18. prosinec 2018
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU

6010:Holčička za této reklamy je moc roztomilá.Ale jinak mne tato reklama vždycky vytáčí, protože mi přijde, že nám ukazují, že je zcela normální dojít si pro stromeček do lesa a ještě s dítětem.

(06. 12. 2018 10:12)

xxxx678:Roztomilá reklama. Jinak mi přijdou čím dál delší. Nejen, že stačím uvařit kafíčko, ale ho i vypít, často. Jediná reklama, která se mi líbí, a dívám...je na "Jagermeister", jinak to je kolikrát - děs.

(06. 12. 2018 08:18)

zarazenyprd:Reklama pěkná, ale článek je snůška blábolů. Vánoční stromky pochází buď z prořezávky, nebo se pěstují přímo na farmách k tomu určených. Po vykácení lesa se nový vysazuje nahusto, aby se potlačila buřeň (plevelné spodní patro, které by malé stromečky udusilo). Potom se samozřejmě musí prořezávat. Koupím si stromeček a půjdu ho někam zasadit? Koupím si svazek mrkve a půjdu jí také někam sázet?
Debilové.

(06. 12. 2018 07:33)

paula1:To je zas dementní článek.
Vánoční stromky se neberou z přírody, pěstují se v extra školkách a kdyby se neprořezávaly, stejně by zahynuly, jsou tam moc natěsno než aby to mohl být let - je to prostě kšeft jako každej jinej.
A stromky v květináči vracené do leda v 80 % případů nepřežijí, takže sbohem, zelený aktivisti.

(06. 12. 2018 07:02)

diskutujici:Jenom nechapu, proc tam uz delsi dobu chybi kus te reklamy - tata se otoci, odhodi tu pilu a pak teprve bezi. Ten kousek tam uz roky chybi.

(06. 12. 2018 06:36)

dobry-cIovek:Reklamy se běžně upravují. Každá vteřina je totiž drahá. Křed cca dvaceti lety jsem se o to "zajímal", za třicet vteřin v hlavním vysílacím čase (okolo zpráv) chtěli okolo půl mega. Za každé odvysílání. Teď to určitě levnější nebude. Aby byla reklama alespoň částečně účinná, je třeba ji odvysílat alespoň 7x. Je to reklamní průmysl, kde se točí těžké prachy a honoráře účinkujících jsou v něm jen zrnko písku. A když vidím ty reklamy peněžních ústavů (reklamy na dluhy)...

(06. 12. 2018 07:41)

mbmb:tato reklama je genialni, vanocni o rodine ,holcicce a tatinkovi.Pak jiz nikdo nic tak prijemneho nenatocil -Produkt neni stredem zajmu ,ale kazdy jeho nazev zna.Moc povedene s citem! Neni treba rozpitvavat vse kolem ,clanek naprosto na nic .

(06. 12. 2018 06:12)

jardavozembouch:Aktivisty,postavit na každé náměstí, ovesit koulemi a svrtelnymi retezi
porad lepší stromek vypestovany speciálně na Vánoce ve školce, než umelohmotne koště které nadela více škody než užitku.

(06. 12. 2018 05:58)

jardavozembouch:Jedna z nejpovedenějších reklam, kterou člověk muze vidět i poste. Na rozdíl od "Drogerie Tets", která je vlezla a nutí nam ji i 6* za hodinu na všech stanicích, hlavně na Prime. Ono těch hloupych reklam je 99%. Hlavně jsou často a furt nejlépe do zblbnuti. Kdo se chce dívat na Primu a TV Soukup/Musil, drive Barrandov), doporucuji se opít.

(06. 12. 2018 05:48)

Agent_007:Stop aktivistům.

(06. 12. 2018 05:11)

Dnešní horoskopy