22. listopad 2019
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement
DISKUSE K ČLÁNKU

kalina107:Podle reakcí podivného individua xxxx678 a pražské žumpy je normální a vítané , v případě úmrtí rodinného příslušníka - nejlépe dítěte , začít dotyčného vláčet politickou špínou . Demagogická blokáda už po několikáté zneužila malé děti . Takže v podstatě pro zvrhlou nánu xxxx678 je to nanejvýš normální . A komu se nelíbí zneužívání dětí , i panebože mrtvých je podle tohoto supa a upíra nejzlejší . Ano , v tomto a dalších případech zneužívání děcek budu zlý a ty se střez mě potkat .

(11. 09. 2018 11:48)

zada:zindula - napsal jsi to dobře. Můžu matku pochopit v jejím hoři. Ale vylévat si zlost, nemohoucnost při úmrtí dítěte na druhých je hnusný, možná i pochopitelný, ale ještě to zpolitizovat před volbama, tak to už je fakt přes čáru. Mohu pochopit jak ji srdce bolí, ale nemůžu souhlasit s tím, že se hojí na druhých. Já ji to prostě neuvěřím, že by takový byl. Ono už i v jeho případě jet k úmrtí dítěte je u člověka profesionála hodně citová věc. Zeptejte se lékařů, sester, patologů ti všichni vámj řeknou, jak je to pro ně složité. A jestli paní nepřipadal pán dost "smutný" tak to je jen její pohled na věc.
Tu paní neodsuzuji za smutek a hoře, ale za zpolitizování celé události. Paní nikdo vám dcerku nevrátí, čekali jste to, vím že je to hrůza, ale hojit svůj bol na druhých, tak to se nedělá, s tím já s vámi nesouhalsím, milá paní!!!!!!!!

(10. 09. 2018 20:35)

xxxx678:Nejzlejší dva - Kalina107 a Zindula.

(10. 09. 2018 19:06)

zindula: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(10. 09. 2018 18:19)

xxxx678:Vy jste to stejné jako dědek Kalina107 dole. Pár facek bych vám dala, mít vás někde poblíž. Styďte se oba. Tady vůbec o žádnou politiku nešlo. Fanatici praštění.

(10. 09. 2018 18:56)

kalina107:A přečetla sis alespoň nadpis ty hovězí krávo ?

(11. 09. 2018 11:51)

Monikay:Domácí hospicová péče zvláště když se jedná o dítě je citlivá záležitost, kterou dělají vyškolení lidé. Zde i perfektně fungovala spolupráce s FN Olomouc. Když tam vlítnul ten slon v porcelánu byla to jasná srážka s neomaleným zdravotnictvím. Pán by potřeboval školení jak se v těchto věcech chovat a nepřipadat si jako pánbůh. Přeju moc sil rodině.

(10. 09. 2018 18:12)

AliceNovakova3:Je to tvrzení proti tvrzení, ale „sotva pozdravil a už se v botách hrnul do bytu“, mě zaráží. Několikrát u nás doma byla záchranka. Vím, že to není návštěva na kávu, ale že je nutně potřebujeme. Takže abych řešila, jestli jim shánět papuče a kde se mají přezout, mi připadá max ujeté. V takových situacích snad není problém vzít poté lux nebo hadr a je to. Takže ono kdoví ...........

(10. 09. 2018 14:29)

naidka:To mě taky trklo. Jak může někdo při příjezdu záchranářů sledovat, jestli se vyzuli nebo ne, na to přece není čas ani pomyšlení.

(10. 09. 2018 16:28)

oxygene.p:Již několikátý článek na toto téma a mě jen napadá , že ta povedená matka asi zase tak moc netruchlí , když se zviditelňuje v médiích. A důvod? Napadají mě peníze , je to poslanec za hnutí ANO , tak z toho by možná mohlo něco kápnout. Pana poslance / doktora neznám , ANO jsem nevolil , ale ten člověk má můj veliký respekt. Dělá doktora o víkendech , po nocích a zjevně to pro peníze nedělá. Nesnáším tyhle typy matek , biomatek a podobně , pro mě je to lidský odpad , nic víc.

(10. 09. 2018 12:31)

milan59:Taky je to podezřelé,kdyby truchlila tak i kdyby ne potichu ale takhle ?To je podle mě

(10. 09. 2018 15:08)

kalina107:

(10. 09. 2018 15:17)

Monikay:Když už je vyhořelej tak s tím má seknout a radši škodit jen v politice

(10. 09. 2018 10:45)

Actimel:Jak vidět, opět se našla hůl jak znemožňovat stranu ANO a tím pádem i Babiše! A dokonce se neštítí ani Blesk k tomu zneužít smrt dítěte!!! Budou to propírat a tak to může být slovo proti slovu! A divím se rodičům, že místo toho, aby v klidu strávili svůj zármutek a ztrátu nemocné dcerky, tak rozdávají (nejspíš za peníze) svoje poznatky!!! A to je velmi neetické....víc než to (pokud je to ovšem pravda) jak ohledával někdo dítě a měl pochybnosti proč zemřelo doma!!! To ať se na mě nikdo nezlobí, ale toto zavání něčím ošklivým i ze strany rodičů!

(10. 09. 2018 09:00)

janejaneja:Actimele: Až ti přijede poslanec toho tvého svatého ANO ohledat tvoje mrtvé dítě a bude mít pitomé kecy, budeš mluvit jinak. Nezažil jsi to, tak mlč. Rodiče snad mohou říct svůj názor, i když se dotkne té tvojí modly-svatého, čistého a nejpoctivějšího Bureše a celého ANO.

(10. 09. 2018 10:29)

paralenka:Promiňte, proč by měl mlčet? Sdělil svůj názor stejně jako vy, o tom je diskuze. Taky se mi na tom něco nezdá a s Babišem to opravdu nemá nic společného. Nicméně by si lékaři jdoucí do politiky (a nejen oni) měli rozmyslet, zda je vhodné sedět na dvou či více židlích! Stejně jako náš primátor, který má řídit město , je ministrem a ještě poslancem! Normální člověk na tohle nemá ani sílu ani žaludek! * je český politik a vysokoškolský pedagog, od června 2018 ministr kultury ČR ve druhé Babišově vládě, od října 2017 poslanec Poslanecké sněmovny PČR, od roku 2010 zastupitel města Olomouce a od listopadu 2014 pak primátor Olomouce, dále proděkan Pedagogické fakulty UP v Olomouci, člen ČSSD. * Tohle je už opravdu síla a nic na tom nezmění, že jeden z platů má údajně posílat na charitu!

(10. 09. 2018 12:11)

kalina107:tys tam byla , tys slyšela co říkal těm pitomým rodičům ? Jenom to největší prase může zneužívat smrt dítěte k politickému napadání . A ty budeš zřejmě ze stejné kategorie , že ?

(10. 09. 2018 12:14)

milan59:Hmm a ty si tam u toho byl,nebo to víš jen z matčina bleskovýho vyjádření - janejaneja ?

(10. 09. 2018 15:11)

Actimel:Tak poslouchej ty kritiku zdejší! Pokud by se mi taková hrozná věc stala, rozhodně bych s tím nešla do Blesku!!! Ale dnes je to moderní se zviditelnit a ještě z toho třeba i nějakou korunu vytěžit! Je to hrozně smutné, co se jim stalo a neštěstí v rodině! Ale toto co se tady prezentuje je hnus politický! Babiš není můj favorit a ani jsem je nevolila, ale toto je už za čarou co se zde rozohnilo!!!

(10. 09. 2018 12:19)

xxxx678:Pokud je to tak, jak uvádí rodiče...tak za prvé, mi tam chybí uznání, že se v posledních dnech, týdnech starali o holčinku doma. Byla pod lékařským dohledem, takže si ty řeči, proč nebyla v nemocnici, mohl nechat od cesty. Zemřelo jim dítě, a místo aby přišel "člověk", přišel nějaký namachrovaný panák. Za jakou stranu pan poslanec je, bylo asi úplně jedno. Asi podobný týpek jako pode mnou to hovado - kalina 1O7.

(10. 09. 2018 08:10)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy