21. říjen 2019
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
DISKUSE K ČLÁNKU

1pravda1:Už dává logiku, poroto, tu Tomicovou potřebujeme do finále, tak jí dejte desítky, ať nám nevypadne a její fanoušci nám přinesou hodně peněz za sms a ještě bude reklama. Jen čekám, kdo z vlivných má něco s protěžovanou Lálovou, a koketa je to velká, jak víme už z minulé řady. O politice se nebude mluvit, ale pozveme politiky, kteří se nám hodí, a budeme na ně dávat záběry... ten člověk to je tedy kapitola.

(11. 12. 2018 12:35)

1pravda1:.........Samozřejmě to bylo zase nazkoušené. Obecně se tam neděje nic náhodou.“....přesně - porota horečně počítá, aby se Lálová dostala do finále a šla z prvního místa... vše se vynunuje a Lálová tančí jako první, aby bylo více hlasů - delší možnost je posílat. Do finále postupuje Veronika Lálová - aha - celebrita už postupuje a je uváděna jako první - aha bylo to nazkoušené- PROTOŽE JAK ŘÍKÁ REŽISÉR - NIC SE TAM NEDĚJE NÁHODOU - DÍKY ZA VYSVĚTLENÍ! Porota dává za pochod Tomicové desítky,- přinese to přece hodně peněz sms od jejích fanoušků, při super výkonu osmičky, a když to není jive ale tančí to Lálová, tak super hodnocení... jojo tento článek tady chyběl.

(11. 12. 2018 12:30)

kdoasi:Kua co to ta Fanka ze sebe dělá za studentku s tou mašlí na palici??? Nemá doma zrcadlo či co? Takováhle mumie může někoho hodnotit? A ty kruhy pod očima, že by se na nich mohl jeden houpat. Blééé

(11. 12. 2018 10:11)

Actimel:Tady se pořád diskutuje o tom jestli Tomicová ano nebo tamten ne...kecá se o profesionalitě tance...toto celé je hlavně zábava a šou pro lidi, oni nejsou profesionální tanečníci!!! A proto smekám před všemi co a jak dokáží zatancovat a naučit se za tak krátký čas! Takže pokud paní Tomicová baví lidi svým elánem a tím jak to zatancuje...pak má být jako šoumenka ve finále!!! A nezmění to ani hloupé pindání vysušené Františky, která do toho zamotá i Zemana a pro jistotu se nepovolí diskuze!!!

(11. 12. 2018 08:17)

blecktajp:Jo Františka je kapitola sama pro sebe. Docela by mně zajímalo, kolik za ty bezcenný pindy od stolu bere. Kdysi jsem pracoval v Deníku a z těch honorářů pro externisty, kteří si dvakrát do měsíce zašli zadarmo na premiéru filmu a pak o tom napsali sloupek (mimochodem většinou to byly podpůrměrné kecy opakované pořád dokola) by se vám asi zatočila hlava. Že se nepovolují diskuze u některých typů článků je standard. Zřejmě podmínka paní Františky, tu diskuzi si tam umím představit

(11. 12. 2018 09:51)

petrw:ebenblbenslizen

(11. 12. 2018 07:47)

bjuno:Hlavně vyhoďte tu blbku Kostkovou, někdy mám strach otevřít ledničku aby na mne nevykoukla s nějakou přiblblou reklamou....

(11. 12. 2018 00:02)

flora:Ta červená věta v článku není úplně pravdivá. Politiky jako takové se nedotýkají, ale do Hradu nebo Zemana zarejou téměř vždy

(10. 12. 2018 22:47)

lynx:Eben - tragicky nudná figurka. 1. sérii jsem sledoval, další už kvůli Ebenovi ne. Horší než on už jsou jen Mareš a Bouček. Chce to změnu! Po Ebenovi by možná skočil Peterka. Oba mají zhruba stejný styl, takže by se mohli prostřídat. I když, nevím, jestli by se důchodcům na Šlágru zamlouval.

(10. 12. 2018 22:34)

y1xcvbnm:tak 3 nejlepší vyřadit a mohl byste to vzít vy, ne???

(11. 12. 2018 01:28)

zacoaproc:Debilita pro snoby

(10. 12. 2018 21:41)

Mucinek5:Tato opycarna nema na verejnopravni televizi placene z konces.poplatku co dělat.At si to dava soukup a plati to z reklamy na babisparky. Otpad!

(10. 12. 2018 21:09)

y1xcvbnm:Mucinek5 raději si napiš úkoly a věnuj se gramatice , to taková opičárna není a nebudeš potom negramotný odpad !

(11. 12. 2018 01:33)

Bosorka:No, jen podle mě je pan Eben jedním z nejkultivovanějších moderátorů, které máme.

(10. 12. 2018 20:20)

idneska:tak to ti přeji hodně úspěchů v kultivaci, asi budeš mít víc životů. já mám jenom jeden, tak se radši bavím

(11. 12. 2018 00:06)

mislivec:Zábava pro tv šlechtu. Plebs má výměnu manželek a prostřeno, intelo-baby star dance a donutila. Tupý je to všecko stejně.

(10. 12. 2018 20:17)

2pejsek2:Nechtějí se dotýkat politiky? Ten pablb Eben se jí dotýká a dost často.

(10. 12. 2018 20:12)

Pepax: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 12. 2018 21:12)

jardahl87:2pejsek2: To máte plnou pravdu !! Je to všehoschopný lulák !! Za komunistů panáčkoval a nyní zase panáčkuje jak se to jemu samému hodí !!Hlavně že volil toho neschopnýho Ďrahoše a dříve chrápajícího dědka Šláfnberka !!
No kam vítr,tam plášť !!

(10. 12. 2018 21:34)

Actimel: Přesně tak, sice se na to nedívám, ale těch pár minut co jsem viděla mi stačilo a bylo to velmi trapné a neprofesionální a do této tedy luxusní šou se to absolutně nehodilo! Tím u mě Eben absolutně propadl!!!

(11. 12. 2018 08:20)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy