18. červenec 2019
Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk
DISKUSE K ČLÁNKU

bibijana:Šteindler

(03. 11. 2018 15:05)

1pravda1:A to se ještě nesochař, protože sochař by se za ten paskvil styděl, co to dostal tlačenkou bez výběrového řízení chlubil, že jí ten účes vymyslel sám vrať prachy šmejde a jdi si sochat svoji rodinu a za svoje. Nebo dělej abstraktní díla, a ne podoby lidí.

(03. 11. 2018 11:55)

AntonioViseruti: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 11. 2018 10:08)

altmanova:někdy se divím, že bůh mohl dát duši do takového dementa jako si ty AV

(03. 11. 2018 10:26)

mandat:Ani to haro neni takove,jake mela Spinarova. Skoda materialu a casu.Urcite by se nasel jiny umelec.Ve Starem Egypte by takoveho umelce hodili krokodylum do Nilu.

(03. 11. 2018 07:13)

bedna:Socha prý Věry Špinarové je ohromná urážka paní zpěvačky! Na ženské tělo připlácnout mužskou hlavu s odulými rty a jakousi mohutnou boulí na hlavě a tvrdit, že je to Špinarová, to může udělat jen rádoby umělec, který si o sobě myslí, že je špička ve svém oboru. Ale tímto paskvilem udělal mezinárodní ostudu nejen sobě, ale i městu Ostrava!

(02. 11. 2018 21:10)

strejda777:Mně se to také nelíbí. Lidi čekali sochu své oblíbené zpěvačky a teď toto....A podle "mistra" to má být esence té podoby," řekl Moješčík. U takovéto úžasné zpěvačky není nikdo zvědavý na nějakou její "esenci". Toto ať si "mistr" uplatňuje u jiných děl, nejlépe politiků atd. Tam to lidem tak nevadí, ale u někoho, koho měl člověk rád to zamrzí..... škoda peněz. Myslím, kdyby to naše Špinarka viděla, tak by "mistrovi" řekla od srdce, co si o tom myslí, to ona uměla dobře. Přímo, jasně a do očí by mu to řekla. No ale bohužel......

(02. 11. 2018 20:25)

jajas:A já pořád, koho mi ta socha připomíná!!! Tu starostku by měli odvolat a toho patlalovi, co to upatlal by měli dát zákaz činnosti. Ale až poté, co by ten rádobyumělec vyrobil sochu starostky.... Je to fakt ostuda.

(02. 11. 2018 19:41)

Robin Gonzalez: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(02. 11. 2018 19:32)

josefvyskoc: ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D

(02. 11. 2018 19:16)

Monikay: to mně pobavilo

(02. 11. 2018 18:43)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy