19. červenec 2019
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
DISKUSE K ČLÁNKU


anonym01:ČSSD JE PLNÁ DUCHODCU Z BYVALE KSČ A PAN FOLDYNA K NIM PATRI. POLITIKU BY MĚLI ŘÍDIT MLADÍ LIDÉ KTEŘÍ VYROSTLI V DEMOKRACII. HAM-HAMI-HAM HAMAČEK SKONČÍ. DOUFEJME , ŽE ANDREJKO BYL ŠTĚDRY.

(28. 11. 2018 21:21)

ivoadler:Tyhle nominace na předsedu z krajských konferencí jsou blbost. Blokuje to nezbytnou obměnu vedení. Všichni jsou pro stávající vedení, protože zatím je u vesla a kdoví, jak to dopadne. Proto radši nebudeme vyčnívat. Výsledkem je "nerozborné" vedení, které se za čtvrt roku sesype. Jako to Sobotkovo.

(28. 11. 2018 17:11)

anonym01:NO, a když vypadnou socani, vypadne i ksčm s Okamurou. I kdyby BABIš vyhrál volby, nepujde nikdo s trestně stihaným z demobloku. SLÍBILI TO VOLIČUM.

(28. 11. 2018 15:55)

anonym01:TRESTNĚ STÍHANÉHO BYVALEHO PREMIERA VYDAJI JEDNODUŠE. PAN PRZIDENT NEBUDE PREZIDENTEM POŘÍD. SNAD SE ČESKO VZPAMATUJE. ORBAN DO ČESKA? MĚLI BY PROTI NĚMU DEMONSTROVAT. JEHO PRAKTIKY JSOU STEJNE JAKO V RUSKU.

(28. 11. 2018 15:57)

lynx:Tak, blízko vedení socanů by jedna velmi dobře viditelná dáma. Byla to K.U.N.D.A Alena Borůvková. Něco jako briliant ve velmi zchátralé image socanů. Jenže ti slimponi ve vedení ji jednoduše vyštípali a nasmolili tam soudružku MarXovou. Brrr! A teď, jako poslední hřebík do své rakvičky, natloukají do nejužšího vedení věčně upoceného a fyzicky odporného Onderku. Ten vám tedy, "přátelé" a "přítelkyně", pomůže. Konečně vypadnout z parlamentu. A vypadnete z něj o jedno volební období dříve, než komouši.

(28. 11. 2018 15:00)

anonym01:TAK PAN FOLDYNA BUDE KANDIDOVAT na předsedu? NO, tak to pujdou ČSSD co nevidět do kytek. TEN ČLOVĚK SE STAL NEOBLÍBENÝM .NEJEN ON, ALE I LIDÉ V JEHO TÝMU A RUZNÍ NEMAKAČENKA. JEHO VŠEHOSCHOPNÍ ASISTENTI PLACENÍ PŘIMO Z NAŠICH DANÍ. VYVÁDĚLI JAKO BY JIM TO TU PATŘILO,VYSMÍVALI SE LIDEM, POVYŠOVALI SE, NASCHVALY KDE KOMU. PODRAZÁCTVÍ A KLIENTELISMUS, RODINNÉ KLANY VLÁDLY ! TAK JE OBČANE V KOMUNALKACH VYŠOUPLI I SE ZEMANOVCEMA A KÁ-ES -ES ČE-EM ,ES PÉ DÉ

(28. 11. 2018 12:26)

cocumysvole:Socani si to posr*ali kde se dalo, loď se potápí a tak krysy utíkají. Dobře jim tak břídilům nenažranejm a podrazáckejm.

(28. 11. 2018 12:08)

zdenek43:ale ale ........ vzdy bude u SOCANU nejaka zenska - tedy jakooooo ve VEDENI???? - jenomze TO je jen ZASTERKA pro spodnich 10 milionu obcanu CR ......... tyyyyyyyyy ZVASTY - OBLBOVAKY - vice zen do vedeni CSSD si samo uz nepamatujete ....... dokonce v DOBE OBLBOVAKU CSSD mela i POVINNOST VE SVYCH STANOVACH zeny ve vedeni ......... kvotu ...... 2009 - kvóty navržené Evropskou komisí za účelem většího zastoupení žen ve vedení velkých společností, nebo kvóty v ČSSD umožňující čtyřicetiprocentní zastoupení žen na kandidátkách strany, anebo nyní navržené kvóty pro volby do PS a krajů......
+++ Kvóty pro obsazení míst na kandidátkách, ale také třeba ve vedení strany schválili sociální demokraté teprve před třemi lety - 2015. Při pohledu na stranické špičky budete ale 40 % žen hledat jen stěží. .... Část ČSSD chce navíc nedávno zavedené pravidlo na nadcházejícím sjezdu zrušit.
12.2.2018 -
Sociální demokracie ustupuje od kvót na ženy i mladé
Kvóty ve stanovách ČSSD, prosazené sobotkovským vedením strany v referendu před čtyřmi lety, berou nyní za své. Návrh nových stanov ČSSD, který má v neděli projednat mimořádný sjezd, vypouští podmínku, aby v užším vedení seděla aspoň jedna žena a aby kandidátní listiny tvořila obě pohlaví v poměru 60 ku 40......
4.2018 - ČSSD má nové místopředsedy. Ze stanov nezmizí kvóty pro ženy
Jana Fialová, Jaroslav Foldyna, Martin Netolický a Roman Onderka jsou novými místopředsedy ČSSD. Dnes o tom rozhodli delegáti mimořádného 40. sjezdu sociálních demokratů. První část sjezdu, která se konala v únoru, vybrala na post předsedy strany Jana Hamáčka a jako statutárního místopředsedu Jiřího Zimolu.

(28. 11. 2018 10:26)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy