15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU

vont:Monika je fešanda a hvězda!👍 Nikdy jsme takovou dámu vedle premiéra neměli. Podle mne zdobí! 👍👍👍

(01. 11. 2018 11:50)

parizanka: Je to Pretty Woman

(30. 10. 2018 12:28)

saly23: Vyschlá treska se plete do politiky.Nenávist je ***.

(30. 10. 2018 10:24)

kajman1: Ta strana škatulek zas pomlouvá co kdo měl. Viděl jsem onehdy její potomky .oblečení -ALE HASTROŠ tak ze by nebylo na škodu si udělat pořádek doma.a ještě něco vic dbát na výchovu a slušnost jej vnoučat .to co předváděli v gtak významný budově bylo zarážející. A rodiče to v těch hlavách též asi v dány okamžik neměli v pořádku. Pak u oběda to bylo ještě horší.

(30. 10. 2018 09:07)

beztedoprdele: Moc hezká a myslím že je vždy a za každých okolností v dané situaci oblečená velmi vkusně.Zavist je mrcha a Francle je toho se svým ksichtem a hadrami, které nosí příkladem.

(30. 10. 2018 07:34)

Juras1: Tady je krásně vidět jaký jsme závistivý a trapný pomlouvači všeho krásného, co nám manželka premiéra může dát. Moc se mi líbí to, jak kdejaká, neupravená stará škeble umi jen pomlouvat krásně vypadajici Moniku Babišovou, ale nejen ji. Vrať se do hrobu, babi

(30. 10. 2018 07:31)

safinka59: ... kde bere ta vysušená škatule odvahu kohokoliv kritizovat ?! Sama chodí ohabaná jak mončičák klonovaný s babičkou starého indiána, ona je přesnou ukázkou nevkusu ! Ano, má pravdu v tom, že paní Moniku lidi hodnotí podle sympatiích, závisti... ale jsem si téměř jistá, že je to nejhezčí, nejlépe oblékaná a nejsympatičtější manželka...a proč ne rifle ?! Jestliže politici vládnou v šortkách, mikinách s kapucí...

(30. 10. 2018 06:54)

kajman1: Ta strana škatulek zas pomlouvá co kdo měl. Viděl jsem onehdy její potomky .oblečení -ALE HASTROŠ tak ze by nebylo na škodu si udělat pořádek doma.a ještě něco vic dbát na výchovu a slušnost jej vnoučat .to co předváděli v tak významný budově bylo zarážející. A rodiče to v těch hlavách též asi v dány okamžik neměli v pořádku. Pak u oběda to bylo ještě horší.

(30. 10. 2018 06:38)

frnduskova: Paní premiérová je opravdu krásná a sympatická žena! Dobře si Andrej vybral! Třeba jednou budeme mít nejhezčí první dámu na světě. Po Klausovce a Ivaně by to byla skvělá změna! 👍👍

(30. 10. 2018 05:55)

Dnešní horoskopy