21. listopad 2019
Svátek slaví Albert, zítra Cecílie
DISKUSE K ČLÁNKU


tomik007:Vic STBaku nez lidi

(05. 10. 2018 19:43)

sharp:Tak ať i čeští producenti prodávají za nízké ceny! Když si to mohou dovolit cizinci, proč ne Češi!? Jenže to ne. Nadúroda ovoce byla letos i u nás, nejen v Polsku. Proč Češi neprodávali svoje ovoce levněji? Pokud je neúroda, okamžitě zvednou ceny. Naopak, když toho mají dost, ani je nenapadne snížit ceny. Tady máš ministře odpověď, proč cizinci s potravinami uspějí a Češi ne.

(04. 10. 2018 20:31)

zdenek43:Ing. Miroslav T o m a n , CSc. /1960/ - Narodil se do rodiny Miroslava Tomana, ministra zemědělství ve Štrougalově vládě v 80. letech. Ing. Miroslav Toman, CSc. - politik Komunistické strany Československa, ministr zemědělství a výživy České socialistické republiky, ministr zemědělství a výživy ČSSR, místopředseda vlád České socialistické republiky a ČSSR, předseda České komise pro plánování a vědeckotechnický rozvoj, poslanec České národní rady a Sněmovny národů Federálního shromáždění za normalizace.

+ + + K úplné dokonalosti bylo rozkrádání dovedeno uzavíráním smluv s FNM, kdy majetek přecházel na kupujícího podpisem smlouvy a ne zaplacením kupní ceny (Nanuk, Českomoravské mrazírny, Bomeco, Jemča, Drůbežářský podnik Libuš a Xaverov komunisty Miroslava Tomana, ministra ve vládě “Zemana”). Tak se stalo, že majetek byl nakoupen na nastrčenou firmu, obratem prodán a dluh zůstal za nastrčenou firmou. Dluh později přešel do Konsolidační agentury, kde byl odkoupen stejnými mafiány, kteří jej vytvořili (samozřejmě přes nastrčené firmy), za jednotky procent původní ceny (např. Toman, Charouz, Kellner, Chrenek aj.). Dalším trikem bylo uzavírání smluv, které stát nemohl plnit, vznikla smluvní pokuta či “škoda”, která přesahovala kupní cenu podniku a ten přešel na nového vlastníka zcela zdarma. Takto získal Andrej Babiš několikamiliardový majetek Chemapolu (jediného vlastníka licence na LTO). + + +

"Kozel zahradníkem" - Od června 2018 opět zastává post ministra zemědělství ČR, tentokrát však jako nestraník za ČSSD ve druhé vládě Andreje Babiše.

A OD TAKOVEHO CLOVEKA si nechate R A D I T a vest se ????????

(04. 10. 2018 20:15)

paralenka:Pouze tutan, když vidí v Lidlu jablka za 9,90 Kč, by nekoupil - ta česká. Docela fór, za stejnou cenu skoro vedle sebe polská i česká z Jičínska, stačí koukat na bedny se zemí původu. Jen nevím, co na to dodejci ze Žlunic či Kozákova, kteří si určitě zakládají na tom, že kvalitou svých jablek jsou lepší než ta polská chemická směska, ale dostanou za ně pár korun.

(04. 10. 2018 20:12)

zdenek43:ano - soudruha -- pálí ministra zemědělství Miroslava Tomana (za ČSSD)......
SPODNICH 10 MILIONU OBCANU Ceska maji platit SVETOVE?? CENY + jeste jim tam soudruh nejradeji PRIRAZI PRIRAZKU, nejradeji .. za zbozi - potraviny a neeeeeeeeee za ceny ktere jsou dnes a JESTE spodnim 10 milionum obcanu CR retezce prodavaji zbozi v AKCICH - slevach . . . . tak toooooo rozhodne neeeeeeeee
MOC DOBRE VITE - jak se soudruzi - soudruzi-StBaci ANO2011+soudruzi-pratele z CSSD a soudruzi-komuniste z KSCM ke svemu lidu chovaji - - - - A PRESTO SI JE DOBROVOLNE V O L I T E ???????????
skutecne plati - - Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. - Úterý 21. ledna 1992
Poslanec SN M. Zeman
+ + + „Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi.“ — Vlasta Burian - / 1891 - 1962 /
zase TOOOO dokazete - pri volbach - Volby do Senátu Parlamentu České republiky se budou konat 5. a 6. října 2018 společně s volbami do zastupitelstev obcí.Bude se volit třetina Senátu (27 z 81 mandátů) ve 27 volebních obvodech.
DOBROVOLNE SI zvolite - SOUDRUHA StBaka BURESE - Andreje BABISE - ktery Vam prodava OKRADENE potraviny - mlete maso - CHYBI 25% masa,,,,, mrazene ryby - CHYBI 50% masa -jen voda,,,,, uzenyni CHYBI maso - samej SEPARAT . . . . atd.
+++ Špekáčky skoro bez masa. Globus přestává prodávat výrobek z koncernu Agrofert 7.2018 - Špekáčky koncernu Agrofert obsahují nejméně masa ze všech výrobků zkoumaných v rámci pořadu Stream.cz A DOST! Po kuřecích prsou se salmonelou jde o druhé odhalení nekvalitního výrobku Agrofertu během týdne.
Článek
Po odvysílání pořadu Stream.cz A DOST! přestal řetězec Globus odebírat špekáčky značky Krahulík z koncernu Agrofert ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše.
Testy prokázaly, že špekáčky obsahují zdaleka nejméně masa ze všech zkoumaných výrobků.

(04. 10. 2018 19:59)

tomik007:Panko minister vyzera ako oszipane

(04. 10. 2018 19:23)

horalysa:Jinak se nakupuje z platu ministra a jinak z platu dělnického.

(04. 10. 2018 18:58)

jarda304:Shrnuto - soudruh Toman chce lidem zdražit potraviny a přikázat jim, jake a od koho mají kupovat

(04. 10. 2018 18:21)

bullshit:Zajímalo by mne jak je to s DPH. Když obchodník koupí za stovku nárokuje DPH 17,-Kč a pokud prodá za korunu odvede DPH 17 haléřů. Pak je přidaná hodnota záporná a doplatí stát, nebo ne? Co na to ten opěvovaný systém EET?
( u potravin je 15% )

(04. 10. 2018 17:59)

xxxx666:Ale vždyt my jsme češi,kdyby tam někdo nasral tak to koupíme když to bude za dobrý peníz takže to se to tu obchoduje

(04. 10. 2018 16:59)

knihomol:zavřete evro­posran­ce,zrád­ce,za­prodan­ce,Jou­rovou­,minis­try zemědělství kteři zde za uplatu řetězcu,dovozcu prodali vlastní občany!! kolik ministru si vyplachuje huby že Jurečka hlavně že máš na kontě a lidé at žerou hovna!

(04. 10. 2018 16:32)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy