17. leden 2019
Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav
DISKUSE K ČLÁNKU

jardabouse87:Pro Miloše.
Vypadáš vážně komicky
a s tebou žít mám navždycky,
kde je tvůj mužný půvab, styl,
ač tak se snažíš ze všech sil,
kdeže ty loňské sněhy jsou,
já žasnu nad tvou proměnou
vysoké čelo, hm-hm-hm, češ
jak češ, tu progresivní pleš,
pod křivkou panovačných úst
teď vidím druhou bradu růst.
Divím se, když se dozvídám,
že prý máš jiskru, vtip a šarm ?
Za dveřmi necháš všechen švih,
na gauči usneš v pantoflích
a já pak z dlouhé chvíle snad
mohu ti plomby počítat,
tys` byl, ach, člověk by se smál,
můj ideál, můj ideál.
Kéž by se vrátil onen čas kdy rozechvěl mne pouhý hlas,
hoch jako jedle, samý sval mi lásku věčnou sliboval,
já vím, máš rád své pohodlí však kdybychom se dohodli,
nebyl by každý z nás tak sám a netěšil se bůh ví kam,
tak se mi zdá, že nakonec to není jenom moje věc.
Kdyby snad jiný měl mě rád, říkám ti kdyby, možná, snad...
Byť se mi líbil sebevíc, je proti tobě pouhé nic,
vždyť přes ty velké slabiny jsi ty, můj drahý, jediný.
Jsi jaký jsi a budeš dál:
můj ideál, můj ideál.

(04. 01. 2019 16:23)

satanas:Bousku,,Jen dve veci na svete jsou nekonecne..Vesmir a lidska blbost..Jak te tu ctu, tak uz si tim prvnim prestavam byt jisty..Ne nadarmo se mluvi o "Basnickem streve",podobnych "Versotepcu"!!

(04. 01. 2019 18:51)

anonym01:VLAJKA EU BY MĚLA BYT VYVĚŠENA A PAN kUBERA VČETNĚ TE JEHO ODS BY MELI BYT VYLITI Z POLITIKY ZA TREST. KDYZ NEBUDEME SOUČASTI STATU EVROPSKY UNIE , BUDEME PODLE ODS PATRIT KAM? K AFRICE A ASII? ODSACI JSOU JEN NEMYSLÍCÍ PROLHANY VYŽÍRKY. KAM VITR TAM PLAST!

(04. 01. 2019 10:15)

anonym01:jEDNA VĚC JE OBCHOD, JINA POLITIKA KTERE SE NIKDO NENAJI, ALE LIDSKÁ PRÁVA JSOU ne méně DULEZITA . PAN KUBERA BY NEMĚL ZAPOMÍNAT, ŽE TY JEHO NEMÍSTNÍ KECY NEPRODUKUJÍ PENÍZE. NA TY JEHO PRITROUBLE MEKTY proti eu a kvalitní kuřivo VYDELAVAJI PODNIKATELE A JEJICH ZAMESTNANCI kte
ří /po ods podporovanem BREXITU / HORKO TĚŽKO NAHARADÍ TRHY S BRITANÍÍ A DALŠÍMI ZEMEMI. NAŠEMU PANU PREZIDENTOVI SE POVEDLA JEDNA VEC. JSOU TO ČÍNSKE BANKY U NAS V PRAZE. KDYBY BYLY TEDY JESTE FUNKČNÍ. Ted už bude záležet na šikovnosti našich podnikatelu a obchodniku.

(04. 01. 2019 10:08)

satanas:Optimiste se domnivaji ze ziji v Demokracii..Pesimiste se obavaji ze je to pravda.

(04. 01. 2019 15:35)

anonym01:PAN KUBERA JE JEN KVALITNÍ KECAL STEJNE JAKO ZDEJSI PODPOROVATELE MILOŠE ZEMANA KTEŘÍ HO OCENUJI /jen/ ZA POČET POČET SPROSTYCH SLOV A VULGARIT. JE TO SMUTNY POHLED NA NASI PROHNILOU SPOLEČNOST /SENIORU ZE ČTVRTE CENOVE/

(04. 01. 2019 10:22)

agfor:V době totáče všude visely vedle sebe československá a sovětská vlajka. Kamarád z Austrálie prohlásil, že země, která na svůj svátek vyvěšuje ještě jinou vlajku, než svoji, není svobodná. O vlajce EU to platí dvojnásobně.

(03. 01. 2019 17:52)

satanas:O mire svobody nerozhoduji zadne vlajky..JE to stejme jako s tzv "demokracii. Obzvlast v zemi, kde se kazdej lumpik prohlasuje za Demokrata..Kde chybi demokrate , nemuze o demokracii byt ani reci..Nikdo v Cesku nezprofanoval Demokracii vic nez tzv "Demokrati" samotni..

(04. 01. 2019 09:18)

prasatkopepicek:Kdyz nezaujme myslenkou ktera by stala za zamysleni, musi to dohnat jinak. Proste komu neni z hury dano...
Priste muze sedet se stazenymi kalhotami na WC. Zaujme hned a nemusi cekat nekolik dnu...

(03. 01. 2019 12:29)

satanas:Tve verbalni prujmy je nutno brat s humorem, selatkoPepi!

(03. 01. 2019 17:45)

qmuro: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 01. 2019 14:16)

kurna1:Jděte s tou EU v y c p a t

(03. 01. 2019 11:23)

Pepax:Podělaný soudruh Tubera nějak zapoměl jmenovat prezidenta Zemana jako toho, který rozděluje českou společnost.

(03. 01. 2019 10:22)

zdendakkk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 01. 2019 14:18)

dragomira:Tubera reklama na rakovinu

(03. 01. 2019 09:02)

prasatkopepicek:Aha, takze tech nekolik dnu kdy to vypadalo, ze se bude chovat normalne a dustojne jako predseda senatu jsou pryc a je z nej opet ten stary vocas co se za kazdou cenu potrebuje predvadet.
Vis co Jardo? Jdi do pr/dele.

(03. 01. 2019 08:49)

satanas:Selatko Pepi,,snad to neni ten ocas co ti ukousl tcvuj soused v kotci?? Co klestici,,bolelo to?? ALe zacnes rychleji dospivat! Snad se to i projevi na diskuzi!

(03. 01. 2019 11:44)

5nastolevceskych:Proč by měl chodit k vám domů? Na návštěvu u vás by si musel přezout holiny, protože v tom hnoji, který tam máte, se v těch jeho polobotkách chodit nedá.

(03. 01. 2019 09:25)

illyria:jak "tvrdí" - to, že ta modrá handra není vlajka je fakt... A komu se nelíbí, že Kubera a Ondráček měli proslov tak ať se na něj NEDÍVÁ...

(03. 01. 2019 08:47)

elizabeth2006:Jsem veterinář se zakladkou odpověď.

(03. 01. 2019 07:32)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy