16. leden 2019
Svátek slaví Ctirad, zítra Drahoslav
DISKUSE K ČLÁNKU

Michal Karlek:Za mě též první díl druhé série slabší průměr, ale každopádně neházím flintu do žita 😉

(08. 01. 2019 22:24)

blecktajp:Ve zkratce - nebavilo mně to. Vůbec mně to nechytlo. Chyběla tomu atmosféra první řady, která začínala už u úvodních titulků. První řada byla dobrá hned od prvního dílu.

(08. 01. 2019 21:04)

tenerife:Mluvíte mi z duše...

(09. 01. 2019 07:53)

alumno:Po prvním díle 2. série těžko dělat nějaké závěry, asi by to bylo předčasné, ale zatím to bohužel vypadá, že to oproti první sérii bude slabota. Přijde mi, že to šili horkou jehlou, protože je tam opravdu spousta nedotažeností až nelogičností. Navíc zjevně počítají s tím, že se jim i druhou sérii podaří prodat do zahraničí a snaží se děj více napasovat na zahraniční poptávku, což má bohužel za důsledek jednak nereálnost děje, druhak zbytečnou překomplikovanosta nekonzistentnost. A v neposlední řadě mi přijde nešťastně vybraná lokace - první série se z velké části odehrávala venku, takže sice v drsných, ale působivých a svým způsobem až temně romantických podmínkách. Druhá série bude zřejmě převážně ve městě, navíc v hnusném městě, hodně v interiérech, první díl byl prakticky celý ve tmě, což je otravné - chápu, že se snaží, aby podmínky působily syrově, ale bohužel je to všechno dost prvoplánové. Zatím je to tedy zlé. Ani nemám chuť koukat na další díl, a to mě první série dost bavila.

(08. 01. 2019 18:07)

sukin-sa-vracia:Hrozná krávovina ten Rapl. A k tomu ještě ten hnusák Čermák, kterej hraje v každým svojim filmu hroznýho libovýho frajera. Smrdí nikotinem i přes obrazovku. Něco jako Kubera.....

(08. 01. 2019 17:53)

horalysa:Zatím jsem žádný díl Rapla neviděl. Zřejmě jsem o nic nepřišel.

(08. 01. 2019 17:49)

malenabald:Žádná hitparáda..., zatím.

(08. 01. 2019 17:21)

trkic:Furt jsem si říkal, kde vyhrabali toho mafiána Željka a on je to režisér Ivo Trajkov.😯 Jinak plus za tu úvodní písničku co nechali z minula, v podání Terezy Nekudové.

(08. 01. 2019 17:14)

Dnešní horoskopy