23. leden 2019
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU


pekaaaros:tomu vrahovi (teď jsem urazil všechny vrahy) bych nalepil na čelo papírek s popisem, co udělal, pak bych ho posadil na stroj času a teleportoval do středověku, kde se ještě mohlo mučit obzvlášť brutálním způsobem a pak se díval přes nadčasovou kameru, jak ho pomalinku drtěj v kole a jak kvičí jak podsvinče.

(12. 01. 2019 18:13)

pekaaaros:ale musí se nechat, že když tahle společnost toleruje soutěže krásy pro šestiletý, tak si jde svým způsobem takovým krutostem naproti. Lidská krása má svůj účel a propagovat ji u malých holek a dokonce pořádat soutěž, která je nejhezčí, to není úplně košér.

(12. 01. 2019 18:19)

pjotri:Nejak postradam vysvetleni te zadosti o vykupne, ktere PROKAZATELNE psala jeji matka. To nemohl napsat pedofil, pac muzskepismo je odlisne od zenskeho a podle te fotku ten pedofil asi ani psat neumi. Dal mi neni jasny, PROC - teda pokud zemrela pri nehode - ji svazoval. Dal mi neni jasny, ze by nekricela a ze by to v dome - zda se, ze drevenym - nikdo nic neslysel. Nakonec mi nejsou jasny 2 veci: jak se mohl "nepozorovane" dostat do domu a jak se tam mohl nepozorovane a neslysne pohybovat. Holku zabije v jejim pokoji - asi - a pak ji zanese, potme, do sklepa. Tak to mi pripada, jako ta o cervene karkulce. Jeste me napada, jak asi muzou neco prokazovat testy DNA.. Je logicke, ze stopy DNA na jejim tele musely byt jak otce, tak matky, klido pido i brachy. Staci, abuy ji kazdej pred spanim objal a dal ji pusu.A ze se k tomu priznal nejakej zfetovanej pedofil? Je snad malo takovych pripadu, kdy se nekdo prizna k necemu, co neudelal? Proc? No, u zfetovanyho mozku to opravdu nevim, ale jinak klidne proto, aby ziskal pochybnou slavu, nebo proste zije ve vlastnim svete. Mimochodem, v USA se odebiraji veznum vzorky DNA, proto se ptam, JAK JE MOZNY, ze by na nej davno nekapli, kdyz ty vzorky DNA z jejiho tela meli.. Potiz je asi v tom, ze se v roce 96 testu DNA bezne nedelaly. V kazdym pripade je to cely hoooooodne divny. PROKAZATELNE je v tom ta zadost o vykupny, ktera vysumela do ztracena... Umim si predstavit, ze v tom jeli rodice, kteri si chteli prilepsit a ze se jim to bud zvrtlo, nebo to byl umysl..

(12. 01. 2019 11:32)

flora:Tehdy to hýbalo s celou Amerikou . Asi jako u nás případ Kramný FBI udělali ze začátku řadu zcela neomluvitelných forenzních chyb. Rodiče i bratr byli samozřejmě podezřelí, a jejich reakce a jednání v souvislosti s tzv. únosem dcery bylo poměrně zvláštní. Mluvilo se i o zneužívání a dětské pornografii. Milionářská rodina měla na drahé právníky, takže vlastně nic... Myslím že jako poslední v tom řetězci je to, že bratr teď někdy vysoudil resp. mimosoudně se dohodl s nějakou Tv nebo novinama na odškodněním, protože se jeho podíl neustále přetřásal. Možná to policie znovu otevře, doba pokročila, technika je lepší. Ale pochybuji, že něco vyšetří. Myslím si, že budou muset počkat ještě nějakých x let, jestli se těsně před smrtí ve vrahovi pohne svědomí. Ta DNA není ani toho Olivy, prý se na prádlo mohla dosta už na výrovním pásu. Asi matka prádle předem neseprala, ale zarážející je, že i tvrdila, že ho nikdy neviděla. Přičemž ho koupila pro starší neteř, ale dcera ji ukecala , že se jí líbí a že ho chce No, maminka už neřekne nikdy nic, ta už je na pravdě boží.

(12. 01. 2019 18:48)

voorel:Ty si trošku chytrej strejčku

(12. 01. 2019 13:09)

pjotri:zato ty mas vytribenej nazor na vec. miluju takovy "argumenty, synovce.."

(12. 01. 2019 16:41)

PavelSki:Hrůza, i pro celou rodinu. Chudák matka, rakovina určitě také kvůli vrahovi z psychických důvodů, ani se nedožila konečného chycení pachatele a definitivního zbavení podezření.
Jen nevím, zda je rozumné, takové soutěže dělat pro takhle malé děti. Raději v dětství na karate, později až na královny.

(12. 01. 2019 11:04)

blackhole1:Bože to jsou osudy... Takovej andílek...

(12. 01. 2019 08:47)

Dnešní horoskopy