18. červenec 2019
Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk
DISKUSE K ČLÁNKU


reflexx:Kristepane. Když husička nedokáže svým hereckým (ne)uměním, tak aspoň bude dokola troubit, jak je nevyléčitelně nemocná a vystavovat fotky ze špitálu.

Vzpamatuj se, ty nádhero. Takhle jsi akorát za kr.á.vu.

(07. 11. 2018 10:12)

spania:Myslím,že tahle holka udělala chybu,že se začala léčit v Německu.Měla začít tady u nás,je tu dost dobrých nemocnic a specializovaných klinik,věřím,že by jí zde pomohli lépe než v Německu,kde akorát platí a výsledky žádné.Možná,kdyby se léčila tady,tak už mohla být zdravá.

(24. 10. 2018 11:16)

j_i_r_i_k:U nás samozřejmě začala, jenže většina lékařů snad ani neví, že borelie tvoří cysty, podobně jako tuberkuloza a syfilis, které přetrvávají v těle nemocného a jsou odolnější na antibiotika. Většina lékařů by lidem s možnou chronickou boreliozou dávali akorát kortikoidy, prášky na tlumení bolesti a antidepresiva. Proto to zkouší dál na specializované klinice v Německu, kde se aspoň snaží s tím něco dělat, ještě mohla zkusit jednoho lékaře v Praze, který se taky snaží lidi vyléčit. Bohužel dodnes neexistují ani spolehlivé testy, které by mohly přítomnost borelií spolehlivě potvrdit, nebo vyloučit a není ani spolehlivá léčba. Takže buďto můžete čekat co se stane, nadopovat se práškama na tlumení příznaků- oficiální postup, nebo zkusit pořádné přeléčení antibiotikama.

(28. 10. 2018 19:51)

panamira:Běžte s celou Kadeřávkovou, už do velké *** .
Ať ji pipina zaroste mechem!!!

(24. 10. 2018 07:33)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy