24. leden 2019
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
DISKUSE K ČLÁNKU

4552:ano kdo to nezažil nepochopí.Já když si vzpomenu na svého německého ovčáka Bleska, kterého jsem vypiplala od štěnátka tak mám slzy v očích. a to už jsem po něm měla dalšího pejska a mám.BLESKOUŠEK měl 4 roky byl to muj krásný urostlý parták.Při stěhování a neustálém hraní s míčkem ve sklepě toho domu spolkl omylem granuli na potkany.Nebudu se rozepisovat podrobnostmi co se dál dělo.... bylo to strašné a já já musela mého šampiona odvést na injekci.Pochopí moji zpověd jen ti co prožili stejné.Bleskoušku toto je vzpomínka...

(11. 01. 2019 20:34)

tenerife:Ten kdo neztratil pejska, ten to asi nepochopí, jak moc ta ztráta bolí, je to už 7 roků, ale já si na ty nádherné oči naší fenky často vzpomenu, máme už jiného pejska, ale na Karinku první nikdy nezapomeneme.

(11. 01. 2019 19:06)

jajas:Už jsem to také zažil. Dvakrát! A pokaždé to bylo fakt smutné. Teď už pejska raději nemám, asi jsem zbabělec.......ale strašně bych ho chtěl, kdo to nezažil, neví jak to je, mít takového parťáka. S ním jsem si oddechl od "lidí". A byl jsem v pohodě.......

(11. 01. 2019 17:25)

Dnešní horoskopy