6. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

lzainulabe...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 01:36)

nanometr:Možná udělal dobře. Vyhnul se trápení, které by na něho uvalili doktoři. Chemo, ozařování, zvracení, čekárny, ordinace, stres a stres. Možná by mu doktoři o pár měsíců prodloužili život, ale nebyl by to život. Takhle prožil život v normální kvalitě až do konce, byl soběstačný a žil normálně. Neležel, doktoři by ho možná i zabili. Někomu doktoři pomohou, jinému uškodí. Je to vždycky loterie.

(31. 12. 2018 17:50)

marlen52:když odejde mladý člověk je to vždycky moc smutný ať je herec nebo prodavač upřímnou soustrast rodině.

(31. 12. 2018 15:36)

pjotri:Hihihi, nejak rychle ten clanek stahli ze "zpravy dne" do nedoihledatelna. KONECNE! Asi nekdo ze sefu konecne naznal, ze cela ta hysterie kolem neznamyho "herce" je teeeezce pres caru. Inu, nekdo mu chtel doprat trochu te slavy aspon posmrtne.

(31. 12. 2018 14:17)

Sibyla:Na telku nekoukám, pána jsem neznala, z mého hlediska naprosto neznámý člověk,
Chápu, že je to pro rodinu ztráta a nesmírná bolest, ale domnívám se, že to ostatní až tak moc nebere.

ale když je o tomhle herci tolik článků tak se doopravdy se děsím toho, až např. umře Gott - to se asi budu bát otevřít i lednici

(31. 12. 2018 13:30)

kristinn:šikovný mladý muž. Nedivím sa ani, že nechodil k lekárom. S ožarovaním, či chemoterapiami by sa možno dožil presne toľko, ako sa dožil. Len s tým rozdielom, žeby veľa času zabil pri liečbe a ak by chemo zle znášal, v zlých stavoch.Možno je lepšie nepredlžovať si život v bolestiach.
A Vy, ktorým sú na obtiaž články o ňom, veď ich nečítajte, nik Vám nekáže a nekáže Vám ani vypúšťať blbé komenty na jeho osobu. Je mi ľúto rodiny, ktorá ho stratila...R.I.P.

(31. 12. 2018 10:45)

adeso:PŘESNĚ TENTO NÁZOR MÁM JÁ. třeba kluk nechtěl další léčbu. Měl jsem dvě kolegyně obě byly na operaciprsu, ozařování, hemoterapie, a jedna navíc operace mozku. Ani jedna nepřežila 4 roky, ale toho trápení bez vlasů, oteklé, zvracení, celé dny v posteli... Já bych to řešil jako ten kluk.

(31. 12. 2018 10:55)

pooomeranc:Nebo by se vyléčil!Přestaň tady radit, aby lidi nechodili na léčbu!Přesně na takový ezobláboly dojel můj příbuznej, neléčil se, dal na radily tvýho typu, držel hladovku jako Pomeje a výsledek se dostavil-zemřel!Takový pitomci jako ty by tu rakovinu měli dostat, sama bys běžela podělaná k doktorům a budeš tady blít něco o tom, že se nedivíš, že se neléčil

(31. 12. 2018 10:58)

kristinn:pomeranč, a ako vieš, koľko by sa bol dožil, keby bol bral chemo a pod? Nikomu neradím,píšem svoju úvahu po tom, čo sme v rodine mali rakovinu prsníka. Po objavení malej hrčky ihneď k lekárovi, operácia, chemá a výsledok-smrť. Okrem toho neskutočné problémy pri chemo­tera­piách­.Otáz­ka znie, koľko by bola žila a ako, keby nebola išla. A ozaj nechápem, prečo mi tu praješ, aby som ju dostala. Možno ju máš aj Ty a nevieš o tom...neprajem Ti ju však a ani nikomu na svete. Ani najväčšiemu nepriateľovi.Ani Galatíková chemá nechcela ...

(31. 12. 2018 11:08)

kapsa72:Podle poznatku vedy, ktere akceptuji nejlepsi vedecke mozky na svete, pokud by chodil na pravidelne kontroly coby onkologicky pacient, mel by velke sance na to aby prezil a vylecil se. Pro ty kontroly jsou.

(31. 12. 2018 11:51)

kapsa72:...PRO TO..ty kontroly jsou..opr.

(31. 12. 2018 11:56)

HledacPravdy:Rodina za to nemůže, můj příbuznej se taky vyhýbal doktorům, nehnul s ním ani pár volů..

(31. 12. 2018 09:30)

mandat:Skoda mladeho zivota, zrejme nemel silu bojovat,nebo si naivne rikal, ze to nejak dopad­ne.In­teli­gentni rozhodne nebyl,protoze by se snazil zdravotni situaci zmeit.Dnes si muze clovek lekare vybrat.

(31. 12. 2018 09:27)

adeso:ten kluk naopak byl velmi inteligentní a nikdo nevíme co věděl nebo tušil.

(31. 12. 2018 10:59)

pekaaaros:to je stejně divná práce ten bulvární novinář.

(31. 12. 2018 09:14)

ma-ka:Nebo spis chodil, a o metastazach věděl. V tom případě nema cenu k doktorim chodit, pokud se nechce nechat ozarovat a zbytek života problit. Zvlášť když to uz jednou absolvoval. Tak se rozhodl zit, co ta da.
To jenom doktori nedojedou pochopit, ze nwkeo to vidí jinak.
Člověk,kterej vevi tutla, je nebude volat, aby si mu sahali na břicho a nebude se na pripadne vyšetření brat celou familii.
RIP

(31. 12. 2018 08:46)

levandulova:Zemrel okamzite na otravu krve. Hmmmm. Praskl nador. Hmmm. Tady nekdo pekne keca.

(31. 12. 2018 08:43)

8808:Herce Kubáta jsem sice neznal, přesto je mi líto jeho mladého života, to však neznamená, že bych chtěl každý den, s různými obměnami, číst pořád dokola jedno a to stejné.

Jinak ale nechápu, že ten Blesk nikdo nezakáže!!!!????

To co píšou mi fakt nepřipadá normální!!! Jedna větší zhovadilost než druhá!
To jsou opravdu "nekrofilové" v té redakci

(31. 12. 2018 08:16)

neznalek88: bohužel ujetej bulvár asi zakázat nejde. Zde v Blesku se fakt sešla parta idiotů, vyžívajících se morbidních věcech, bez špetky taktu a úcty k lidem

(31. 12. 2018 08:47)

horalysa:Kde se hrabe Kubátová smrt oproti nějaké Meghan. Ta opička je v bulváru několikrát denně. To musí dobře platit českému bulváru, aby o ni aspoň někdo psal.

(31. 12. 2018 07:42)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy