16. prosinec 2018
Svátek slaví Albína, zítra Daniel
DISKUSE K ČLÁNKU

halba:Dejte uz s tou kozou,radoby "umelkyni" pokoj.Stejne nastavila ten svuj odstavnovac Plekymu ze zistnych duvodu.

(05. 12. 2018 16:47)

Konopnice:Lucko, Lucko... Vy jste tomu dala.. Takové kopance sama sobě a hned od začátku.image slušné, pracovité a skromné holky.. Vlastními činy rozkopána a v troskách.. Můj přítel vás měl jako zpěvačku hrozně rád, vaše cédéčko neustále připravené v autě, dokonce naše dcera se jmenuje po vás... A dnes? Je mu z "vaší strategie rámci rozvodu špatně " nedivím se, že vaše tchýně byla z vašeho vyjádření tenkrát pro top star v šoku.. To že jste se s manželem dohodli že umístíte oba dva statusy o plánovaném rozvodu časově stejně je naprosto zřejmé, fakt, že vy jste ho chtěla dostat do světla nevěrníka ,vy jste nic nevěděla, vy jste maminkovala a ničeho si nevšimla, že... Lucko být vámi, tak se snad ani nevracím,taková ostuda,...která jde jen a jen za vámi....

(05. 12. 2018 15:30)

hasan evina:Ved Lucka sa vracat ani nemieni ako vidis, tak mozes byt spokojny, ze Plekanec zdrhol do Ceska kvoli nizsim alimentom, je jasne snad kazdemu, tak nech si to s tym svojim gratis-bodyguardom uziva, Lucka ma naviac

(07. 12. 2018 00:28)

stejne:Po rokoch sebechlouby sme zistili, že je Lucie Vondráčková odkázaná na finančnú podporu Tomáša a nie je schopná postarať sa sama o seba a nezostáva ju nič iné ako vydierať otca svojich synov. A nevrátim sa a nevrátim ak nevyrukuješ s miliónmi i pre mňa. Hrať sa na umelkyňu, umelo vybudovaný úspech a popularitu fan clubom a famílií ukázalo, že tá ženská nič nevie a v 38 rokoch si nie je schopná zarobiť na chleba.

(05. 12. 2018 14:18)

flora: Přesně tak. Ty tři čtyři stáloe stejné osůbnky s 20 nicky tady řvali, jak je samostatná a vydělává miliony.
A skončili s tím ve chvíli, kdy se zjistilo, že požaduje na otci
zaplatit celý rozvod,
celoživotně vše kolem synů (tedy ona ani pr.d),
zaplatit matce doškodné za zničenou "kariéru"
a platit matce měsíčně navíc alementy
a platit matce měsíčně půlmilionové výživné
Přitom aby mu děti vůbec ukázala, musel zasáhnout soud!!

(05. 12. 2018 22:18)

bt961:Souhlas, neni schopna se o sebe postarat, cela rodina parazituje na jeji umele vybudovane kariere, ale i ta uvada. Je na Plekyho penize odkazana a sproste vydira otce. Na syny nemysli ani ve snu.

(05. 12. 2018 14:25)

dzentlman:Matylda-rut a Pea.p jsou kamarádky na život a na smrt.

(05. 12. 2018 12:19)

flora:pea.p je z toho přehazování svých nicků už dokonale zblbá. Chudák si onehdá vzala do hlavy že jsemm matylda-rut. Tímto mytyldu zdravím , pee blahoskonně kynu ručkou

(05. 12. 2018 22:21)

matylda-rut:Mě je u ***e já jen přisolim a připepřím tam kde se holota,plná nýmandů,snaží přiživit na dříči a všechno co ta jejich nicka dělá je pro ně omluvitelné a legální.Ale jakmile se zeptáš konkrétně,vytáčí se a pak pindaj o slušném jednání.

(05. 12. 2018 12:48)

pea.p:Ty mě holka rozhodně nevytočíš.

(05. 12. 2018 13:58)

matylda-rut:To vidím.

(05. 12. 2018 13:59)

pea.p:To sem ráda, že sis všimla, že tvůj slovník k vyjadřování opravdu nepotřebuji.

(05. 12. 2018 14:08)

matylda-rut:Zkus alespoň jednou napsat: jsem

(06. 12. 2018 08:07)

matylda-rut:Vnucuji ti ho,pípko?Ale že na mě pořád reaguješ.Se na to vy.ser a máš klid.To ti ale nedá,co? Prachy Plekance ale nesmrděj,na tý má Lůca nárok,že jo,pokrytče.

(05. 12. 2018 14:20)

pea.p:A kde já řeším peníze pro Vondráčkovou. Už na prvním stupni se učí tzn. čtení s porozuměním. Tak to zkus.

(05. 12. 2018 14:37)

kapsa72:Nejak nechapu, ze kvuli kasli letala na Kubu s klukem(to bych i chapal), proc teda sedi v prosinci v Kanade, kdyz v Cesku mrazy nejsou...

(05. 12. 2018 12:16)

hasan evina:Ze Plekanec zdrhol do Ceska prec od vlastnych deti ,je tak akurat jeho problem,Vondrackova nema ani len najmensi dvovod vysvetlovat starej Plekancovej kam leti a preco tam leti!Ked si od nej toto necha jej ubohy synacik tak je to jeho Problem !

(06. 12. 2018 23:57)

matylda-rut:Hřeje ji myšlenka na Plekancovy miiliony.Kluk má zakázáno kašlat.

(05. 12. 2018 12:54)

josie7:Plekancova maminka neměla na rozhovor přistoupit. Ale na druhé straně díky němu známe reakci Vondráčkové, proč jezdila na Kubu - že tam lítá léčit syna, kterému zdravotně ubližují kanadské mrazy. Za těchto okolností by správná máma neprodlužovala jeho pobyt v Kanadě nad nezbytnou dobu.

(05. 12. 2018 12:14)

priserka:Podle některých je jeden rozhovor vylhaný, jeden pravdivý, to podle toho, ke komu se více přiklánějí...proč ten dvojí metr ????

(05. 12. 2018 11:56)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy