16. listopad 2018
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
DISKUSE K ČLÁNKU

majojo:Tolik naprosto zbytečnejch a neschopnejch českejch nul mlaská ve Štrasburku?

(12. 09. 2018 19:43)

demokratura: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 09. 2018 16:50)

SUMAR:VÁŽENÝ PANE
máte nejspíš na mysli, že na příklad, když se autorovi konečně podaří svoji zadarmo složenou písen slyšet v radiu a dostane za jednou vysílání na př. 1.-kč, že už dostal dost??

(12. 09. 2018 16:11)

jardawork:Blahopřeji EP k tomuto hlasování. Na internetu zmizí odkazy na články a publikace a tzv. novináři budou nahraní - čtenost jejich článků znatelně klesne a ne že jim stoupne plat.
Ale je tu jedno řešení - čínský server nebo některý jiný v Asii dál bude uvádět odkazy na články a nebude za tyto odkazy platit. Taky proč? Vždyť legislativa EU tam neplatí - ikdyž tady hrozí, že EU začne blokovat přístup na některé weby (protože v EU nebudou povoleny) = budeme stejní jako Čína.

(12. 09. 2018 14:04)

breberberka: Pro Zada: takhle smernice je hnus a uzivatele to pociti,jakmile vstoupi v platnost. Zejmena clanek 13 rozhodne neni o Googlu,ale spis bude velky problem pro stredne velke platformy. Ovsem zrovna to jedine, v cem muzete byt v klidu,je to dozivoti. Copyright podle dnes schvalene verze bude jen na 5 let. Ale uprimne-koho zajima 5 let stary clanek?

(12. 09. 2018 13:40)

zada:Autorská práva by měla být omezena řádově třebaa jen na 10 let. Je to komický, když dědí autorská práva i další potomci a cálujou za to nekřesťanský peníze odevšad.....není to spravedlivé vůči těm, kteří pro národ a občany udělají ve svém životě tolik, poctivé práce, nezbytné pro fungování společnosti, a jsou ohodnoceniá jen JEDNOUU - a to svoji "mzdou". Tohle chápu zase já jako nespravedlnost celosvětovou. Tak jako užívají mé práce jiní, za jednorázovku, tak bychom měli užívat práci jiných i my. A ne jednu "věc" platit 100x a ještě dědičně. Můžete mi odporovat, ale já to prostě tak cítím, snad jsem to napsal k pochopení jiných....Zdravím

(12. 09. 2018 11:34)

Dnešní horoskopy