26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

jackpot:Lucie, jste velke zklamani. Nechtela jste Plekancovi videt deti. Proto vam to soud musel naridit a vzot jim pasy. To abyste je naschval neodvezla. Jste ostuda vsech matek!

(25. 01. 2019 10:12)

matylda-rut:No žádnej trhák to asi nebude,když to nevysílaj ani v Kanadě.Asi si Adams myslela,že bude po tomhle oslavována jako Steven Spielberg,njn někteří lidé se prostě přeceňují,zde se sešly hned dvě.

(18. 01. 2019 15:26)

karel vzler:Adamcove se Vondrackova ma vyhybat na kilometry. Ta je tak priserna, ze ji uplne znici karieru. I kdyz Vobdrackova hrat stejne neumi, tak jexto jedno. A zpiva hrozne....nazivo je to desny rev. Ne zpev. Byl jsem zhnusen.

(17. 01. 2019 21:30)

Sibyla:mně je třeba Lucie dost líto. Ona sama uvnitř sebe ví, že nemá bůhvíjaký talent. Ale okolí ji od dětství protlačuje do zpěvu, tance a herectví - prostě za každou cenu se uplatnit a hlavně vydělat ty peníze, že?
Rodina ji vychovala ve lži, proto i ona bude dál lhát (a nejen sama sobě) a vychovávat ve lži své děti. To je ta pravá tragédie! Ne nějaký neúspěšný film.

(18. 01. 2019 12:30)

flora:Zhrzené četařce nezbývá, než aby napříště kromě režie, scénáře, herecké a role a produkce na sebe vzala i distribuci filmu .
Chybama se člověk učí. Sice všechná zná, umí, všemu rozumí, od všeho má klíče, ale ta distrubuce, ta jí unikla

(17. 01. 2019 19:19)

titan33:tu odflákla jako pionýrka u ptpáků

(17. 01. 2019 19:46)

flora: tak to já asi mohu těžko posoudit, ale zdálo se mě , že u pétépáků do toho dala maximum z toho co umí .

(18. 01. 2019 00:08)

dzentlman:Luciáš a Babinčáková, to je dvojka z hororu.

(17. 01. 2019 17:51)

titan33:naposledy někdo mohl dorazit do kina na nějaký film pln zájmu i kdyby to byla krávovina, a ten někdo to nevydržel, nic neviděl, smrad z česneku spolucestujících ho zabil, dtto např. ve vlaku nemytých špín v uzavřeným prostoru
už nikdy..

(17. 01. 2019 19:30)

Stazinka:Na film ale nejsou jen špatné recenze, promítal se např.v Los Angeles s úspěchem, v tom horku chodili lidé rádi do kina na komedii ze zasněženého Montrealu. Mě se film moc líbil, je škoda, že nedostal možnost být ve více kinech, mě nijak nezklamal, byly jsme na tom 3 kolegyně, zasmály jsme se i trochu poplakaly,byly jsme dojaté, nějak pořád nerozumím, o co tady jde, proč tu lidé křičí na Lucii V.? Ta v tom hraje skvěle, ale cesta toho filmu není vůbec její věc, o to starají jiní lidé přece, proč pořád na Blesku kopou do LV? Někdo to zdá se platí, kdopak asi? Mír s vámi.

(17. 01. 2019 14:44)

Leonie:Nevěřím, že to někdo platí. Co by měl z její likvidace? To je prostě bulvár, který si již žije svým životem. A lidi přitahují šokující a negativní zprávy. Bohužel. Jde o čtenost a tím pádem zisky.

(17. 01. 2019 15:40)

gutermann:Ale vy sama, pani Jarus, jste toho prikladem, snazite se o niceni LV od leta, vy sama si polozte otazku, jestli vam to stoji zato, jen proto, ze ona jaksi nedela to, co si u Plekancu doma pred­stavu­ji..­..­))))

(17. 01. 2019 16:00)

Sibyla:lustrování lidí, kteří dali negativní recenzi, to vymysleli u Plekanců ? Dej si obklad

(17. 01. 2019 16:19)

gutermann:Podivej se na clanky z leta, Leonie je kazdodenni hater, pani strasliva, bububu bojim bojim, z Plekancova tymu od zacatku , bez zakolisani, vzdy pripravena kousnout

(17. 01. 2019 17:46)

fany22:Leonie říká své názory pořád pod Leonií. Vy střídáte jména a stejně jste k poznání. Tak v čem je rozdíl. Sprosté nadávky a nenávist vůči Plekancovi jsou podle vás v pořádku, a za jiný názor byste nejradši upalovali.

(17. 01. 2019 18:27)

matylda-rut:Fido už ti zase lítaj čárky,nechlastej jak Jouda na Řůžku.

(17. 01. 2019 19:08)

jackpot:U Plekancu doma? Vzdyt tam ani nebyla.. Vzdycky se vyparila, kdyz jeho matka prijela. Decka.. nedecka, bylo ji to jedno. Po Vanocich si frnkla na dva tydny fuc. Myslela jen na svou karieru. Boooze, vy jste hlupa.

(22. 01. 2019 22:44)

jackpot:Ona to podporovala, s bulvarem komunikovala. Nyni se ji to nejak vymklo z ruky. Uz nepisou o ni jen pekne veci a o Plekancovi hnuj.. Asi bozi mlyny.

(25. 01. 2019 10:17)

dzentlman:Ty a tvoje kolegyně jste asi dobrej materiál. Žraločí tornádo se vám taky líbilo a co zmutované vosy?

(17. 01. 2019 15:42)

titan33:to mi připomíná scénku mr.beana v kině jak strašil popkornem v nose diváky před filmem a pak se sesul děsíkem

(17. 01. 2019 16:41)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy