21. listopad 2018
Svátek slaví Albert, zítra Cecílie
DISKUSE K ČLÁNKU

nilud:Tv Nova

(15. 09. 2018 10:50)

marlen52:na Kristýnu by se měla zaměřit sociálka v takovém bordelu žijí děti ona je líná jen by se válela v posteli napadala romku ale ta byla na děti mírná hodná čistotná a dětem uvařila. Kristýna by se měla léčit v Bohnicích není v pořádku.

(14. 09. 2018 17:23)

oldedek:"Naopak syn Pepík začal plakat. „To si děláte p*del, že ke mně nejdete?“ byla z toho v šoku Kristýna. ...."

Krystýna - pravděpodobně volička Zemana - má pravděpodobně děti jen jako vedlejší produkt ***ní - jinak jí asi ale málo zajímají !!!

(14. 09. 2018 15:44)

setroseuros: Blbost,pan doktor to isto nevidel! Deti sa mali pri tej Romke Andrei dobre!Praveze navrat mamy bordelarky ich riadne zaskocil! Mali totiz cisto,mali navarene,hrali sa vsetci spolu,ucila ich pracovat, co ich vemi bavilo(vysavat;zametat,cistit skrinky...) a velmi sa tomu vsetkemu tesili.Mama sa sama priznala,ze skor ako o 9.00 nevstane a aj tak prespi cely den. Deti este male!!sa vraj postaraju o seba same!😲Najedia sa-skazenych potravin... Cista katastrofa!😝 Tie deti sa na nu netesili preto,lebo vedeli,co zas bude. Cisty nezaujem o ne a krik,krik a hadky!A ona ide davat partnerovi dake ultymata ? 😂 On ma na viac!Mal by ist on cim prvod nej!Nema tam zavezky.Kristyna ho iba vyuziva. Deti mi je luto. A preco jej ich uz raz vzali?Asi to bolo opodstatnene. No zas ich vratili spet do tej spinavej diery? To nie je pre ne dobre ani vychovne! 😦😠P.S.Ten zaver-8 oci, to teda bola riadna sila !

(14. 09. 2018 14:23)

RamonaBonenfant: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 09. 2018 12:45)

vog.ht:Hm, dobrá pítchovina

(14. 09. 2018 13:21)

antitupec:Já byl včera na Venuši a dnes si zaletím na Mars. Stejně pravděpodobné jako tvůj výdělek.

(14. 09. 2018 13:14)

kapturek:tak si to strc do ri.ti ty ***i hlavo

(14. 09. 2018 13:11)

vog.ht:Smutný, že čistotná cikánka musí poučovat bílou špinavou filcku o tom, co je úklid a jak se má starat o děti. Měli by jí ty děcka odebrat bez možnosti, že by je ještě někdy spatřila.

(14. 09. 2018 12:17)

1pravda1:Je dobře, že tato výměna proběhla, děti byly Kristýně vráceny z dětského domova a ona se o ně evidentně nestarala a přiznala to, že si děcka ze smradlavé ledničky vezmou jídlo samy, ona celé dny spí nebo je na telefonu a hraje. Hodně takových případů alespoň otevřelo oči lidem, že takto děti žít nemohou, a byla sjednána náprava i pomoc. Pamatuji si na jednu rodinu s tyranem, kde pomohli matce a dětem najít a zařídit nové bydlení. Ti lidé tady existují a ty děti se trápí, za zavřenými dveřmi jim těžko někdo pomůže. Někdy je toto volání dětí o pomoc dobré.

(14. 09. 2018 11:31)

verprag:Chování té sprosté matky bylo celou dobu na přes držku ! Psychoterapeuti by jí měli poučit a naučit, jak se má matka před dětmi chovat ! Tahle ženská by měla mít trvalý sociální dohled !

(14. 09. 2018 10:55)

jardavozembouchak: Normalni mama by nedevolila, aby se o jeji deti na deset dni starala nejaka cizi. Nikdy clovek nevi, co za exota privezou stejne tak netusi, jaky jeji nahradni chot bude, pocet deti, navyky, zpusob bydleni. Emoce nezvladaji dospeli, i kdyz tam sli dobrovolne, natoz male deti. Vymena, Prostreno...samy exot. A nevidim ani dubod, proc se mi nekdo cizi ma hrabat v domacmosti.

(14. 09. 2018 08:58)

baronessa:Zajímavé je, že pokud se něco kriminálního stane, vždy mají děti rozostřené obličeje, ani u pachatelů se kvůli ochraně údajů neuvádí jména - a tady najednou nevadí konkrétní rodina a konkrétní děti? Nějak je to u nás podivné. Peníze nesmrdí.

(14. 09. 2018 08:40)

cotoje:já jsem nedala městu zadarmo pozemek a 2 x v televizi 2 x v novinách článek na internetu a + článek v městských novinách s plným mým jménem i adresou

(14. 09. 2018 09:53)

lambrika:Až se to pořádně vyhrotí a pokud ten hnus nepřeteče, tak snad už bude klid a konečně to ukončí.

(14. 09. 2018 08:34)

magda111:Strašné je to, že dětí se nikdo na nic neptá, nikdo je nechrání, trauma z odchodu matky, trauma z příchodu cizí osoby a v budoucnu trauma po zveřejnění těch nejhorších scén v televizi ..... jako dítě bych takové rodiče poslal do háje a utekla od nich ... vůbec si to nedovedu představit a většina z nich to dělá pouze a jenom pro peníze, takže jde v naprosté většině o sociální případy, většinou se sníženým IQ ... ten kdo tyto formáty vymýšlí je odpad

(14. 09. 2018 08:05)

baronessa:Od začátku mi v tomto pořadu vadí manipulace s dětmi. A to jde o programový tahák, kdy produkci určitě nezajímají dopady na jejich psychiku. Pokud se budou měnit manželky v bezdětných rodinách, vem to čert. Ale tady má psychiatr pravdu. Já se na tohle nedívám, je to hodně hloupá zábava a vybírají se čím dál větší exoti. Stačí mi reklama na to, jak to divákům podsouvají. Pořad má sestupnou kvalitu, už by mohl skončit.

(14. 09. 2018 07:38)

trkic:To dá rozum, že normální rodiny nikoho nezajímaj, proto vybíraj samý exoty, sociální případy a bukvice. Materiálu je tady dost, takže to hned tak neskončí. 😯

(14. 09. 2018 08:06)

Dnešní horoskopy