2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU


yamr.is@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 05:18)

oxygene.p: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 10. 2018 09:58)

1pravda1:KSČM prostě pomalu končí, prostě ještě Konečná v EU parlamentu je dobrá, ale jinak je to prostě stará strana a staří voliči umírají a noví nejsou... Měli se přejmenovat na Levice nebo tak nějak a vykašlat se na starý název a oslovování soudruhu. Tady chybí levice po tom, jak se žerou socani mezi sebou o koryta v 7% straně.... ale KSČM prostě netáhne, je to strana minulosti, ale s novým názvem a mladšími lidmi by to ještě šlo...

(20. 10. 2018 09:46)

1pravda1:ČSSD se totálně zbláznila! Jestli budou poslouchat sebranku kolem lánské schůzky, která poškodila ČSSD hodně - ulhaný Hašek, tlustý Škromach z bazénku, chata Zimola, nejodpornější politik v ČSSD, podvodný student z Plzně, práskající pučista, sebestředný Chovanec, tak skončila i s dementní platformou Zničme ČSSD. Chtějí si totiž jen zachránit svoje zadky a chtějí opět vrážet kudlu do zad zvoleným - tak jako Sobotkovi po lánské schůzce v den voleb, že Hašku se stovkou funkcí a falešnou mluvčí. NEŽ SE ČSSD ROZHODNE, KDO TAM VLASTNĚ VLÁDNE - TAK SKONČÍ SE 2% A MŮŽE SI ŽVANIT, CO CHCE. K TOMU JE TO STRANA TOTÁLNĚ ZADLUŽENÁ A V EXEKUCI! Rozdělte ČSSD na dvě skupiny, protože tak vlastně neví volič, koho volí, zda sebranku lánské schůzky nebo nové vedení, které se podílí na vládě. Ještě jednu věc, shoďte vládu - dělejte antibabiše a jste na smetišti dějin a ani do sněmovny se nedostanete. Svojí nenávistí ke koaličnímu partnerovi po třech letech úspěšné vlády vás ze 20% na 7% dotáhl váš dementní triumvirát - Sobotka, Chovanec, Zaorálek. (a to jste nechali Chovance, aby půl roku po tomto totálním debaklu dělal statutárního předsedu jakoby se nic nestalo)

(20. 10. 2018 08:57)

kalina107:V ČSSD musí být jeden pitomec vedle druhého . Pokud si nechají opilce Hamáčka s jeho Pochem a jeho idiotskými nápady a kecy , tak ta podvodnická strana končí jednou provždy . Hamáček je spolu se Sobotkou největší hrobař a lhář v té straně . Musí ale být Hamáček notný mafián , když vedení ČSSD je při něm . Už to je nanejvýš podezřelé .

(20. 10. 2018 07:52)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy