17. červen 2019
Svátek slaví Adolf, zítra Milan
DISKUSE K ČLÁNKU

frantikdobry:Ta osůbka musí mít velké mindráky když se tak předvádí jako naposledy u K. Šípa 18.1.2019 kde se afektovaně řehnila a posléze vypadla ihned z této role rádoby veselé osoby a to doslova ve vteřině a nebo silně požila alkohol.Jinak si to nedokážu vysvětlit. nika 70, 5nastoIevceskyc i silen mě mluví ze srdce. Takovou arogantní a sebestřednou osůbku jsem hodně dlouho už neviděl.Tu by měli vystavovat jako odstrašující případ jak by se herec neměl chovat na veřejnosti. Naušnice v nose tomu dodala "třešničku na dortu". Opravdu hnus...

(12. 02. 2019 23:12)

nika70:Ten smích mně děsně lezl na nervy. To dělají lidé, kteří se chtějí zviditelnit, upozornit na sebe. Nemám tento typ lidí ráda. Za každou cenu na sebe strhávat pozornost. Což byl i ten kroužek v nose. V Mostě se mi ale líbí, to zase jo. Hrají to tam všichni dobře.

(21. 01. 2019 11:08)

silen:...naprosto souhlasím se "Slavka2"! Ta baba může hrát jen nějakou krávu, protože tu vlasně ani hrát nemusí...! Ta tu poslední "Všechnopárty" totálně zmrzačila! Nechápu, proč si tam ten Šíp zve takové kretény!!!

(21. 01. 2019 07:25)

Slavka2:Dívala jsem se v pátek na Všechnopárty a tak nesympatickou osobu jsem tam dlouho neviděla. Smála se jak kobyla, sebestředná, afektovaná. I sám pan Šíp z ní byl občas v rozpacích. Hlavně že je to "Hvězda seriálu"! A co měla v nosu, no to byl úlet !

(21. 01. 2019 07:04)

jity:Však on ji to dal ten vousatý sportovec najevo. Ten se mi líbil.

(21. 01. 2019 13:30)

5nastoIevceskych:Hnus

(21. 01. 2019 06:45)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy