16. leden 2019
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
DISKUSE K ČLÁNKU

oxygene.p:Jasně , securitaci tam nahazeli několik dní spinave nadobí a nekolik dni stare jidlo. Všichni si ted udelali obrazek , co ty fetky a bezdomovci jsou zac. Je to nechutne , vsechny je meli zavrit za porusovani zakona a tvrde mlatit pendrek pres tlamu , az by se ten pendrek zlomil. Tohle nemá obdoby co si ta verbez dovoluje. A ten pražskej primátor zalud nebo hribek , to je taky pěkný ho.va.do. Přisel k te funkci jak slepej k houslim , nejdriv at sedi na analu , soupe nohama a uci se. Piratum odjakziva slusela sibenice.

(11. 01. 2019 17:58)

montevideo:Výstižně popsáno. Naprostý souhlas

(11. 01. 2019 18:16)

ivoadler:Vystěhování bylo příliš mírné. Pendrek a řezat. Došlo těm blbečkům, že tam nemají co dělat? Oni jsou pro kapitalismus, ale tak nějak podle jejich představ.

(11. 01. 2019 17:14)

andrezeman:Mně se líbí, jak ti, kteří se sami nezmůžou na vlastní bydlení, diktují jiným, jak mají spravovat svoje nemovitosti. Nehájím, pokud někde chátrá nemovitost, ale to má řešit někdo jiný a ne socky, který jsou líný pracovat a nastěhují se jen tak zadara do cizího. Kdyby to dělali všichni, kde bychom asi byli?

(11. 01. 2019 15:17)

pavel11:neskutečná špína,drzost,krys aktivistu,fetáku,voliču pirátu.Dobytek,hnuj,sajrajt který nedodržuje zákony žije s drog,chlastu,zlodějin,přepadávaní podporovaný a chráněný stejnou sortou sajrajtu fetáku pirátu.Kdyby za tou pakáží nestáli politici Bartoš,michálek,Pexa,primátor Hřib tak už dávno seděli.jak je možně že verbež nedodržuje zákon,loupí,krade,obchoduje s drogami za asistence politiku,policie,novinářu.Dovedete si představit v jiném něco podobného dělo v jiném městě než v kolébce špíny,zloděju,sajrajtu Prahy.Zákony pržských zrud a verbež fetáku má jiné zákony než stejná verbež v jiných městech kdo odpoví na dvojí metr zákonu.

(11. 01. 2019 14:57)

muscula:to je jak dělat taxikáře bez licence, řidičaku a s ukradeným autem

(11. 01. 2019 14:09)

dylina:Obrana tvrze je vždy snadnější než její dobýváni.

(11. 01. 2019 14:00)

hejhej:Takový bor.del a špínu dokážou jenom feťáci.
Zastávat se této verbeže dokáže zase jenom ten, který je jako oni.

(11. 01. 2019 13:54)

Jan_Muhansky:Včera jsem byl na zahradě a když jsem si stoupnul pod okno na kraji domu, viděl jsem přímo do jednoho pokoje. Dva pracovníci security, jeden se sekerou na dlouhé násadě, tam rozbíjeli stůl sestavený z palet a desek, který stál pod oknem. To se na mě Blesku nezlob, ale vím co jsem viděl.

(11. 01. 2019 13:34)

montevideo:No a co?

(11. 01. 2019 13:56)

Jan_Muhansky:No že je poněkud okaté házet všechen bordel v domě na squattery, když do ní nejdříve pustíte na několik desítek minut patnáct nácků a fotbalových chuligánů (kteří mají s Klinikou ideologický spor) a necháte je se tam vyřádit

(11. 01. 2019 14:38)

montevideo:Ti feťáci tam vůbec nemají, co dělat, pustila bych na ně smečku pitbulů.

(11. 01. 2019 15:18)

verajc:A teď tu o "Červené karkulce". Jinak takový nepořádek a špína se neudělá přes noc. Jako správný občan jste to měl hned ohlásit,mobil a č. na policie jistě znáte.

(11. 01. 2019 13:46)

Jan_Muhansky:Kdybyste se narychlo vystěhovával, řešil byste prioritní věci a ne talíře v kuchyni (která se, jistě uznáte, udržuje v čistotě podstatně hůře, když si musíte vodu donášet v barelech). Nereagoval jste ale na to, že security rozbíjela nábytek.

(11. 01. 2019 14:33)

oltec:talíře se mají umyvat hned po použití a ne jednou za sto let a jestli se musí nosit voda to nikoho nezajímá je tam vidět zastaralá špína hnus

(11. 01. 2019 18:31)

andrezeman:Narychlo vystěhovával? Kolik měli z Kliniky času? Řeší se to od roku 2014! Málo času, pravda.

(11. 01. 2019 15:14)

Dnešní horoskopy