22. únor 2019
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
DISKUSE K ČLÁNKU


plysovykozisek: Tak jsem si myslel, že ty ceny budou teda přívětivější. Víc jak 25000Kč za to teda dávat nehodlám.

(12. 09. 2018 23:07)

offline:Příští generace už bude stát kolem sta tisíc a stejně na ně bude fronta. Půjde to až k milionu za jeden telefon?

(12. 09. 2018 22:37)

vihor:Tak celá tahle komerční elektronika je jenom o tom, přesvědčit majetné, že za to mají vyhodit balík peněz, protože je to něčím údajně unikátní. Nemusí to ani dávat příliš smysl, takoví lidé se chtějí hlavně ukazovat. Na tom je celý marketing Apple a dalších luxusních značek založený. Vzbudit zdání toho, že to má nějakou velkou hodnotu. A Apple přesvědčil lidi, že velkou hodnotu má výřez v displeji, tak všichni šílí z výřezu. Samsung zase přesvědčil lidi, že nejlepší je zakulacený okraj displeje, tak se všichni předvádí se zakulaceným okrajem. Přitom z praktického hlediska je obojí spíše nevýhodou. Apple či Samsung vyrábí takový luxus pro masy, aby na tom dost vydělali a přitom to ještě koupilo hodně lidí, tedy lze jistě čekat souboj jejich marketingových oddělení o to, komu se z hlupáků podaří vytáhnout víc peněz za mobil. Jde o to, vymyslet nějakou levnou hloupost, za kterou si lidé jsou ochotni s vidinou své vyjímečnosti připlatit, a na tom pak výrobce vydělá balík. Možná příští iPhone 11 bude mít dva výřezy displeje - nahoře i dole a díky tomu stereo reproduktory zepředu. Levná věc, ale Apple to nazve třeba 3D Sound Ultra Super Plus Technology a nafoukne to marketingem tak, že někteří lidé těch 100 tisíc za mobil opravdu vypláznou.

(12. 09. 2018 23:10)

vihor:Já stále čekám, kdy bude konečně Apple umět dvě SIM karty a bude mít výměnnou baterii jako mobil za 2 tisíce Kč, což má pro mě daleko vyšší užitnou hodnotu než nějaký výřez na displeji. Ale zfanatizovaní bohatí lidé, kteří neví co s penězi, prostě potřebují výřez v displeji a dají za to 40 tisíc. Že musí tahat dva mobily a k tomu power banku, už jim asi nevadí. A že se jim to úžasně tvrdé bezrámečkové sklo rozbije při prvním pádu na něco tvrdšího, je už takový kolorit jablečných fanatiků.

(12. 09. 2018 21:52)
1080p 720p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy