18. leden 2019
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
DISKUSE K ČLÁNKU

janieem:Ta čísla jsou k pláči, a to i po (údajném) zvýšení.
Asi by taky stálo za to dodat, co všechno se zase zdraží (profláknutá je na příští rok už elektřina a předpokládám, že i potraviny a služby prostě trochu poskočí).
Takže ve finále nula od nuly pojde, nebo na tom bude člověk ještě hůř.

A tak hlavně, že si nahoře nakradli a berou 70+ měsíčně a náhrady k tomu, že jo .
To je pak člověk opravdu rád, že žije v České republice...

(12. 01. 2019 16:49)

banany:I nevzdělanému člověku dojde, i kdyby se k minimální mzdě přidalo 3 tisíce tak furt budou ti lidé velmi chudí!! K důchodům přibilo 800 v průměru a hned si je vezmou zpět díky neustálému zdražování. Dala jsem za léky které nehradí VZP 550 a co mi zbude z těch 800ti??Kulový páni politici,zkuste si vy s tím vyžít. Vy máte jisté svých 150tis.základu h.o.v.n.o pochopíte jak se žije čechům s 10 tis důchodu.Za to si kupujete košili.

(12. 01. 2019 16:34)

Citronel: Zubař,právě jsem nějakého u nás sháněl a nesehnal,všude prý mají plno.Kdyz jsem koukal na jejich pracovní doby,tak se ani nedivím,že toho více nestihnou.Maji dost,tak proč trávit čas prací.Jeden mě zarazil,4 hodiny denně.

(12. 01. 2019 08:11)

Agent_007:Chybí zde podstatné upozornění,že i přes drobné navýšení platů se sníží životní úroveň oproti minulému roku.

(12. 01. 2019 08:05)

Dnešní horoskopy