14. listopad 2018
Svátek slaví Sáva, zítra Leopold
DISKUSE K ČLÁNKU

Djxx:Tak je plno zen,co se nechteli stat samozivitelkami. Nejsou vsichni,ze si nechaj udelat dite kde s kym. Jsem samozivitelka a mela jsem dlouhoby vztah a fakt by me nikdy nenapadlo,ze takhle skoncim. O deti jsem se vzdy dokazala postarat,nic jim nechybelo.radsi jsem si odtrhla od huby sobe. Nekourim,nepiju. Alimenty beru,jen exekucne,tatinkovi se platit nechtelo. Hlavne ze to byl on,co chtel dite driv nez ja. A pak dceru ani nevzal ven na prochazku. Takze nechapu,jak muzete strkat vsechny samozivitelky do jednoho pytle. Jinak dceri je 13 let a od jejich 18 mesicu dostavam stejnou castku a to jsem uz zadala 3x o zvyseni,protoze se skolou se zvedli vydaje. Zamitnuto,spadam do tabulky. Tata o ni nejevi zajem, nestykaji se jak dlouho. Takze oni i chlapy jsou dobry a spatny " tatove".

(09. 11. 2018 19:43)

flora:Je jen jeden pytel - pytel peněz z odvedených daní pracujících. Tak pracujte dál a více, abyste ze svých daní mohla přispívat i na děti sousedce. A vysvětlete ještě, proč je pak tedy prý:
1) rodina základ státu, když rodinné problémy pak mají řešit všichni pracujícící a důchodci
2)proč homosexuálům a jejich dětem upíráno právo na rodinu, jako takovou (tedy ten základ státu, ze kterého jsou dospělí a hlavně ty děti vyčleněni)
3) zda jsme se náhodou neocitli v prvobytně pospolné společnosti, nebo v partě hippies, kde se všichni starali dohromady o všechny děti
a zda nejsme náhodou místo kapitalismu už v komunismu aniž bychom si toho všimli ?

(09. 11. 2018 20:20)

agfor:Takovéhle problémy jisté etnikum nemá. Nikdy nepracuje a žije si z dávek jako prasata v žitě.

(09. 11. 2018 18:24)

satanas:Nebrecte! TO je ta "Vysnena demokracie"! A bude hur!

(09. 11. 2018 17:32)

Tomas28: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 11. 2018 14:03)

spliny:Která si nechá udělat děcko a nemá na něj, tak je to jen a jen její problém a toho chlapa kterýmu dala bez ochrany!!!!! Tohle žádná s IQ a zodpovědná nikdy neudělá!!!!!! Pouze těžké primitivky! Tak ať se starají a nechtějí nic po státu.

(09. 11. 2018 13:56)

fotrpjotr:Může za to nezodpovědnost rodičů, říká Maláčovám,to ale všichni už dávno ví.

(09. 11. 2018 13:45)

prazanda1:Ano, kdo nemá peníze a nechce pracovat ať si nechá podvazat vaječníky. A pak může kopulovat do sytosti. Já z da

(09. 11. 2018 12:39)

spliny:Hlava mi nebere proč ženský plodí děti když nejsou alespoň částečně majetné a nesmrdí korunou?! V dnešní době je i 1 dítě moc pro ženskou co nepracuje a je chudá a nebo dá mužskýmu bez ochrany. Musí to být jedině blbky bez IQ nekvalitní ženské.

(09. 11. 2018 12:34)

offline:A co v Africe? Tam to řeší? Je to úplně stejné tam jako tady. Jen nadělat děti a starejte se.

(09. 11. 2018 13:14)

petrw:offline no to e blby názor ..deti tam delaji ale nic neberou ..

(10. 11. 2018 06:48)

petrw: nechce se jim makat c u b ...kam

(09. 11. 2018 12:41)

petrw:hlavne ze mají na cigara prave hlavne ty zivitelkydeti maso nejedi ale sladkého mají vic nez dost cpou je tim uz od mala............ a drahe mobily mají

(09. 11. 2018 12:17)

vrsrvrsr:Jupííííí… Začnu plodit děti, alimenty za mně zaplatí stát a na mně si nemá co vzít... Jen tak dále Maláčová... Jen co ji vidím v u sousedů televizi, tak se mi dělá blbě... Jen tak dále Maláčová... To teprve bude babyboom… Když ty blbky mají děti s kdejakým fěťákem či jinou lůzou a potom jen naříkají... Ale toto jim fakt nahraje, zbaví je jakékoliv zodpovědnosti, protože dostanou alimenty od státu... A věřím, že třeba Rómové se do plození vrhnou plnou vervou... Bravóóó Maláčová...

(09. 11. 2018 12:08)

janhu:ekonomicky i politicky jste vy kapitalisti selhali , rozkradli jste majetek danových poplatníků za 10 bilionů kčs už jen za to patříte do kriminálu,

vzkaz bestiím co tu zavedly hyenismus kapitalismu

zadlužili jste čr , rozbili jste československo , za to by vás Beneš i Masaryk postavil před soudní tribunál za vlastizradu,
takže čistě pragmaticky jste jen zlodějské špíny, zrůdy, zločinci,

miliony lidí jste okradli o majetky pomocí lichvy a soukromých exekutorských mafiánů

v čr
2,4 milionů důchodců dnes z důchodu sotva zaplatí tržní nájemné + inkaso +navíc musí platit i léky,
které vy neschopní imbecilové neumíte hradit z pojištění jako to hradili komouši
ekonomicky jste vy kapitalisti selhali ,jste jen zlodějské špúíny

50% lidí je zadlužených hypotékami, na desítky let
75% lidí živoří od výplaty k výplatě ,
miliony lidí jste okradli o majetky soukromými exekutorskými mafiemi
miliony lidí jste okradli pomocí podvodníků šmejdů šarlatánů, podnikatelských zlodějů

dokázali jste jen ožebračit miliony lidí ,přivést je spárů lichvy a exekutorů, zadlužili jste stát i domácnosti a rozkradli jste čr

jste jen neschopné zločinci kteříumí jen krást , vraždit , okupovat
to je realita

(09. 11. 2018 11:54)

oxygene.p:Jenom hra na city a vymáčknout další prachy. Před takovou ženskou si odplivnout.

(09. 11. 2018 11:51)

janby:Bydlím vedle azyláku pro matky. Běžte se tam na "chudinky" podívat. Všechny kouří. Možná by jim někdo mohl říct, že místo cigaret by mohly koupit dětem pastelky, nebo maso, možná by vyšlo i na obojí.

(09. 11. 2018 11:50)

Agent_007:Když vydělávají tělem,tak jsou zticha,to jim peníze nepřebývají.Je to podobné,jako když si vezmu půjčku a potom pláču,že nemám na splácení.

(09. 11. 2018 11:07)

tomik007:Pokud nemaji na maso, tak muzou zuzlat klobasky

(09. 11. 2018 11:02)

gabreta:"Národní potravinová sbírka"? O něčem takovým Haven v Novoročním projevu nemluvil! Naopak nám sliboval blahobyt!! Akorát nedodal, že blahobyt bude jen pro pár vyvolených!!

(09. 11. 2018 10:59)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy