15. říjen 2019
Svátek slaví Tereza, zítra Havel
DISKUSE K ČLÁNKU


Carrenn:Dostačující info, děkujeme. Výplody pana Plekance prostřednictvím právní zástupkyně o jejich životním stylu, se opravdu nedaly číst. Popisovat něco, co probíhá v každé slušně situované rodině a dělat z toho skandál? Zvláštní od člověka, který vydělává šestimístné částky. Jeho žena očividně netráví většinu času na nehtech, masážích, u kosmetiček a na nákupech, jako jiné z těchto poměrů🙄 Rodině se evidentně vénoval okrajově, když ješte stíhal zálety. Lucie V. se angažovala ve své profesi sotva na čtvrt plynu, jinak je stále s dětmi. Předplacené letenky by měly dokázat, že chce mít Plekanec chlapečky co nejblíže u sebe? Ovšem není s nimi reálně, protože si nechce nechávat ujít setkání s milenkou. Ženě naďiktuje byt v čechách s vysokými náklady, české výživné a bez ohledu na děti si odletí?? Ten pàn to nemá v hlavě srovnané, je přelétavý, lakotný, bezcitný a na to že měl nějakou rodinu už sotva vzpomene.Lucie opravdu neměla na výběr, než vyhledat právní pomoc..

(20. 09. 2018 19:20)

flora:Paní Plekancová v Kanadě žije od r. 2010 a proto se tam i chce soudit o peníze. Svatbu měla ale v Čechách v červnu 2011.
Právník zapoměl vysvětlit, proč paní Plekancová pak Manželskou smlouvu jela podepsat do ČR ??? Navíc si ji vyžádala , a jak nyní sama sdělila, musela (!) podepsat, že je nicka.
To je celkem důležitý údaj v životě lidskéma, zrovna toto právní zástupce paní Plekancové opoměl??

Děti mají obojí občanství, vážená paní Plakancová se celé roky chlubila, jak si kšefty přes zimu připravuje v Kanadě a přes léto je realizuje v ČR. Užívá v ČR při té příležitosti i majetek manžela , možná majetek společný.

Čili paní Plekancová nemusí chtít nehorázné odškodnění za svoji (ne) kariéru a dva porody spojené s kojení i svých dědí, jen proto, že se chce soudit v Quebecku. Nemusí se tam soudit.
A když už chce, i v Kanadě může paní Plekancová dodržet Manželskou smlouvu, kterou při plném vědomí a bez nátlaku podepsala v ČR.

Pan advokát to vyjádření má dlouhé, ale stále se nedaří omluvit to, a opravdu zdůvodnit to, že se paní Plekancová v Kanadě chce soudit proto, že jí tam kyne možnost získat miliony a finančně zabezpečit hlavně sama sebe do konce svého života a pominout zcela MS, kterou si v ČR na vlastní žádost podepsala. Protože i fin . zabezpečení dětí se bát nemusí, ani při soudu v ČR, ani v Kanadě.
Paní Plekancové jde jen a pouze o její vlastní osobu.

(20. 09. 2018 08:54)

krivan:Všetko naznačuje to, že "stará dievka" Šafárová je tehotná... Preto taká rýchlosť od večere k spoločnému bývaniu!
Plekanec bude zrejme veľký škrblík, keď tak šetrí na svojej žene a deťoch! A aj preto si zrejme nabalil namiesto nejakej mladej kočky, starú, zabezpečenú tenistku - mužatku.
Keď vymenil ženu, tak nech platí ! Nikto mu neverí, že je so Šafárovou len tri dni aj s cestou, nečudovali by sme sa, keby okrem novinárov,zaplatil aj "Hádkovi"len, ab mal niečo na Luciu a ON vyzral ako poškodený...zdatne mu v tom pomáha zrejme elá rodina Šafarky a zrejme aj jeho matka, ktorá chcela za nevestu, zrejme niekoho iného!

(19. 09. 2018 22:23)

zavsar:Lucko, jen se nedej! Nejsem tvůj fanoušek, ale podle toho, co celou dobu sleduju, tak ten "chlapák" chrlí denně už týdny do bulváru info a špínu přes kamaráda na matku svých dětí a ted přes právničku, na Extra si z toho Zápal udělal megašou dokonce...nevím, jestli si ho Pleskanec platí.. Nemluvě o té svatici, kterou si okamžitě napakoval do baráku, ale ona je čistá jak lilie přece...ona nic... Dobrá komédie...

(19. 09. 2018 21:45)

haidarabad:A hlavně - jak ho platí?

(20. 09. 2018 01:32)

Leonie:Vyjádření od právníka plné lží? Pokud skutečně monitoruje tisk, měl by vědět, že mediální peklo rozpoutala a přiživuje jeho klientka, její stále ještě manžel se pouze občas brání. To, že se již nehodlá sama vyjadřovat, je prozřetelné, protože pronesla řadu lží, ve svých vyjádřeních popírá sama sebe a tím si škodí. Jejich "stále ještě společný dům" nikdy jejich společným domem nebyl. Pořídil si ho pan Plekanec rok před sňatkem. A manželkou v domácnosti též 7 let nebyla, protože celou dobu pracovala.
Domnívá se snad, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou? ;-)

(19. 09. 2018 19:52)

1946:Přesně tak, naprostý souhlas a monitoruje tisk špatně. Ve většině příspěvků diskutéři souhlasili s tím, aby děti byly dobře zaopatřeny.Ovšem ne už paní LV, která byla v Česku pečená vařená a vydělávala. Totéž v Kanadě, kde se na ni nalepila Adamcová a natočily spolu film.

(19. 09. 2018 22:03)

haidarabad:Ale nemáš pravdu, v tom domě má přece stálé bydliště jak LV, tak jejich dvě malé děti, proto je to stále ještě jejich společný dům, Plekancovi ho nikdo nebere, ať se s ním třeba udáví, ale ubytovat v něm hned milenku je opravdu hodně neapetýtlich.A LV pracovala vždy jen o prázdninách, když bylo v hokeji volno a tím pádem ona "směla" něco točit.Během těch let tvrdla v domácnosti, párkrát jen byla na otočku na Slavíkovi, jinak stále s dětma.A přesně - podle tisku se pozná, jak TP od začátku spolupracuje s Davidem Zápalem na odporné dehonestující kampani proti své ženě, každodenní informace a články.O "lžích" LV stále jen od nich. A jak ty víš, kdy si dům Plekanec pořídil? Že ty jsi on sám?

(20. 09. 2018 01:30)

Leonie:haidarabad - Nemáš pravdu . V tom domě nemá Lucie stálé bydliště, ale přechodné, protože nikdo z rodiny nemá v zemi ani dlouhodobý pobyt, natož trvalý. Dům kupoval Plekanec po té, co mu Marmeláda popletla hlavu, aby za ním mohla jezdit. Bylo to asi tři čtvrtě roku před sňatkem, články můžeš najít na netu. Takže - pokud tam má rodina něco společnébo, je to jen jedna z jejich domácností, druhou mají v Praze na Kavčích horách. Ani z jedné nemovitosti nepatří Lucii ani cihla. Takže kanadský dům není jejich dům, ale bývalý domov. Pokud manželství ve skutečnosti skončilo, pouze se dořešuje rozchod právně, není vůbec důvod a není žádoucí, aby žili pohromadě. Pokud si už nemohou přijít na jméno, tak proč prodlužovat tu agónii? Prostě to už definitivně skončilo. Takže si Pleky může do svého domu nastěhovat třeba medvěda, je to jeho věc .
Jinak Lucie pracovala z Kanady, asi když o něčem píšete, měla byste si přečíst články a shlédnout videa. Odvedla ráno děti do školky a sedla k počítači a dávala dohromady své písničky, klipy, plánovala turné, všechno organizovala. Pak pro děti do školky, mezi tím nachodila desítky kilometrů a plavala a tančila, aby si držela pěknou figuru. Takže - maminkovala až odpoledne, ale i tehdy měla domácí opatrovnice a trenérky pro děti. Jídlo si nechávala dovážet, pokud nešli někam do restaurace. Manžel se stravoval v jídelně NHL. Na úklid měla uklízečku. Když byl manžel delší dobu s hokejem mimo Montreal, létala s dětmi na Kubu. A též si létala do Čech, kde dala děti k babičkám a pracovala. Nebo je nechala v Kanadě, kde se o ně starala její tchýně.
Také víme, že s těmi dětmi brzy usínala. Samozřejmě, musela být unavená. Takže kde měla prostor pro manžela? Manželský život přece začíná, když usnou děti. Jenomže po jejím hektickém dni na manžela již nebyla kapacita.
Užila si krásných 7 let manželství s mužem, který jí miloval a nosil na rukou, užívala si luxusu, hrála si se svými dětmi a se svou kariérou.
7 let krásné dovolené a za každý t

(07. 11. 2018 17:46)

Leonie:Pokračování:
Užila si krásných 7 let manželství s mužem, který jí miloval a nosil na rukou, užívala si luxusu, hrála si se svými dětmi a se svou kariérou.
7 let krásné dovolené a za každý ten rok jí manžel při rozvodu nabídl "odstupné" 3 a půl milionu Korun (byt v hodnotě 25 milionů) a ještě 3,4 milionu, které půjčil produkci jejího filmu, aby se mohla i v Kanadě "realizovat". Ale jí je to málo a kvůli větším částkám se nerozpakuje ho podrazit, lhát a podvádět.
Jednou se za sebe bude stydět. Snad...
Jinak - měli dvě domácnosti. Jednu si nechal Pleky (tam, kde pracuje) a druhou nabídl manželce, tam, kde ona pracuje. To je fér. Za ní, do její domácnosti lezl ještě v průběhu manželství Hádek přes plot, on si k sobě, po nějaké době po žádosti o rozvod, začal zvát svou novou přítelkyni. Všechno je to okay. (A nejsem Plekanec. )

(07. 11. 2018 17:53)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy