10. prosinec 2018
Svátek slaví Julie, zítra Dana
DISKUSE K ČLÁNKU

jiritruhlar3:Je mi fuk jestli letní či zimní, ať už se to hlavně zruší a konec hloupého řízení hodin bude historií, vydím vtom přínos hlavně.

(13. 10. 2018 17:54)

ivoadler:Víc mě serou zimní a letní pneumatiky.

(11. 10. 2018 17:12)

snehulak:Jak nestíhají? Přejít ze zimního na letní ze soboty na neděli zvládnou, ale zůstat u toho, který právě užívají ne?

(11. 10. 2018 16:51)

liskabystrouska:snehulak no prave

(11. 10. 2018 19:08)

diskutujici:V Evrope je normalni Stredoevropsky cas. Kdo chce mit vecer svetlo, at si jde driv na sichtu a driv domu. Tecka. Zadny letni cas.

(11. 10. 2018 16:47)

agfor:Je to vážně od Evropanů drzost chtít, aby političtí flákači konečně hnuli zadkama a vyřešili takovouhle prkotinu.

(11. 10. 2018 15:40)

zada:Co potom vy panáci na těch politických a hospodářských postech chcete rychle vyřešit????Když takováto bejkárna jako ryhcle nejde?????!!!!
To mi hlava fakt nebere kdo z toho vlastně opravu , ale opravdu profituje!!!!!
Jsem pro zachování času podle vesmíru!!!! Tak jak nám přísluší, nám bytostem na "návštěvě" na této planetě!!!! Protože všechny naše změny, které lidstvo udělalo proti přírodě jsou na velký kulový a na pendrek a obrácené proti nám lidem samotným!!!!! Aktivní blci za jakokoli změnu proti přírodě dát do rezervace§!!!

(11. 10. 2018 12:23)

jardavozembouch: europa...za a...je to jen VAS problém a za be...tykejte si svému psu. Diky slečno,europo nebo snad pani?

(11. 10. 2018 11:59)

jardavozembouch: letní čas je zhowadilost

(11. 10. 2018 11:56)

willi48:"Vážný problém", "země nestíhají" - proboha co je tohle za hovadinu ? Ať se přijdou poučit do našeho parlamentu. Ke změně platů poslanců stačí jeden návrh a jedno hlasování.

(11. 10. 2018 10:58)

PavelSki:Když má být jen jeden, tak letní, uvědomte si, v kolik se bude v létě, na konci léta i dnes, kdy je krásně, stmívat. Už nyní podle letního po práci moc slunka nechytíme. Bude o hoďku hůř.

(11. 10. 2018 10:28)

diskutujici:Kdyz ma byt jeden, tak Stredoevropsky. Bez driv domu.

(11. 10. 2018 16:49)

fingor:Typicky dementní anketa blesku: to, že lidé hlasují proti trvale letnímu času, přeci neznamená, že jsou pro trvale zimní (středoevropský). V odpovědi NE je zahrnuto také mnoho hlasů lidí, kteří chtějí ponechat střídání časů.

Takto se manipuluje veřejným názorem, bravo soudruzi!

(11. 10. 2018 10:20)

flora:Tak to je fakt vážný problém . Zachovat čas podle toho jak se ve vesmíru točíme. Fakt že jo.
Evropské komisi bych navrhla, aby měla zase léta o čem diskutovat, že by si mohly státy zvolit,jak se nově budou označovat barvy. Zda červená barva se bude dál nazývat červená, nebo jako zelená, zelená pak bude žlutá, modrá žlutá atd....Bude to náročné,ale velmi důležité a hlavně bude stále o čem rokovat.
Hlavně bude potřeba k tomuto problému sehnat vyjádření všech barvoslepých.

(11. 10. 2018 09:19)

janakveton:Já vám dám vážnej problém! Komu se to líbí, ať si šoupe hodinama dál! Ale já na to čekám většinu svýho života, až bude jen jeden jediný čas! TO JE NORMÁLNÍ!!! Všechno ostatní je nenormální!!!!

(11. 10. 2018 09:06)

j.p.toman:Nechápu, jaké kdo může mít problémy, když se přestane měnit čas. To je snad ta nejjednodušší věc!

(11. 10. 2018 08:40)

havran2:V EU se mohou bavit jenom o tom,jestli se může prodávat banán křivý nebo rovnější !

(11. 10. 2018 08:14)

hadraplan:Zahnuté banány bych zakázal,zabírají víc místa a připomínají houno.Ožralý Junker by měl navštívit Kalouska a při lahvince probrat možnosti

(11. 10. 2018 08:28)

1049an:Jako obvykle se ukazuje nekompetentnost a neschopnost EU reagovat na bagatelní problém. Dělám středního manažera u železničního dopravce a problém nám dělá právě tzv. přechodová noc, t. j. přechod z jednoho času na druhý. Pokud bude změna času zrušena, jsme schopni na to reagovat tak, že vyhodíme tzv. přechodový manuál a pojedeme pořád dál v jednom čase. Záležitost jedné minuty. Ovšem neschopná EU to bude řešit deset let. Jestliže byli schopni celé Evropě během týdne nadiktovat kvóty na ilegály a jejich nucené přijímání, tak snad dokáží direktivně nastavit jakýkoliv čas.

(11. 10. 2018 07:39)

jardavozembouch: jediný kdo s tím měl problémy byl ten otyly pekař. Normální člověk s tím stridanim casu problém neměl

(11. 10. 2018 06:49)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy