16. listopad 2018
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
DISKUSE K ČLÁNKU


hejhej:Opilec Juncker, Merkelová , Macron a jejich přisluhovači neustále žvaní a nic neřeší. Lodě, které převážení ne uprchlíky, ale invazisty a primitivní vetřelce by měli být trestání a náklad vyložen zpět u afrických břehů. Jenže, díky celé hnusné EU, USA a především Sorose se nic dít nebude, protože obchodníky s lidským masem - neziskovky a lékaře bez hranic bohatě financují výše uvedení. Kolik let se pořádají nesmyslné sumity, konference a výsledek ? Násilnická, primitivní verbež neustále připlouvá za zdárné pomoci hnusáků, vlastizrádců. Česko násilníky, primitivy a nemakačenka nepotřebuje, máme jich tady dost a taky se rychle, díky našemu sociálnímu systému rozmnožují.

(12. 09. 2018 19:46)

vog.ht:Co s migranty? To je jednoduchý...ty, co už se vkradli do Evropy vykopat, ty, co jsou na moři potopit.

(12. 09. 2018 13:14)

padouch236:Proč chodí tohle pako, kolem horké kaše? Proč se bojí říct, že rozumný svět, v našem případě Evropa, tuhle chátru nechce na svém území vidět? Odpověd je jednoduchá, neumí nic jiného, než znásilňovat, krást a zabíjet a takové svinstvo Evropa potřebuje? Jedině, že by si je vzal Junckers všechny domů, oni mu pak ukáží, co dovedou...

(12. 09. 2018 12:52)

zkzkz:

(12. 09. 2018 13:23)

tojsemale_ctverak: Tohle je jeden z tria budoucích nejdůležitějších viselců, kteří musí pro výstrahu celé Evropy být obeseni, a to velmi verejne!!!! Merkelova, Schulz, Juncker!!! Hned za nimi v závěsu Macron a desítky dalších, i nás takový feri, Hermann, Dienstbier ml atp...

(12. 09. 2018 12:46)

fotrpjotr:Co s migranty,jak jednoduché,všechny je deportovat do místa původu.

(12. 09. 2018 12:45)

zdenek43:Juncker vybudoval daňový ráj - "káže vodu, pije víno"?
Evropské komise Jean-Claude Juncker - jak je možné, že za jeho vlády vyrostl v Lucembursku daňový ráj. Podle uniklých dokumentů (LuxLeaks) si mělo až 300 nadnárodních firem domluvit s lucemburskými úřady daňové výhody, které jim přinesly miliardové úlevy.
Bude nová Evropská komise efektivně bojovat proti daňovým rájům, když nyní vyšlo najevo, že se její předseda Jean-Claude Juncker coby lucemburský premiér a ministr financí přímo podílel na vzniku jednoho z nich? - TO BYLA OTAZKA UZ V ROCE 2014
Jean-Claude Juncker, který stál v čele lucemburského kabinetu téměř dvě desetiletí (a před tím vykonával funkci ministra financí), ze své pozice připravil v Lucembursku takové podmínky, že tu v současné době daní nejméně 340 globálních firem a investičních fondů se skoro třemi bilióny eury v čistých aktivech.
Možnost uniknout vyšším daním v jiných státech (a dlouhé roky uplatňované bankovní tajemství podobné tomu švýcarskému) přilákalo do země tolik kapitálu, že se Lucemburčané stali hned za Katarem jedněmi z nejbohatších občanů světa.
Nadnárodní korporace neplatily skoro žádné daně
Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů zveřejnilo minulý týden dokumenty, které obsahují individuální daňové sazby pro nadnárodní společnosti jako je Apple, Amazon, IKEA nebo Deutsche Bank.
Světový průměr zdanění společností je kolem 20 %, jak ale ukazuje zpráva, v Lucemburku to mohlo být i 0,25 %. Smlouvy s lucemburskými úřady zprostředkovala poradenská a účetní společnost PricewaterhouseCoopers. Firmám tato praxe, která je v Lucembursku legální, přinesla miliardové úlevy na daních.
noooooooo a proto se stallllll jeste v y s s i m BOHEM , aby to platilo v CELE EU ............

(12. 09. 2018 12:29)

zdenek43:Šéf Komise Juncker - - - uvedomujete si, ze je to B L A H O R O D I - nikym nezvolen - - - šéf kabinetu předsedy komise Jeana-Claudea Junckera - tudíž jedním z nejvlivnějších n e v o l e n ý c h představitelů Bruselu. Evropská komise je politicky nezávislý, výkonný orgán EU. Je jediným orgánem Unie, který odpovídá za předkládání návrhů nové evropské legislativy, a je odpovědná za provádění rozhodnutí Evropského parlamentu a Rady EU. PRVNÍ MÍSTOPŘEDSEDA Frans Timmermans VYSOKÁ PŘEDSTAVITELKA Federica Mogherini MÍSTOPŘEDSEDA Andrus Ansip MÍSTOPŘEDSEDA Maroš Šefčovič MÍSTOPŘEDSEDA Valdis Dombrovskis MÍSTOPŘEDSEDA Jyrki Katainen KOMISAŘ Günther Oettinger KOMISAŘ Johannes Hahn KOMISAŘKA Cecilia Malmström KOMISAŘ Neven Mimica KOMISAŘ Miguel Arias Cañete KOMISAŘ Karmenu Vella KOMISAŘ Vytenis Andriukaitis KOMISAŘ Dimitris Avramopoulos KOMISAŘKA Marianne Thyssen KOMISAŘ Pierre Moscovici KOMISAŘ Christos Stylianides KOMISAŘ Phil Hogan KOMISAŘKA Violeta Bulc KOMISAŘKA Elżbieta Bieńkowska KOMISAŘKA Věra Jourová Spravedlnost, spotřebitelé a rovnost žen a mužů KOMISAŘ Tibor Navracsics KOMISAŘKA Corina Crețu KOMISAŘKA Margrethe Vestager KOMISAŘ Carlos Moedas KOMISAŘ Julian King KOMISAŘKA Mariya Gabriel ...... anooooo mate tu 28 novych B O H U .......... kteri vymysli ptakoviny ZAKRIVENE OKURKY se nesmeji prodavat v EU ..... a mega dalsich blbosti o kterych ani nevite ............ a techto 28 bohu ROZHODUJE O UPLATKARSKE POLITICE pro 28 - 27 zemi EU ....Evropská komise ve středu pro roky 2021 až 2027 navrhla dlouhodobý rozpočet Evropské unie ve výši 1,135 bilionu eur (asi 28,4 bilionů Kč)....Méně zemědělcům, více na obranu.

(12. 09. 2018 12:24)

sores:Kdy už bohaté vyspělé státy v Evropě pochopí že si Česko rozvojové kde jsou min.důchody a platy nic moc nemůže dovolit živit líné čmoudy bezkulturní!!! Ať si je němci i frantíci nechají, mají na to. Nebo ať je živějí megaři bohaté !!!!

(12. 09. 2018 12:11)

cardfalkenau:Komu chce radit takový opilec. Divím se, kdo ho drží na tom jeho postu. Migranty můžou živit kolonizátoři, kteří je v minulosti vysávali, ti si je
mohou rozdělit .

(12. 09. 2018 11:43)

dvix:vozrala se probral hodte na nej sit je to magor

(12. 09. 2018 11:43)

Antonin Blaha: Orban to rekl dobre nase zeme,nase pravidla,nelibi se vam muzeme jit,bude to na chvili tezsi ale my to zvladnem Madarsko bude Madarske,je to krestanska hraz proti muslimskemu privalu🤔😉

(12. 09. 2018 10:48)

horalysa:Juncker? Co to je? To je něco jako Kalousek? Také chlastá?

(12. 09. 2018 10:15)

iFender:Kapitalisticke lobby ho povzbuzuje,prijdou sice nekvalifikovani,ale budou levni a ti co se nic nenauci a neprizpusobi tyto lidi slusni co hodi do prace zaplati tak jako dnes.Jestli bude Evropa islamska nebo cerna to jim nevadi hlavne business a ridit to budu trebas az Bahamskych ostrovu tam bude klidek.

(12. 09. 2018 10:10)

rudyptak48:Pan Juncker ať za své peníze odkoupí od Francie nebo Německa kus území a vyhlásí na něm uprchlický stát pro muslimy, a samozřejmě, ať finančně zajistí jejich nároky. Frau Merkel mu v tom zajisté pomůže, ze svého skrovného platu kancléřky. Junker je novodobý spasitel, nebo blbec, padlý na hlavu?

(12. 09. 2018 10:04)

mirakos:Proč potřebuje souhlas se svým projevem od Němců a Frantíků?Zbytek EU je jenom ,,odpad"?

(12. 09. 2018 09:20)

Dnešní horoskopy