15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU

minikamionak: Vidím že opět píší odborníci v této věci. Měli by jste méně koukat na televizi než někoho nazvete mafií. Zloději? Koho z vás kdo sem píšete ty duchaplné komentáře okradl taxikář? Jestli ano, co jste s tím dělali? Bránili jste se nějak, nebo jste chytří jen když píšete někam nějaký článek? Nevíte vůbec nic, a neumíte psát nic jiného než to co jste někde někdy od někoho slyšely.

(11. 09. 2018 21:10)

ajchy1991: Dobrý den, málo kdy někam píšu komentáře, ale tohle je už opravdu moc. Zloději taxikáři, mafiáni nadávání na to, že někdo jezdí za slušné peníze. U nás začala jezdil levnější taxislužba a nejdříve je fyzicky napadali ale poté museli sami snížit ceny. Uber nemusí mít taxametr - taxametr mají v telefonu. Ať jdou ty mafiáni z 90. let už do hajzlu.

(11. 09. 2018 12:39)

ferrys:Pražáci si za žádnou cenu nenechají sáhnout na ty své podvody a zlodějiny.Zvykli si žít na vysoké noze i když za pomoci zlodějin, a to v každém směru.A při tom jsou značně otrlí a nevadí jim ani jejich špatná pověst.Hrají si na pány a rozum mají tak mnohdy na veřejné práce.To nejsou pouze taxikáři, jsou to i vexláci a mnozí další.Praha je jedna ostuda a zlodějina.Jak řekl soudruh Klaus-Pružinskij o peníze jde až v první řadě.

(11. 09. 2018 09:16)

PPP150W:Ohlášená demonstrace je jedna věc, porušování zákona druhá. Pokud si vezmou transparenty a půjdou protestovat před úřad vlády, je to v pořádku. Pokud zablokují Prahu, ohrozí bezpečnost a dojezdové časy IZS, způsobí lidem problémy a finanční újmu když nedojedou do práce včas, měli by nést následky a měla by se o to postarat policie aktivním přístupem. Nikoli tak, že bude hlídat naštvané lidi, aby jim náhodou s jejich autama něco neudělali. Nikdo si nedovolí vydírat takovým způsobem jako oni. Když vezmu svou káru, zablokuju silnici a budu vyžadovat pozornost vlády ohledně mé vlastní nekonkurenceschopnosti, káru mi nechají odtáhnout a mně odtáhnou oni. Jak je možné, že bandě podvodníků, kteří dělají Praze ostudu tohle prochází?

(11. 09. 2018 08:00)

starypes:Zloději křičí: Chyťte zloděje!

(11. 09. 2018 07:10)

mossy:by mne ten zdroj zajimal..jsem taxikar a nic nevim

(11. 09. 2018 06:44)

priserak77:Jestli to nebude tím, že jste slušný taxikář, který nepropichuje gumy, neničí auta a nekrade mobily. Takový se jim nehodí. Jinak se nebojte, on se ten usvědčený lhář Bednář jistě ozve, aby nedostal přes ta svá nevymácháná ústa sám.

(11. 09. 2018 07:40)

Dnešní horoskopy