17. červen 2019
Svátek slaví Adolf, zítra Milan
DISKUSE K ČLÁNKU

paracelsus:Smutný číst tady ty výlevy závistivých nepřejících českých dušiček, který se tady pod taktovkou Bl.sku ubezpečují, že mají jakýkoliv právo kafrat někomu do života. Nemají, je to taky každýmu BUŘT, jen toho slizu tady

(08. 11. 2018 15:45)

matylda-rut:Není ji co závidět,jen je k politování jak není schopna žít v realitě.

(08. 11. 2018 21:27)

sestra:Jenze ONA chce, abe se o ni psalo, jinak by s tim za bleskem nelezla ;) a jestli si do zivota necha kecat, je to jeji Problem.

(09. 11. 2018 12:30)

Stazinka:Proboha přece si nemůžete myslet, že ona sama "leze" za Bleskem, aby o ní takhle psali, to nemyslíte vážně, to jste si nevšimla, že naprostá většina těchhle článků je o ní bez ní?

(09. 11. 2018 21:01)

bobobo:Většina nás se tady shodneme na tom,že je to rozmazlená panička.Nevidím jediný důvod,proč by ji nadále měl p.Plekanec vydržovat v jejím rádoby dělání,ve skutečnosti nicnedělání.Není stvořena pro normální život,od malička vychovávána tak,že v showbyznysu to půjde.A ono to najednou nejde.Ale však se chlubí tím,že má vysokoškolský titul,takže normální ženská se toho chytí a vydělává si tím,co vystu­dova­la.P­.Ple­kanec už do ní investoval bohužel hodně,má také svůj život.Toto je taková ždímačka na peníze,je to fakt trapné s těma požadavkama

(08. 11. 2018 04:29)

zvedavaewa:svatá pravda, jakmile vyrostla z té dětské roztomilosti, už na ní nic není a nedá se na ni koukat.
není to první ani poslední dětská hvězdička, která trochu zazářila a která zhasla.
škoda, že se nenaučila vařit a líp starat o rodinu, mohla být dnes v pohodě.

(07. 11. 2018 20:22)

paracelsus:Lucie ale nemá žádnej problém, není producent filmu, takže se jí to, kolik přijde lidí, vůbec nijak netýká, to je jen zbožný přání tady bulvárku a pár zlobrů, kteří se na ní ukájejí . Distributor to dal jen do pár kin, film proletí jak raketa, přijít na to ani nikdo nemohl, když to jinde než v Praze ve dvou kinech nehráli, asi to dají na DVD a pak to půjde do televizí, tak se to dělá vždy.A to se herečky vůbec netýká, absolutně s tím nemá co dělat. Takže klídek, o co go?

(07. 11. 2018 13:58)

titan33:opravdu o nic nejde, akorát diblík vonrajda se neuchytila ani ve zpěvu a producent filmu musel být padlej na hlavu šoupnout midipidi do "velkofilmu"

(07. 11. 2018 14:18)

zemba:Chtěl bych se teda takhle "neuchytit" , fakt by se mi líbilo mít tolik zlatejch a platinových desek...Teď jí vychází další nový CD Růže , je v branži 25 let, ta je sakra uchycená, s tím nic nenaděláš A nikdo nikdy neříkal, že je ten filmeček "velkofilm" , není, je to autorskej malej film a koho si producent vezme opravdu ale opravdu není na tobě -D Je takový přísloví: Přej a bude ti přáno.

(07. 11. 2018 14:50)

titan33:.. na tobě mi už vůbec nezáleží co tu hvízneš : Kudy šel tudy šel , moudrc zemba pravdu nesnášel, nenašel

(07. 11. 2018 16:23)

bobobo:tak proč ždímá peníze,na které nemá nárok?Namyšlená panička,která si myslí,že si celý svět kvůli ní sedne na zadek.Děti zajištěny mít bude,o tom žádná,tak ať se s Hádkem snaží se uchytit coby duo.Aspoň nebude muset lozit přes plot.

(08. 11. 2018 04:31)

haidarabad:Co je tobě po tom? Kanadský soudy jsou určitě chytřejší než ty a nenechají nikoho nespravedlivě ždímat, to se neboj, ale nenechají ani ty bohatý jen tak se zbavit staré manželky a dětí a hodit je úplně bez ničeho přes palubu.A je dobře, že to dělají, kdyby to bylo u nás, měly by se opuštěný ženy s dětma líp.A to bys nechtěla? Já teda JO.

(08. 11. 2018 15:41)

sestra:Jako sory, ...nema zadnej Problem...ukaz mi herce, kterej hraje v propadaku hlavni roli a vubec mu to nevadi...urcite se mu role jen pohrnou a stoupne na cene !

(09. 11. 2018 12:34)

Stazinka:Ten film byl natočen už před dávným časem, byl skoro přes rok a půl v postprodukci, takže LV natočila od té doby přece další filmy, propadák NIKDY není věcí herce, když film neí úplně nej, nebo prostě byl udělán za málo peněz, což tenhle je, nemůže se rovnat obrovským bohatým produkcím, to není vůbec věc herce. Je tu obrovská spousta lidí, kteří se na tom podílí, hlavně - tenhle film dávali jen pro informaci v pár kinech, hned jde do TV, tak co? Tady se někdo pořád snaží z toho vinit jen a jen LV, přitom je to naprostý nesmysl.A je to strašně nefér.

(09. 11. 2018 21:06)

OkoloHradce:6. 5. 2016 už zde se šuškalo, že jim to neklape, takže sotva za to může Šafářová¨
Poslední dvě věty.
http­://pras­k.no­va.cz­/cla­nek/no­vinky/­odha­leni-lucie-vondrackova-tajila-vztah-se-slavnym-fotbalistou-co-na-to-tomas-plekanec.html

(07. 11. 2018 13:35)

xcarodejka:Když zjistíme, že už si nesednem/ ani vzdálkeně to není"rovný rovnýho si hledá"/, tak jsou penízeúplně fuk. A Nikola Tesla spával v neckách.......

(07. 11. 2018 12:45)

Dnesjekrasnyden:OkoloHradce neplácej takové nesmysly. Na rozdíl od tebe jsem tam žila, mám tam část rodiny. Všechny matky dětí ze školy z mého okolí byly celý jejich mladší školní věk doma! Pracovaly ty, které chtěly budovat kariéru nebo ty chudé, kterým nic jiného nezbylo. Je tam škola od 9 do 15, neexistují družiny ani rozumná veřejná doprava, takže matky jsou zvyklé s dětmi jezdit a vozit je. Ono jim totiž stačí odpracovat 10 let, aby měly nárok na důchod, ne jako u nás 35. Takže mají dost času na práci. Je tam těžší život v tom smyslu, že už odmalička záleží, do jaké školy dítě chodí, i u základní školy je to "důležité" natož u střední, takže rodina pak šetří pomalu jen na vzdělání. A taky se tam lidi dost rozlišují podle sociálních vrstev, kdo je v jakém klubu, do jaké chodí jeho školy dítě, mimo svoji vrstvu se moc nebaví. Ale rozhodně to tam není jen o práci, spíš naopak. Děti z dobře situovaných rodin majéí možnost získat takové vzdělání a zaměstnání, že mají v životě vystaráno. Což asi Plekancovi zajistit můžou.

(07. 11. 2018 12:20)

OkoloHradce:Kdybys mě četla, nepíši nic o dětech, ale životě jako takovém a ten tam není žádná procházka růžovou zahradou, jak si mnozí myslí. A kdybys měla dobrou pamět, psala jsem ti už několikrát, že i já tam žila a jsem tam každý druhý měsíc pracovně....

(07. 11. 2018 12:32)

OkoloHradce:Všechno a všude si mužeš zaplatit. Dobré bytí, dobré školy, vysoká úroveń má svoji cenu. Kdo má prachy v Česku, ten se taky má a ženská nemusí vůbec makat. Kapišto konečně?

(07. 11. 2018 12:34)

OkoloHradce:A o důchodech si to naštuduj.

(07. 11. 2018 12:56)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy