23. leden 2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU

drumonia:Koupil jsem si iPhone 4, bohužel neměl jsem možnost před zakoupením si vyzkoušet jakým způsobem a na jaké úrovni je ovládání tohoto mobilu.
Po rozbalení a prostudovámí obsáhlého návodů se objevilo zklamání,kdybych měl možnost si to vyzkoušet,nikdy bych si tento mobil nezakoupil.
Jako zklamání uvádím tyto první dojmy:
Ikona Historie sice uvede seznam všech hovorů ,ale členění,které je u všech levnějších mobilů-vola­né,při­jaté,­nepři­jate hovory tam chybí.Dále když chci vymazat z historie některé hovory tak jedině vymazat všechny hovory ,nebo nic!
Totéž je v oblasti zpráv SMS,MMS
,chybí mi obvyklé členění na odeslané,přijaté a možnost si z těchto zpráv některé vymazat a ne pouze všechny,jak nabízí mobil
Rovněž ubohý je přístup autora software v kontaktech,
uvítal bych obvyklý přístup,jak je většiny levnějších mobilů, nahrážka na oblíbené položky je velmi ubohá.
Na obrazovce základní menu je zbytečně mnoho ikon,které vůbec nevyužiju,nenašel jsem způsob ,jak tyto přebyxtečné ikony odstranit.
Používání internetu není také vyřešeno k doko­nalos­ti,zby­tečně složité a
zatěžuje pisatele zbytečnými informacemi.

Celkově hodnotím celkovou úroveň iPhone 4 za dost nízkou a budu se snažit se ho co nejdříve zbavit-třeba i ze ztrátou.
Budou se poohlížet po jiných mobilech,které mi nabídnou daleko vyšší komfort při každodenním používání.
Je to ostuda nízké úrovně amerických software!

(10. 12. 2010 08:57)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy