18. srpen 2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík
DISKUSE K ČLÁNKU

Monikay:aspoň pozná jak se cítili lidé kterým tam vlítla v době své největší hubenosti. Taky je neuklidňovala, že tloušťka nevadí, hlavní je být fit, hihih. Však tam byli i lidé s malou nadváhou o kterých mluvila jako o tlustých. Musí si zvyknout že i když to bylo v rámci scénáře, mluvila za sebe a lidi si to pamatují.

(02. 11. 2018 20:38)

sores:Na každého jednou dojde,že!Dostala se do přechodu,přestala hulit a kg letí nahoru i kdyby jedla hodně málo. Každému se jednou hormony zblázní a není pomoci. Musí úplně od základu změnit jídelníček a hlavně množství ale paní Dr. to ví ale asi se jí nechce!

(31. 10. 2018 18:17)

krista2018:taky mě vždy nejvíce štvalo, když vyhazovala lidem jídlo z lednice

(31. 10. 2018 17:01)

safinka59:... 👎 tzv. dietoložka má placený jiný pořad, proč by šla vzorem...😂
Nejlepší, nejuznávanější, největší profík všech dob Polreich přestal objíždět hospody a kázat o nutnosti kvalitných produktů z farmy, proto si nechá platit reklamy Kauflandu a kupodivu, to nejkvalitnější nakoupíte tam...😂😂😂

(31. 10. 2018 13:58)

paralenka:Asi je něco blbě, mnozí řeší jen jídlo a váhu, tabulky, zdravé či nezdravé. Babča jedla, co bylo doma, ale nic si neodepřela, mlsná byla až až, takže se pořád peklo, dělala domácí tatarka... V devadesáti odešla tam nahoru štíhlá a celkem v pohodě, prostě stářím. Mám to nastavené podobně, neřeším kalorie, posilovnu, skladbu jídla, nenutím se do sóji, cizrny nebo kuskusu, když mi to moc nechutná, ale jím skoro pořád, tedy málo a často. Takže rozumím novému myšlení Cajthamlové - být v pohodě, cítit se OK, co hledat víc? Jen jsem na to přišla dříve než paní doktorka i ten zahraniční výzkum, jimž se nyní zaštiťuje.

(31. 10. 2018 13:09)

spania:Paní doktorka vypadá dobře.Pravda,byla sice před lety trochu štíhlejší,ale důležité je,že se cítí sama dobře a určitě moc dobře ví,co má dělat.V tomto věku už se ta kila shazují hůř,ale důležité je,když je nějaký pohyb a posilují se svaly.Pořad Jste to,co jíte, se mi moc líbil,měli by vytvořit opět nějakou novou řadu,ale pořadem by měli provázet i ti,co tam byli dříve a tedy paní doktorka Cajthamlová a pan Havlíček.S nimi to bylo super!

(31. 10. 2018 12:37)

nick55:Měli jsme závodní lékařku, která byla sama jak bečka sádla a taky radila - měl/a byste zhubnout. Od ní to sedělo, každému byla jen pro smích

(31. 10. 2018 12:29)

buska.b:asi jojo efekt

(31. 10. 2018 12:26)

dandova:Je to věkem, proč ne. A v tom pořadu byly příšerný nechutný almary.

(31. 10. 2018 12:15)

elopapx:Co zaseješ,to sklidíš.
Kdyby byla držela čumák a nenavážela se do lidí ,dnes by jí nikdo nebo většina normálních lidí nic nevyčítala.Dobře jí tak.

(31. 10. 2018 11:42)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy