22. listopad 2019
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement
DISKUSE K ČLÁNKU

pavel11:Je obrovská škoda že Janeček odešel byl výborný vyběrčí daní od zlodě­ju,tu­nelá­řu,na­plati­ču,da­ní.St­átní kasa díky jemu byla vynikajicí.Nová šéfová bude muset být stejně tvrdá vučí sebrance jinak se to okamžitě pozná na vybírání daní ale ono se ukáže kdo byl lepší doufám že nebudou lepší,­zlodě­ji,ne­plati­či daní!!!

(29. 12. 2018 11:27)

PPP150W:Janeček byl obyčejný zloděj a likvidátor prosperujících firem. Přál bych si ze srdce, aby všechny, jím okradené firmy vyhrály arbitráže a byly jim vráceny odcizené peníze včetně úroku a včetně penále za škody způsobené jejich likvidací. O praktikách pana Janečka už bylo napsáno mnoho a já mu přeji vřelé setkání s vyslanci těch, které neprávem připravil téměř o všechno jen na základě domněnek. Nehledě na to, že připravil o práci spoustu lidí, kteří v těchto firmách pracovali. Pokud takovému člověku tleskáte, jste stejný gauner jako on.

(08. 01. 2019 11:40)

PPP150W:P.S Janeček by neměl sedět na FÚ, ale na lavici obžalovaných a způsobenou škodu by měl zaplatit. Z lidí jako on, je mi na zvracení. Doufám, že ho karma brzo najde.

(08. 01. 2019 11:44)

Domda:A co dál Janečka odvolate a co ty škody co způsobil firmám to je tím vyřízeny a prasnice JUDr.Schillerova taky nic kdy začne soud já čekám co bude dál a to ještě ho dáte dělat ředitele dal aby škodil dal to ještě není konec uvidíte!!!

(29. 12. 2018 08:08)

htpetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(28. 12. 2018 13:41)

ivoadler:Slyšel jsem názor jednoho vrstevníka Kalouska, který s ním sloužil na vojně. Už tehdy byl Kalousek hovado, kterému se pořád něco nelíbilo, ustavičně proti něčemu brojil a to mu zůstalo do dneška. Věčný remcal, který ale ho vno umí. Proti němu je Schillerová přeborníkem.

(28. 12. 2018 12:24)

PPP150W:A proč sem pletete Kalouska, když se jedná o zcela jiné lidi?

(08. 01. 2019 11:51)

junkiexl:Stat je od toho, aby vas dusil, zaklekaval, zaviral, zaslapaval do bahna, priskrcoval, daval vam v pripade neposlusnosti par pres hubu, odiral vas az na kuzi, plundroval vam srajtofle a vubec vam zneprijemnoval zivot, kde je to jen mozne. Takze zadna zmena nebude, zapomente! PF 2019!

(28. 12. 2018 11:24)

anonym01:ŽÁDNY ZAKLEKAVANÍ NEUSTANE! TAHLE JANEČKA ŘÍDILA. SPRAVNEJ BOLŠEVICKEJ XICHT!

(28. 12. 2018 10:11)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy