18. červenec 2019
Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk
DISKUSE K ČLÁNKU

banany:Jó kdo není lepšočlověk a nemá protekci, utře !!!!!! Ušetřila VZP statisíce když je zdravá a o nic nikdy nežádala a teď to má. Jsme český do.by.t.ek!!!!

(05. 02. 2019 16:18)

bjuno:Kousek ode mne bydlí naši "menšinoví" spoluobčané, údajně jsou důchodci, postižení... Chodí normálně oba, v nedaleké Bille nakupují nasociální poukázky, nedávno si pořídili auto - a netají se tím, že dostali na něj příspěvek od sociálky, údajně skoro 200000, to nepíšu o sobě - invalida světlé barvy a skoro neslyšící, chtěl jsem nějaký doplatek na přístroj, který se spojí přes WiFi s naslouchátkama a na druhé straně s televizí, nebo telefonem a už ostatní členové mé rodiny nemusí poslouchat televizi na velkou hlasitost, abych slyšel i já, a nebo konečně slyším telefon a mohu telefonovat. Invalidní důchod nemám kdovíjak vysoký, pracovat nemůžu i díky dalším chorobám - jak jsem v počátku uvedl, díky tomu že jsem světlejší, tak jsem důchod dostal opravdu pro to, že jsem nemocný, ale na doplatek na "kouzelnou krabičku" která by mi k mým dvěma naslouchátkům ale - na to nárok nemám.... nejsem asi perspektivní - tak jsem si musel půjčit a splácím to z toho minima co mám - bohužel díky tomu vzala za své má dieta cukrovkáře a To jsem pracoval a platil daně - ostatní berou sociálky - víme kdo, do společného v životě nepřispěli ale dostávají....

(05. 02. 2019 15:41)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy