18. leden 2019
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
DISKUSE K ČLÁNKU

dobry-cIovek:Děti jsou v rukou matky účinná zbraň proti jejich biologickému otci.

(13. 01. 2019 19:55)

Snehulienkalesna85:Chudák ocino.

(13. 01. 2019 15:52)

sakajeva:Tady někdo nazval tu matku narcistická mrcha, ale nikdo neví, proč vlastně s dětmi utekla. Žít na útěku je přece daleko složitější, než půjčit děti otci. Pokud jeden z rodičů je vyloučen ze života dětí, nejspíš to povede k tomu, že si ho děti zidealizují. Mnohem lepší je nechat děti, aby si udělaly o tatínkovi vlastní názor. Tak jsem to udělala já. Tento "tatínek pronásledovatel" by nejspíš dopadl špatně. matka jednoznačně nepostupovala dobře a nejspíš se jí to vymstí až se dcery zeptají: Kdepak je ten náš úžasný tatínek?

(13. 01. 2019 12:29)

brano34:Vypátrat tuhle narcistickou matku se dvěma dětmi by neměl být až tak velký problém. Stačí mít plán a co nejdříve ho realizovat.

(13. 01. 2019 11:06)

zvonik54:Já jsem své syny neviděl skoro 20 let, a mám se z toho podělat? Může za to jejich matka a tento ,,právní" stát. Kdybych měl napsat, co oběma (jejich matce a státu) dnes přeji, tak byste mě zablokovali. Nejdrastičtější na tom je, že jsme se znali před svatbou 6 let a děti přišly až 3 roky po svatbě! - Zde je vidět původní motiv mé bývalé ženy: Vychovávali jsme je společně 12 let. O rodinu jsem se staral a ženě nikdy nezahýval. Navíc abstinent nekuřák. Ženský jsou obecně bestie a stát je podporuje! Ženská nikdy neutíká od chlapa, ale vždycky k někomu bez ohledu na děti. Dnes je situace taková, že nechci nikoho vidět za žádnou cenu!

(13. 01. 2019 04:13)

radi:To se mate s cim chlubit. Takze vase manzelka od vas utekla I se syny, vy jste deti zavrhnul. Chapu vasi zatrpklost, ale nechapu to, ze trestate deti, za neco, co nezavinily.

(13. 01. 2019 15:03)

abil:Je mi lito, ze mate takove spatne zkusenosti a souhlasim, ze mnoho zen jsou neskutecne potvory. Ale take je jich hodne hodnych a obetavych. Moje dcera od partnera take utekla, ale ne za jinym chlapem, ale protoze ji zacal ublizovat. Cele roky ji vyhrozoval zabitim, neplatil alimenty, presto mu deti davala, protoze je jejich otec. Dodnes je sama, on ma nekolik let novou partnerku.
Nejvic mi vadi, ze zeny brani setkavani deti s otcem, ale pritom pozaduji alimenty. Ja bych to nastavila tak, ze pokud odpira otci rodicovska prava, nemuze pozadovat, aby na deti platil. Je to smutne, ale spravedlive. A jsem si jista, ze pri takove praxi by si hodne zen takove chovani rozmyslelo.

(13. 01. 2019 10:20)

centrum:Svědkové Jehovovi vykazují všechny znaky sekty. Nikdy neměla tato sekta být povolena. Měla by být postavena mimo zákon.
Propadnout sektě je jako propadnout závislosti na drogách.
Ale hledat děti pres Blesk se mi také moc nelíbí.
Navíc - vybírat životního partnera, se kterým si pořídíme děti, to by mělo být nejuvážlivější rozhodnutí v životě. Lidi, kteří propadnou závislosti, vykazují určité varovné znaky (Red Flags) dávno předtím, než droze (sektě) propadnou. Často k těmto znakům býváme slepí. A nakonec to odnesou děti...

(13. 01. 2019 00:11)

abil:Mam mezi Svedky mnoho pratel a jsou to uzasni lide, proto mne udivuje postoj tehle matky. Je pravda, ze jejich nazory jsou casto mimo a jejich zasady pro mnoho lidi neprijatelne, ale utek a skryvani je v rozporu s jejich nazory. Ale schvalne se zeptam, jak na tuto situaci pohlizeji oni.

(13. 01. 2019 10:24)

Dnešní horoskopy