10. prosinec 2018
Svátek slaví Julie, zítra Dana
DISKUSE K ČLÁNKU

lufenda:Arichteva? Neznám...

(03. 12. 2018 22:59)

stromyvlese:Ta Arichtěva je opravdu nepříjemný typ, sympaťačka tedy v žádném případě, ale jejich choreografie byla bezvadná, nápaditá a Chlopčík je idiot, když je kritizoval a potom se zbláznil z Tomicové. S tou Tomicovou je to jako úmyslné protlačování antitypu, děs.

(03. 12. 2018 20:36)

blankaflexi:Suverenní protekční spratek s bulharským jménem ARICHTEVA MUSÍ KONEČNĚ VYPADNOUT !!!
To její válení po stole,vystrkování holé ř i ť i má být tanec?? Ten její manžel se musí cítit trapně chudák,nedává to najevo ale je vidět,že se za ni stydí!!!
Na co naletěl ?, Na ten její dlouhý frňák ??
Ten jeho syn je moc hezký chlapec,takového s tou nosatou husou mít nebude.
ONA Žvaní něco o odkládání dětí ale bude to bída !!!!!!!!!!!!!

(03. 12. 2018 18:47)

sensadrak:Závist.

(06. 12. 2018 08:28)

jajas:Podle mne tady už nejde o tanec jako takový. Je to tyátr, se tam válejí po stole a převádějí scénky, které nemají s tancem nic společného. Je to někdy úplná trapárna. Jsem se přestal dívat pravidelně, někdy kouknu, ale prostě.....trapárna!

(03. 12. 2018 17:49)

illenne:Chlopčík ať si nechá některá kritické rady pro sebe . Copak je ženská, aby měl dvě naušnice. Měl by vědět, že když muž naušnici, tak stačí opravdu jen v jednou uchu, jinak to vypadá divně. Ale co, Chlopčík je prostě Chlopčík . Pan důležitý .

(03. 12. 2018 17:29)

trkic:Arichteva skončí v příštím díle, do finále jde prasnice a dva kucí.😯

(03. 12. 2018 16:09)

kathynka:Taky si myslím, že to tak bude Tomicová je otřesná tanečnice, v sobotu jsem se nedívala, ale viděla jsem záznam jak s sebou flákla na zem a jak tam pochodovala, fakt komedie, žádná elegance. Když je to taneční soutěž, tak tančit a ne šaškárny s otevřenou hubou. Tuto soutěž jsem měla ráda moc, ale od jisté doby velké zklamání. Tomicová soutěž degdradovala Držím palce Dvořákovi

(03. 12. 2018 16:39)

zlobit:A Tydýt Pavlásek tanec nedegradoval ? To nebyla šaškárna ?
Příště je Arichteva na řadě.

(03. 12. 2018 17:50)

jana52:..podle mne "vykradli" nápad od Kurtiše a Polívkové... tuším, že v předminulém Stardanci. Ale co by ne...

(03. 12. 2018 16:07)

horalysa:A mě se zas nelíbí přihřatý Chlopčík.

(03. 12. 2018 16:03)

ja-stana:To ještě pořád tenhle přiblblý pořad vysílají? Koho zajímá ta obrovská odhalená muslimská pérdel.

(03. 12. 2018 15:46)

ho.no:..když si vzpomenu,jak brzy odešla vynikající Olga Šípková a jak dlouho je tam už Tomicová /obě měly stejného partnera/,jedním slovem nesrovnatelné,...

(03. 12. 2018 15:33)

flora:...abych měla výraz, naučila se kroky a ještě uměla správnou techniku. To nejde,"...
Architeva není evidentně zvyklá na kritiku a trocha pokory před porotou, i když je to šou, by neškodilo. Navíc je to typ hádavé ženské, která musí mít vždy a za každých okolností poslední slovo. To je patrné.
Kroky a techniku tam porota téměř neřeší, takže jako herečka by tomu ten výraz měla umět dát. Ostatní , někteří i neherci, tomu nějaký výrat dokázali dát, takže to asi nějak jde

(03. 12. 2018 14:47)

blankaflexi:Souhlasím s příspěvky--Arichteva s tím co nemá bradu,vykradli taneční kreaci
páru Polívková Kurtiš !!
Arichteva je nesympatická baba a je pravdou,že se všude hádá a má plechovou hubu.
Když se vracejí páry z tance a jejich kolegové jim tleskají tak ona nasadí hraný
ůsměv a když ji nezabírá kamera tak se tváří kysele a přestane ihned tleskat a údajně je velmi závistivá !!!

(03. 12. 2018 18:54)

xxxx678:Nikdo by si nezasloužil, být vyřazen. Všichni jsou úžasní.Porota. Tereza s Markem. Tak se to hezky sešlo pospolu, vše jim šlape na sto procent. Mají strašně šikovné vizážisty, holkám to pokaždé sekne. Tipuji, že vyhraje Dvořák.

(03. 12. 2018 14:35)

1pravda1:Veronika Arichteva a Michal Necpál jsou prostě skvělí, Michalovy choreografie úžasné - vždy se těším na ně, a doufám, že budou ve finále posledních tří párů! Jsou to oni, kdo vnášejí něco nového, skvělého, zajímavého. Děkuji a moc držím palce do finále. Pokud se Chlopčíkovi Tomicové pohřební pochod mezi plameny líbil více než paso doble Dvořáka a Arichtevy, tak je to jeho problém ale jako odborná porota zklamali... a to psalo na stránky Star-dance hodně lidí.

(03. 12. 2018 14:14)

19.3.1977:Koho to zajímá ....jen buzny a debilky běžte do p i č e !!!!!!!!!

(03. 12. 2018 13:00)

Pimil:Co seš to za ocasa?

(03. 12. 2018 14:09)

vvogh.t:Už tam sme a právě přišel tvuj vožralej a poblitej fotr, čekáme už jen na tvou špinavou a upocenou, stokilovou mámu až přijde z kravína.

(03. 12. 2018 13:09)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy