19. srpen 2019
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU


matylda-rut: Lůca přiletěla do Prahy,na letišti ji čekal Hádek a potají ji odvezl do bytu.Pak tam jel pro kluky táta a odvezl je do Kladna.Štědrý večer budou trávit všichni společ­ně.Lů­ca,Há­dek,Pl­ekanec­,Šafi­na a kluci.Rozum zvítězil.Tak je tomu dobře,konec spekulací a výmyslů.Ořehju všem krásné Vánoce,mějte se rádi.Lůco fajn, že sis dala říct.

(21. 12. 2018 12:34)

matylda-rut:Kterej blb mi přepsal Přeju na Ořehju,to se dělá?Tytyty!

(21. 12. 2018 12:37)

salisbury:Lucino netrucuj, sbal kufry a hura do Ceska, jsou tu babicky, deda, tata, Hadek. Klidne to s nim dej do kupy, hodite se k sobe a uz jde stejne o prd. Neni nic horsiho nez pomstychtiva baba.

(20. 12. 2018 16:06)

fany22:Může to být taky tak, že Lucie není až tak hloupá nebo mstivá, ale že se prostě stydí nebo bojí vrátit. Vezměte si, jak tady celý život žila. Ale to opravdu žádný strach mít nemusí. Nikdo jí tady přece nebude ubližovat. Naopak se to uklidní.

(20. 12. 2018 18:05)

salisbury:Bat se nema ceho a ze ma z ostudy kabat, to ma, jenze to mame nekdy vsichni a proto mame prostrednicek, abychom ho proti kecalkum a mediim vzdytili. Bylo nejak a bude zas dobre. Jen at se vrati a nehraje nam Nastenku ani Marfusu.

(20. 12. 2018 19:05)

salisbury:Je ti teplo, devce?
Co chces? Zblaznil ses? Ruce i nohy me mrznou!
Tak co tady delas?
Chtela jsem z Pekance vytriskat prasule, ale nezdarilo se.

🤣😜🎅 Jeste to do Ceska do Vanoc, Lucino, stihnes. 🎁Doma je doma.🏠

(20. 12. 2018 16:01)

minalepa:Milá Matyldo, máš IQ tykve nebo jako fíkus, ten také reaguje na svetlo a tmu, jako Vy. Nejsem hysteriská, ale celou kauzu sleduji od začátku. Předmanželská smlouva znamena to, že to co měl, když vstupoval do manželství- na to nemá Lucie nárok. Ale to co získal za dobu manželství patří do bezpodílového vlastnistcí. Tedy Lucie má nárok na polovinu. Pro tebe, protože máš s IQ problémy, pokud kdyby kdokoli vstupoval do manželství a měl dům a sepsali by předmanželskou smlouvu, na to ten druhý nemá nárok. Ale pokud by si za dobu manželství pořídili další 3 domy, musí se dělit, chápeš to už. A Plekanec je držglešle a chce mít vše: Peníze, platit co nejméně na děti, děti a milenku a dělá s mámou flá štvavou kampaň vůči Lucii. Taky bych sem nejezdila. To vy si Matyáš početl o tatínjovi a babičce. Tak se uklidni.

(20. 12. 2018 10:06)

fany22:Sice odpověď nebyla pro mě, ale nemáte pravdu. Ve smlouvě může být cokoli, co si tam dáte, ale v tomto případě je to, že při rozvodu každý za své. Majetek před manželstvím je automaticky toho, kdo si to pořídil. Bohatí lidé si smlouvou prostě ošetřují majetek získaný během manželství, vcelku logicky. Jen my na to tady ještě nejsme moc zvyklí. Smlouvu můžete mít a nemusíte. Pokud ne, potom by platilo to společné vlastnictví. Už to bylo vysvětleno opakovaně, dokonce ze strany Vondráčků.Kdyby měla Lucie nárok podle práva na polovinu, vůbec by celá kauza nemohla vzniknout. Ale oni smlouvu mají. Nemusel by jí dát vůbec nic, přesto nabídl dost (To ještě navíc k tomu,co si vydělala během manželství,to si automaticky nechávala). A vaše obviňování Plekance není vůbec namístě, obstaral jim školu, kde bude platit 100 tisíc měsíčně, k tomu hobby a dovolené, to vše ještě nad rámec výživného. To vám připadá málo?

(20. 12. 2018 11:07)

matylda-rut: Ty huso hlou­pá,před­manžel­ská se to jemnuje jen proto,že se musí podepsat před uzavřením manželství.Jinak: Předmanželská smlouva upravuje společné majetkové poměry manželů po svatbě.To,co jste si stihli každý sám nahrabat před svatbou,je jenom Vaše.Takže rozhoduje co je ve smlouvě napsané. Napíše-li,že v případě rozchodu nenárokuje na jeho prachy a ona to podepíše,tak nedostane ani vindru.Trubko fanatická. Když víš houno,tak se nejdřív informuj, jinak děláš ze sebe debila.Každý kdo nemá vzdělání,ví houno,jenom rozumuje píše něco o IQ, protože ho má sám ksakru malý.Tak zobáka mazej se informovat.Pro tebe extra - Lůca může nárokovat jen to co je ve smlouvě, žádnou polovinu,žádný baráky,kolik ti je,že píšeš takový hovadiny a ještě si myslíš,že máš pravdu a jsi chytrá? 15?

(20. 12. 2018 12:29)

bt961:minalepa, to jsi tomu tedy dala, nejdriv si neco o tom precti a pak tady poucuj, fanny a Matylda maj naprostou pravdu, ty IQ tykve. Navic mi chybi stale koment k Lucky nevere, proc tu obchazis?.To, že se pelešila s jinými je vic nez jasne. Ale to se bdue kopat do Plekance, ktery si tvrde vydela, Lucie mu byla mizerna manzelka a nemozna matka, se 3 chuvami. To neokecas, devce, tohle opravdu uz neokecas.

(20. 12. 2018 14:46)

bt961:opravuji:,,,to se bude kopat do Plekance, ktery si penize tvrde vydelal,,,,,

(20. 12. 2018 15:08)

salisbury:minalepa ty jsi tele nevedomy, kam na to chodis. To se neda chapat, protoze to jsou strasny pitchoviny. Proste o tom nemas ani paru, ty IQ.

(20. 12. 2018 16:04)

minalepa:Takovou bandu zlých lidí jsem pohromadě ještě neviděla. Plekanec je jako Bůh? Vždyť on rozbil rodinu a veřejnš se ukazuje s milenkou.Ať sem radši Licka se syny nejezdí, To by si Matyáč početl. Co tatínek a babčka. V srpnu oznámil konec manželství a odjel za Šafářovou, vzkázal Lucii, aby za ním nejezdila. Pak je i s dštmi vystšhoval z jejich domu a nastšhoval si tam Šafářovou. to borec, co! A měl hrál do konce června, Lucie ho přemlouvala kvůli synům, aby zůstal, ale on odjel za Šafářovou. Jen co přijel, začal mediální lynč Lucie i s maminkou. Co chce. Všichni budou skákat, jak on píská? Za všechno může ON, jenom ON.

(19. 12. 2018 20:01)

matylda-rut:Jdi už do pe.rdele náno hysterická.Ta tvoje Lůca taky nenosí svatozář.Jako manželka i matka stojí za starou belu.Co by tam zůstával,aby ho obrala o jeho těžce vydřené prachy.O to ji přeci jde,proto tram mazala.Zahejbali si vzájemně,tak zalez ty sketo provokační a dej si projímadlo,magore poblázněnej.On to alespoń vydržel do rozchodu, Lůca šous.tala už dávno předtím.Tak drž už tu svoji vícenickovou držku,nekaz jinejm Vánoce. Nech se léčit psychouši.

(19. 12. 2018 22:03)

fany22:To je opravdu snůška nesmyslů. To, co Lucie předvádí od srpna, ukazuje, co je zač. Je to prolhaná a manipulativní osoba. Nedivím se vůbec, že s ní už T. nechce žít. Tak to prostě přijměte a neotravujte pořád s blbostmi a Šafářovou. Ta za to může asi tak jako vy nebo já. A co chce a chtěl T. od začátku? Klidný rozvod, dohodu. Ale její hamižnost rozpoutala tuto válku. Nedaří se jí, tak vydírá dětmi.

(20. 12. 2018 08:33)

bobobo:I kdybych její nevěru nechal stranou (to se prostě v životě stává),tak jako matka a člověk totálně nenapravitelně selhala.P.Plekanec na rovinu řekl,až toho bylo moc,jak se věci mají.A že má přítelkyni?Přece mladý zdravý chlap nebude čekat s prosíkem,až na něj u Vondrle dojde řada....Dobře dělá,jen ona světu ukázala,jaká je.Jednou jí to děti otlučou o hlavu.I ti zarputilí rodiče většinou na vánoce udělají všechno pro to,aby děti o svátcích měli babič­ky,ro­diče­...byť odděleně.6e by najednou i staří Vondráčci mohli po sedmi letech letět do Kanady na svátky???Divná celá rodina

(19. 12. 2018 08:16)

mislivec:A jak to msj s tim Hádkem? On jí píchá když je v Praze nebo jak? V Kanadě teď asi Lucka nikoho nemá nebo nějakýho místňáka?

(18. 12. 2018 21:37)

OkoloHradce:Ale no tak, tohle je už opravdu přes čáru. Jednou je to herečka a zpěvačka. Jistě může říct: Tohle točit nebudu, ale v tomhle nevidím vůbec nic špatného. Už toho nechte, oni se rozvedou i bez nás.

(18. 12. 2018 21:32)

rych.and.:Dejte s tou hloupou husou pokoj. At si mrzne v Kanadě, špína.

(18. 12. 2018 19:24)

dzentlman:Ta je nechutná ta Vondračka. S kým to Plekyho vlastně nepodváděla?

(18. 12. 2018 17:54)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy