19. listopad 2018
Svátek slaví Alžběta, zítra Nikola
DISKUSE K ČLÁNKU

Renata2203:Normální člověk, který má zaplaceno by toto v životě neřešil, hrotí to jen idioti, kteří nemají zaplaceno a přijde jim pokuta.
Proč neřešíte špatné parkování policie? Protože z toho kouká průser co.
Vždyť proč ne, když si třeba budete stěžovat na špatné parkování zaměstnanců Eltodo, tak třeba zruší modré zóny a nebo jejich zpoplatnění že
Musím se vám smát, jako slušný člověk, který platí na každé zóně a nikdy jsem neměla problém s tím, když jsem tam viděla projíždět monitorovací auto.
Nebo ono je normální nezaplatit a pak po monitorovacích autech házet třeba kameny, ukazovat vulgarismy či vyhrožovat řidičům!!! To jste tedy frajeři!
Každý by se měl zamyslet sám nad sebou a pak něco psát či někoho soudit.

(01. 11. 2018 18:26)

Desterz:Je strašlivé vidět ovce, které si ještě pochvalují větší a větší stříhání.

(07. 11. 2018 20:56)

kollerpetr:---Najděte nahé dívky ve svém okolí zde : Huit.Re/Divky

(31. 10. 2018 11:27)

PPP150W:Vyjádření paní Seifertové nějak nerozumím. V zákazu zastavení, je zakázáno zastavit a stát. Výjimkou může být jen a pouze porucha vozidla, které je nepojízdné. Pak je ovšem třeba neprodleně zavolat odtahovku. Vše ostatní je dopravní přestupek, čili protiprávní jednání. Zastavení a stání na chodníku, kde není vyznačeno jinak je zakázané. Pokud tak někdo činí, jedná protiprávně. Tak paní mluvčí, nechtěla byste nám objasnit pro koho zákony platí a pro ne?

(31. 10. 2018 09:51)

zeleny.ropak:Že se tomu někdo diví. Já jsem dostal pokutu za to, že mi parkovací hodiny spadly na sedadlo při zavření dveří auta a nebyly za předním sklem, jak ukládá předpis, aby za půl hodiny jsem viděl tyhle "strážce zákona", jak parkují na "zebře" před Kauflandem, protože si tam šli koupit rohlíky.

(31. 10. 2018 08:00)

bobeszchaloupky:pokud to není protiprávní, proč pokutují ostatní

(31. 10. 2018 07:46)

Dnešní horoskopy