16. leden 2019
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
DISKUSE K ČLÁNKU

KOLIBRIK:Porad typu mastr chef je typicke zesmesneni naseho krasneho oboru.
Je to pouze komrcni zalezitost kdy jde pouze o sledovanost ubohe rezie poradu.
S poctivou svetovou gastronomi to nema vubec co delat.
Divak to pouhym okem nemuze posoudit.A tak se neustale toci dementni serialy o gastronomii obsazene neznamimi radoby kuchari kterym jde pouze o sve zviditelneni.

(11. 01. 2019 10:04)

illenne:Pořad se mi líbil, jen bych vynechala ty jejich příběhy,v před kamerou je u vaření nemuseli vyprávět. Porota v pohodě, sympaťáci , dokázali se objektivně vyjádřit k předkládaným jídlům.

(11. 01. 2019 10:00)

Dagu69:Tak já se nedívala a jak vidno udělala jsem dobře. Už v upoutávkách mě odrazoval Kašpárek, velice nesympatický "žochlající" pán a dlouhovlasé namyšlené éro. Otřes! Nova jde od 10 k 5.

(11. 01. 2019 09:50)

1pravda1:Nejdřív má jít o vaření, příběhy cizích lidí - proč? u takového pořadu. Příběhy až tak u posledních dvanácti postupujících, kdy už lidi začne zajímat, co jsou zač i jinde. Ale u prvního dílu? Ještě tam chybí Pergnerová, která je na příběhy dobrá... nejdřív vaření, kdyby nebyly příběhy a příbuzní, tak by se do dílu vešlo více lidí s vařením!!! A ten vlasatý porotce, co šel dokonce dozadu pro přítelkyni vařícího, no ten se minul, ať příště dělá Misi nový domov, nebo tak něco. Ale už je to předtočené, takže bohužel.

(10. 01. 2019 22:56)

ViktorOchlupin:jen další z plejády dementních pořadů pro vovce a jelita. ale lůza tu masáž mozku vyžaduje, tak co...

(10. 01. 2019 18:32)

Anna Zieglerova:Taky jsem se do této kulinářské soutěže přihlásila. Casting byl fajn, ale zřejmě jsem porotu ničím "tragickým" nezaujala.

(10. 01. 2019 18:21)

ptacek5:

(11. 01. 2019 10:14)

penecas:na toto se dívat tedy určitě nebudu.oproti minulému je to KATASTROFA!

(10. 01. 2019 16:56)

Ewwa:Proč katastrofa, že Kašpárek umí vařit, že neříká. za každým druhým slovem, vole nebo jdi do hajzlu? Že vaří čistý a v čisté kuchyni? Asi vám chybí šizuňk a čuně Pohlreich, že?

(10. 01. 2019 20:21)

Dnešní horoskopy