15. říjen 2018
Svátek slaví Tereza, zítra Havel
DISKUSE K ČLÁNKU

knihomol:Jedině silné ANO Babiš Zeman CSSD muže zachránit občany,stát,rodiny před zločinci,zloději,korupcí,fetáky,křiváky ODS TOP KDU STAN piráty

(15. 10. 2018 12:47)

knihomol:Zbavte se příčiny Chovance a jeho bandy křiváku,intrikářu,zla!!A věřte že vás začnou lidé volit to co předved Sobotka,Chovanec,Zaorálek,Březina,Ráth,Paroubek atd bude ještě srážet CSSD ale nebojte se voliči se vráti!!

(15. 10. 2018 12:41)

hejhej:Pohřbívat ČSSD začal Sobotka s Chovancem a Zaorálkem svými podrazy na p.Babiše a prezidenta. Hamáček to dokonal s vítačem násilníků Pochem. A pokud bude na MZ v jakékoliv funkci nebo poradce Poche, půjde ČSSD do do politického hrobu. Zatím jenom jenom dokazuje, že jim jde jen a pouze o koryta, jak se ukázalo při sestavování koalice.Zachovali se jako sprostí vyděrači.

(12. 10. 2018 22:43)

marmat:Strašně množství naprosto dětinských a amatérských chyb za poslední 2 roky !!! Chyb založených na bezmezném EGU a samožerství....Program ANTI-Babiš jako od party fracků z gymplu...po pádu Sobotky ANTI-Babiš a nakonec ANTI-Zeman s kartou klíštěte POCHE !!!!! NAIVITA ? Nikoliv.....

(12. 10. 2018 20:16)

zdendakk:magormat: Pomatená stařenko, pěla jsi tu ódy na EET , copak dobrého ti přinesla ? Zatím vím jen o likvidaci venkovských obchůdků i hospod a zvýšené čerpání dotací Anofertem.

(12. 10. 2018 20:43)

hradnihulvat:Chce-li se ČSSD zachránit, musí se oprostit od křiváků a podrazáků, od různých Zemanů, Zimolů, Hamáčků, Hašků, Škromachů a vůbec celého prozemanovského křídla. Je až k smíchu pozorovat, jak Zeman stranu s pomocí Babiše alias Bureše víc než pět let deptá a ničí a část strany mu přesto neustále leze do zadku.Zeman se mstí za to, že 27 poslanců pro něj nehlasovalo v souboji s Klausem a naopak řada z nich Klause volila. Po špatných zkušenostech s Burešem mu opět vlezli do chomoutu a samozřejmě na to opět doplatí. Bureš je zkušený, v STB své členy dobře školili.

(12. 10. 2018 11:03)

sairait:prezident je chytrý, Babiš zarputilý, ti dva tu budou vládnout jak dlouho se jim bude chtít, dubové palice z jiných stran, či vlasatí odredovaní piráti na tom nic nezmění

(12. 10. 2018 13:27)

hradnihulvat:Nikdy v historii se nestalo a ani nikdy nestane, že vládne neustále jedna strana nebo jedna diktatura. Zeman již skončí brzy, u Bureše stačí, přijde-li brzy opět ekonomy avizovaná světová hospodářská krize a Bureš a jeho strana půjdou okamžitě do p....e!

(12. 10. 2018 21:21)

bobeszchaloupky:byla doba kdy socany zavírali do kriminálů. asi věděli proč

(12. 10. 2018 08:41)

konimrd:socani se ale pomstili a jenom Kléma svých odpůrců povraždil hafiko

(12. 10. 2018 09:53)

pijuchcanky:ti z čssd móžů sa poděkovt panu Poche, ktorý žral 500 000 měsíčně v EU a ještě chtěl žric za ministera zahraničí, pan prezident - klup kopl zrzka do řiti ale hami hami nenene já prcka zrzatého chci a lup, už má preferenčky důle a voliče v pyči

(12. 10. 2018 08:07)

horalysa:Nejsem v žádné straně a nikdy nebudu. Mám svůj vlastní mozek a k volbám už odmítám chodit. To, co udělali pro ČSSD Sobotka a Hamáček, je totální likvidace strany. Když jsem psal o Sobotkovi že likvidace Babiše je srazí na kolena, splnilo se. Jen Sobotka si myslel, že dělá dobře. Psal jsem, že Hamáček prosazováním Pocheho odradí spoustu voličů, splnilo se.Ze Kalousek likviduje TOP 09, je pravdou. Jen podvodníků, zlodějů a tunelářů je v ČR čím dál víc, proto se tak lehce nedá ODS zlikvidovat.

(12. 10. 2018 07:55)

marmat:A to vše je a BYLO naprosto evidentní.....Manažery jejich strany snad platí opozice !? Tedy sorry jako, ale nejste objevitel ! Objev je, že takovéto manažery má nyní i ODS, jinak by své EGO , (které se ničeho neštítí) aspoň trochu potlačili. PODRAZ v Brně je skolí, jako "demise" Sobotky skolila a vodvařila ČSSD !!!

(12. 10. 2018 20:23)

hradnihulvat:Po přečtení tvého blábolu ti můžu s naprostou jistotou potvrdit, že nejenže nemáš vlastní mozek, nemáš totiž mozek žádný. Pokud ovšem piliny nevydáváš za mozek.

(12. 10. 2018 11:22)

marmat:hradnihulvat: zkuste zdenkku diskutovat...TOHLE tady už nestačí (dlouho) Jinak nick OK.

(12. 10. 2018 20:25)

tomik007:Ten MORAVSKY BOHUSZ - jim to tam ale pjekne zpraseczil

(12. 10. 2018 07:40)

konimrd:škoda že ho pan prezident nepřetáhl holí přes škebuli když šel dávat demisi, mamrd

(12. 10. 2018 07:56)

hradnihulvat:Hůl ten konimrd má proto, aby neupad a ne aby s ní někoho mlátil.

(12. 10. 2018 12:05)

jentakjenkobliha:Hele troubo, běž raději mr,dat kobyly a neseeer se do věcí o kterých nemáš šajn.

(12. 10. 2018 08:00)

kukuku:Předseda má pravdu. Já jsem psal v době Sobotkovy demise, že ČSSD má poslední šanci - hodit Sobotku jako politickou mrtvolu přes palubu.

(12. 10. 2018 08:11)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy