Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

3jonweredq@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 04:42)

ivoadler:Můj pes taky umřel na edém plic (yorkshire 15 let), resp. jsem ho musel nechat utratit. Nevím, jak to bylo u Čapka, ale na nedostatek péče si pes nemohl stěžovat. Délka věku tomu napovídá. Čapka zřejmě nikdo pravidelně nevenčil.

(25. 12. 2019 16:37)

HledacPravdy:Žvaněním a psaním chytrých propagandistických oduševnělých článků se válka nevyhrává. To zjistil jak Čapek, tak později i Hitler. Za každym moralistou či žvanilem Hitlerem musí stát po zuby ozbrojená armáda.

(25. 12. 2019 15:02)

enigma:Nějak nechápu v čem spočívá ten zapomenutý zločin ? Čapek se těžce nachladil, nedbal rád doktorů a vůbec se to celé nějak špatně sešlo že na následky tohohle ochoření zemřel. Co by bylo později , kdyby bylo , jsou jen dohady , nic víc. Bohužel , na něco podobného umírají lide i dnes. A žádným zločinem se to nekoření. Úmrtí na následky onemocnění, to je celé.

(25. 12. 2019 14:08)

zacoaproc:No to taky byla zase opice, kdo to byl?

(26. 12. 2018 06:08)

dartwader: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 12. 2018 18:54)

enigma:Nejak tady mizi soudruzi prispevky.
Obdivovala jsem zde nalez novin v teto vile s clankem od F. Peroutky " Hitler byl gentleman".
No a posteskla si nad slozenim prazskeho vedeni - Kleslova , Babis , Krnacova atd atd .. tedy verbeze ktera si dnes s tehdejsim diktatorem nijak nezada.
A vida , pusto a prazdno najednou zde. Zadny prispevek.

(25. 12. 2018 18:02)

5nastolevceskych:Ten článek nalezený v čapkově vile byl podrvh novináře nachystaný na jeho kolegu, který tam měl přijít druhý den. Nepřišel, podvrh se dostal do rukou blbky Kleslové, která s tím honem letěla za Zemanem. Byl to očividný podvrh, žlutá barva papíru imitující stáří byla natištěna jednostranně, datum, kdy nemohl vyjít atd, nicméně Zeman nařídil zkoumání, zda by se z toho nedalo něco vytřískat. Ovšem tento podvrh určený jen pro pobavení kolegy novináře nebyl použitelný k ničemu, tak se to v tichosti zametlo pod koberec.

(25. 12. 2018 18:50)

enigma:Tak to se mi opravdu ulevilo . To jsem netusila , skutecne. Mela jsem za to , ze se jednalo o original a soudruzka /STB/ , Kleslova mela tu cest ze mohla tento original predat nejvyssimu v rudych deskach.
Moc dekuji za rozsireni znalosti . Doslova neuveritelne. Na to bych sama nikdy neprisla , skutecne. Original je vzdycky jen jeden , svata pravda.

(25. 12. 2018 19:34)

5nastolevceskych:Kdyby ten článek existoval, tak by se dávno našel a s velikým humbukem by se to prezentovalo. Za života Peroutky těch čísel nebylo nekonečné množství a v knihovnách to jistě mnohokrát přehrabali.

(25. 12. 2018 21:54)

slovan1954: Stejně jako dnes to asi posr@la Zdravotní pojišťovna!!Asi už byl pro ně ,,vystřelený patrón,,!!

(25. 12. 2018 17:03)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy