6. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

umusicshar...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 06:09)

ivoadler:Máme demokracii, každej si může chovat co chce. Pokud někoho poškodí, poškozenej to může dát k soudu. Nebo jeho dědici. Oklešťování demokracie je cesta do (komunistického) pekla. Nemám pravdu, kavárníci?

(04. 10. 2018 11:23)

mopsamanda:V demokracii svoboda člověka končí tam kde začíná svoboda jiného člověka. Pokud mám demokracii, mohu si dělat co chci, ale nesmím tím obtěžovat jiného, natož ho dokonce ohrozit na jeho životě či zdraví. Vždy je nutné dodržovat určité mantinely, za které by člověk neměl jít.

(04. 10. 2018 11:59)

ivoadler:To sice hezky zní, ale je dost lidí, kteří na to se rou. Je to tak notoricky známé, že ani nestojí za to uvádět argumenty. Pak nastupuje plán B - obrátit se na soud. A to je hodně blbá varianta. Za lepší pokládám omezit rizikové situace zákonem.

(04. 10. 2018 17:59)

PavelSki:0,7mg/kg, 100mg. Mít 135 kg a více, a pozor, nemít předtím zdravotní komplikace je šancí.

(04. 10. 2018 11:11)

wildcat:Baby mi líto není, zvolila si sama. Pokud přežije, nechala bych jí zaplatit celé ty manévry. A to ještě nevíme jestli na to nedoplatí nevinní lidé. Hnusné zákony že si každý demokracii vybaví podle svého - já si můžu dovolit všechno a klidně ohrozit další lidi.

(04. 10. 2018 10:22)

briana:Nechtěla bych bydlet v okolí . To je nezodpovědnost mít doma tak nebezpečného a nezajištěného hada hnusného.

(04. 10. 2018 09:59)

naidka:Dost nepříjemný pocit v místech, kde může číhat jedovatý had. Navíc jeho odchycení a hlavně nalezení nebude jednoduché, bez potravy vydrží dlouho, snadno se schová, někam před chladem zaleze a může vylézt až na jaře.

(04. 10. 2018 09:45)

idneska:toš teba sa to netýká, protože had leze z díry, vystrkuje kníry, bába se ho lekla na kolena klekla, nic se bábo nelekej, na kolena neklekej, já jsem přece hodný had, já mám všechny baby rád

(04. 10. 2018 10:42)

naidka:I ty dětino.
To znáš ještě z MŠ, ne, potom, že si nic nepamatuješ.

(04. 10. 2018 10:49)

cid2000:Hlavně je potřeba chytit ty překupníky s hady!!To je nyní hlavní úkol!Chov takto jedovatých hadů je extrémně nebezpečný!!Až podobným ho.va.dům uteče další podobný had, může opravdu v létě způsobit smrt lidem,...hrajícím dětem v parku nebo lidem na zahradách nebo v lese atd.To se pak budeme divit,že se nám tady přes léto prohání v teple takové bestie!!Je mě nahání hrůzu myšlenka kolik podobných neprofesionálních amatérských chovatelů tady v České republice je?Stovky,...možná tisí­ce..­...děs­ný!!!m­ělo by se do zákona o chovu podobných plazů dát povinost upozornit sousedy tabul­ko/oz­nače­ním,že je zde chov nebezpečných hadů alespoň!!Povinné označení a trestné pro ty co to poruší!

(04. 10. 2018 09:19)

starypes:Já myslel, že krávy jsou proti hadímu jedu imunní. Spletl jsem se.

(04. 10. 2018 07:55)

europa:Neskutečná s.v.i.n.ě !!! Kdo jí dal právo ohrožovat životy jiných? Chudáci ti lidé, kteří tam bydlí, nechtěl bych být na jejich místě. Doufejme, že hada brzy chytí, aniž by ublížil ještě někomu dalšímu.

(04. 10. 2018 06:55)

liskabystrouska:europa at p o j d e! i s hadem!

(04. 10. 2018 09:27)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy