16. červen 2019
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
DISKUSE K ČLÁNKU

Filip Kunick:Dejte, jí, všichni, pokoj.

(03. 02. 2019 02:09)

JaNat:Lucie je blbá jak pučtok, koukla jsem na to video, božínku ta je naprosto vypatlaná. Nevím jestli byla vždycky taková, ale mám pocit, že zcvokla. Normální tahle ženská není. S tím videem si nadělala sama sobě. Ale tady je vidět, že i studovaný může být strašný hlupák. Jak hluboko klesne? Mé počáteční sympatie jsou na bodu mrazu a určitě je mi nyní Šafářová i Plekanec symapatičtější než tahle nemožná a trapná houska.

(16. 01. 2019 22:13)

pea.p:Je asi nepodstatné skuktečný důvod rozpadu jejich vztahu. Zda v tom byla nevěra nebo se k sobě nehodili. Stejně tak mi přijde nedůstojné a nevhodné aby sl.Šafářová veřejně obhajovala svůj vztah ke stále ženatému muži a jezdila s ním na vánoce za jeho syny (první kontakt po rozchodu rodičů). V prvé řadě si měl vyřešit svoje manželství a pak řešit vztah nový. Ale každý to má asi jinak

(17. 01. 2019 09:45)

jackpot:Lucie je protekcni decko. Plekance si nevazila, udelala z neho parohace, s Hadkem trenovala po nocech postelove sceny.. Tak sel za jinam.

(25. 01. 2019 10:26)

fany22:On již si svůj vztah vyřešil, někdy v červenci a víme, že se k rozchodu schylovalo dlouho. A kdyby Lucie nedělala ty vylomeniny, byli by asi už rozvedení.Tak to by pak Š. přijet mohla? A první kontakt po rozchodu rodičů to nebyl, viděl se s dětmi několikrát ještě do listopadu, než odletěl z Kanady. Ano, pravda, musel si to vydobýt soudně. A nedůstojné a nevhodné, klidně můžeme napsat nízké,to od LV asi bylo- zatahovat do toho Šafářovou, která jejich vztah nerozbila. A ta, ne vlastní vůlí, zatažená,se teď jen vyjádřila, že spolu nejsou dlouho.

(06. 02. 2019 12:07)

Filip Kunick:Lucie není blbá, radši si zameťte před svým vlastním, prahem.

(03. 02. 2019 01:55)

salisbury:Lucina Vondrle je jednoduse zarliva frnda. Safarova i kdyz je mnohem mladsi je vyrovnanejsi a dospelejsi, kdo by s takovym potouchlym pubertakem jako je Vondrle vydrzel. Navic je Lucina V. skareda a vrascita.

(16. 01. 2019 19:14)

pea.p:Toto prohlášení si vybavuju pouze u Plekance.Tuším, že tuto informaci měla Vondráčková sdělit extra.cz (podezření že je v tom Šafářová). Proto se o tom psalo dřív, než to on sám potvrdil.

(16. 01. 2019 13:37)

matylda-rut:Lůca řekla v rozhovoru,že v tom nikdo třetí není!!!Hned po rozchodu.

(16. 01. 2019 16:45)

Sibyla:tak ona Lůca hlavně chtěla utajit Hádka ... pak zjistila, že se ten kamerový záznam nesmí přehrávat veřejně a najednou údajně za vše mohla Šafářová

(16. 01. 2019 17:13)

pea.p:O Šafářové se psalo už 7.8. tedy ten po oznámení. On ji přiznal až za dalších 14 dni.

(17. 01. 2019 09:48)

Leonie:Protože on se k ničemu těch 14 dní nevyjadřoval. Jenom Lucie zahlcovala bulvár informacemi!

(17. 01. 2019 11:42)

salisbury:Vsak na ni zarlila od jakziva. Duvod nemela a ze si s ni Plekanec zacal, vytrel ji tim zrak. Sousedka taky zarlila na manzelovu kolegyni, nikdy nic mezi nimi nebylo, ale když se rozesli, nastval se soused a pozval kolegyni na veceri. Jeho bejvalka je videla a udelala z toho desny drama, vyfotila je, pomlouvala je, kazdy jiny by chodil kanalem, ale on jen zvedl prostrednik a rekl: Roky jsi mi delala zbytecne peklo, tak jsem si s ni konecne zacal. A jsou spolu dodnes. A bejvalka radi dodnes. Vis kolik je pripadu, ze si dotycny nabrnkne tu na kterou bejvalka zarlila. Vy zensky asi citite, ze se dva k sobe lepe hodi.

(16. 01. 2019 19:11)

bt961:pea.p odpovidam k tvemu prispevku: 16. 01. 2019 09:35. Ano, nesmi ho zverejnit. Myslel jsem, ze takove veci vis. Co se predlozi pred soud jako dukaz nesmi se zverejnit predem. Nenechal ji sledovat, skutecne mu zaslala zaznamy security firma. Safarova v tom nejela driv nez v lete. I kdyz se to fanynkam nelibi.

(16. 01. 2019 13:35)

pea.p:Jak to, že tedy o Šafářové mluvila Vondráčková dřív (7.8. pro Prásk.tv) než se k ní Plekanec přiznal(21.8.).

(16. 01. 2019 13:42)

fany22:V prvním rozhovoru pro TOP star raněná labuť říkala:nevím, netuším, že by v tom měl být někdo 3. Až pak poslala SMS všem redakcím, chudinka mstivá, když ji samotnou nachytal. O Šafářové nemluvila.

(16. 01. 2019 14:41)

pea.p:On taky tvrdil, že v tom nikdo třetí není. Tzn. že v tom nemohl být ani Hádek. PAk tedy lhali oba.

(16. 01. 2019 14:49)

fany22:Rozdíl, a velmi podstatný je v tom, že ten hloupý nevzdělaný Plekanec má úroveň a takt, nechtěl znemožnil ženu a žádal o respektování soukromí. Má prostě proti Marmeládě úroveň.To, co následovalo, Franta a kamarádi byla pak jen reakce.

(16. 01. 2019 15:53)

matylda-rut: pípka je jen na straně Lůcy, je jedno co ta cizoložnice kecne, je pro ni svatý.

(16. 01. 2019 16:38)

pea.p:Nechtěl znemožnit ženu? Ta to se podle toho moc nechová.

(16. 01. 2019 17:04)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy