26. srpen 2019
Svátek slaví Luděk, zítra Otakar
DISKUSE K ČLÁNKU

petrw:ale dedek na foto se ma dobře vyzrany jako cune a jen fnuka

(30. 01. 2019 07:31)

Pepax: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 12. 2018 20:43)

jardahl87:Pepax: Nemusíš nám tu všechno vykecat o své přiblblé rodině !!!

(30. 12. 2018 20:56)

kukuku:Pepax ještě zapomněl na předrevoluční svazáky, porevoluční modroptáčnické tuneláře s výkonností o několik řádů vyšší - proti níž náklady milicionářů na guláš a pár slepých patron byly pakatel.

(30. 12. 2018 22:23)

tomik007:Treba DADA se v duchodu urczite nudit nebude

(30. 12. 2018 16:27)

ja01:To, co uvádí, platí pro Prahu a možná krajské města. U nás na "vesnicích" mezi 10 a 20 tisíci obyvatel skoro nic takového není. A na menších, pokud se tam nenajde nějaký nadšenec, který má dost síly na to aby to sám táhl, už vůbec nic. Že by opět ten pragocentrsmus, který čerpá ze společného měšce? Nebo má expertka rady i pro ně?

(30. 12. 2018 14:54)

ivoadler:Jsem důchodce(75). Do sedmdesáti to jde. U někoho se tělesná zchátralost dostaví dřív, u jiného později. Ale sedmdesátku obecně považuji za zlomovou. Člověk hůř chodí, slyší, vidí, zlobí prostata i trávící trakt. Chromne mi levá ruka. Naděje na zlepšení NEJSOU. Vím, že musím vydržet. Rady nějaké/ho blba/blbky nepotřebuji. Já vlastně nepotřebuji nic. Se ženou si vystačíme i poradíme. Největší oporou ve stáří je, když jsou děti (vnoučata) v pořádku.

(30. 12. 2018 13:50)

doktormediciny:Vidim pame Adlere,ze cely problem jste opet podrobil verbqalni vivsekci.Tada je velice nevdecna komunikacni aktivita...Ale davejte pozor, at na naledi nebo na schodech se nepolamete...Jinak vidim, ze jeste vskutku rozsaqfny filosof

(30. 12. 2018 16:28)

mishaaaa11: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 12. 2018 12:24)

kukuku:Ještě chybí informace, kterou neziskovku si paní Dana založila a jak se jí daří získávat státní dotace. Pro bystření rozumu důchodců stačí, aby fasovali čtverečkovaný papír, aby mohli hrát lodě a piškvorky.

(30. 12. 2018 11:36)

baronessa:Paní objevuje Ameriku a asi za to bere i nějaké peníze. Dá rozum, že když si může člověk popovídat a někdo mu naslouchá, je stáří snesitelnější. Nevím o nikom, kdo by si liboval v nemocech. Ale málokdo je v důchodu plně zdravý. Na to, jak bystřit mozek, nepotřebuju žádnou expertku. Kdo chce, na internetu si najde spoustu kvízů sám. Ne každý se může odstěhovat na venkov, sil ubývá a štípat dříví může být dobrý koníček, pokud to člověk ještě zvládne. Pak musí zapojovat rodinu (pokud je) a trpět pocitem, že obtěžuje plně zaměstnané potomky. Od ledna důchodci dostanou "přidáno". Tomu se musím jenom trpce usmát. Zdražování začalo už v tomto roce, přitom se ohlašuje další v roce 2019. To je to, co důchodce ničí, vědomí, že musí pořád na něčem šetřit, upírat si. Dovolené?? Dobré a kvalitní jídlo??? A pak jsou ještě terčem posměchu, když vyhledávají akční slevy. Líp už bylo.

(30. 12. 2018 11:21)

fortun:já když jsem šla do důchodu taky jsem se doma nudila, vyrazila jsem na místa kde se scházejí mladí kluci skejťáci ( taky se nudili) a pozvala je k sobě na návštěvu na dobrý oběd, dnes již ke mě chodí pravidelně

(30. 12. 2018 11:14)

anna1234:.. předpokládám, že nejsi až takový mecenáš, že bys jim vařila zadarmo a jestli ti platí, tak doufám, že máš řádně ohlášenou činnost, EET a řádně odvádíš daně

(30. 12. 2018 14:32)

kukuku:Ona je blbka.

(30. 12. 2018 15:42)

fortun:no abych pravdu řekla, oni už spíše krmí mně...

(30. 12. 2018 17:36)

pavucinka:Slušné penze jsou základem k důstojnému životu a samostatnosti bez pomoci bližních. Tedy žádné převádění invalidníhoí důchodu , i částečného invalidního automaticky do důlhodu starobního. Jsou to opravdu jen směšné částky.

(30. 12. 2018 10:47)

nika70:Jenomže většina důchodců si peníze škudlí, často mají víc než jejich potomci, ale služby si nezaplatí. Lepší jsou peníze ve strožoku. Tam je jim dobře. Já jim ty peníze přeju, ale musí si uvědomit, že dnes už se opravdu za všechno platí.

(30. 12. 2018 23:26)

zvonik54:Ať si expertka na stárnutí Dana Steinová nehraje na schizofreničku, že ji jde o šťastné stárnutí důchodců. - Každý, kdo trochu přičichl k ekonomii (a to ona určitě ANO), tak je mu jasné, že mrtvý důchodce jsou jen a jen ekonomickým pozitivem pro nižší výdaje na důchodové výplaty z fondu pro vyplácení důchodů důchodcům. Nejlepší je, když důchodce zemře hned po nástupu do důchodu nebo ještě několik dní před. - Proto se ostatně prodlužuje odchod lidí d důchodu..... Zdravotnictví již na toto dávno jede při léčení důchodců. Ekonomika ČR též, tak proč to zakrývat nějakými teoriemi nějaké Dany Steinové, že my důchodci máme o sebe dbát, abychom se dožili vyššího věku. Vždyť jen svým životem podkopáváme ekonomiku celého státu, který je uzpůsoben k vysávání zahraničními firmami a stále chudne, i když údajně v poslední době prý stoupá ekonomika.
Myslím, že nejsem sám, ale před zvýšením důchodů od 1.1.2019 mi byl v listopadu 2018 přepočítán stávající důchod, a snížen o částku, o kterou mi prý byl vydáván dosud ,,omylmem více" (oznámeno doporučeným dopisem s červeným pruhem, jako bych se dopustil podvodného zločinu). A od ledna 2019 mi byl zase navýšen o dohodnutou částku (oznámení v obyčejném dopise do schránky) jen o málo vyšší nad původní částku z r. 2018 - FAKT SKVĚLÉ POVZBUZENÍ paní Dano Steinová!

(30. 12. 2018 10:04)

sairait:

(30. 12. 2018 10:36)

kukuku: A pokud to důchodcovi myslí nadprůměrně jako Vám - v mase tupých opakovatelů výplodů pražských médií, pak je to další důvod k podniknutí kroků, aby se tento nežádoucí segment obyvatelstva nerozmnožoval (nemyšleno pohlavně, ale prodlužováním věku).

(30. 12. 2018 11:30)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy