17. listopad 2018
DISKUSE K ČLÁNKU


zdenek43:..... Marie Doležalová a Marek Zelinka to vzali opravdu od podlahy! Vyhráli taneční soutěž StarDance, oznámili, že tvoří pár a nyní dostávají jeden kšeft za druhým.......

.....I když už osmé pokračování StarDance skončilo, Tereza Kostková se dál veze na vlně úspěchu taneční soutěže. Hrnou se jí kšefty na vystoupení, co nevidět ji čeká jedno s Janem Onderem , a tak pilně trénují jive. Za vystoupení mohou mít i 40 000 korun......

........ To bude slušný přivýdělek! Olga Šípková má díky StarDance v plesové sezóně i dva kšefty za večer....Cvičitelka Olga Šípková ani s koncem StarDance s tancem nekončí. S tanečním partnerem Markem Dědíkem (35) dostali možná nejvíce nabídek na vystoupení ze všech soutěžících. A nebylo to až po vypadnutí.

"S Markem nás čeká docela hezká plesová sezóna. Docela jsme koukali, kolik nabídek jsme dostali. A to jsme se ve StarDance ani moc neohřáli, vylítli jsme už ve čtvrtém kole. Ale nabídky jsme dostávali vlastně ještě před tím. A teď se to zmnožilo a stává se nám, že máme třeba i dva plesy za večer," prozradila nám Šípková.

"Je to fajn, můžeme si to aspoň užít, když jsme se něco málo naučili. Tedy já se to naučila, Mára tancuje pořád. Ale i já si ještě zatancuju," těší se Olga.......

(07. 09. 2018 14:55)

zdenek43:Zadarmo ani kuře nehrabe. A stejně tak tomu je i ve StarDance. Ač si plno lidí myslelo, že celebrity v soutěži tančí jen pro radost, slušně si během ní nahrabou! Kolik berou porotci, moderátoři, tanečníci a sami tancující celebrity?
Za jeden díl si totiž Lukáš Pavlásek, Leoš Mareš, Jitka Schneiderová a další přijdou na víc jak 20.000 korun!
Což je daleko víc, než berou například hvězdy muzikálů nebo divadelních představení. Stejně jako oni se ale na svá vystoupení musí hvězdy připravovat. Několik hodin týdně trénovat a učit se novým tanečním krokům.
Zatímco ale v divadlech mají herci místo jasné, ve StarDance si ho musí zasloužit.
Vše totiž záleží na jejich píli a tréninku, aby si získali hlasy a oblíbenost u diváků. Právě diváci totiž rozhodují o postupu a o tom, kdo z nich bude mít Vánoce o něco víc štědré, než ostatní.
A kolik tedy vlastně kdo b e r e ?
Moderátoři
Tereza Kostková a Marek Eben bezpochyby patří mezi jednu z nejoblíbenějších moderátorských dvojicí. A zatímco Marek si během jednoho dílu přijde na 50.000 korun, Tereza má o 15 míň. To znamená, že si za jeden večer vydělá 35.000.
Profesionální tanečníci
Ani profesionální tanečníci si nepřijdou na malé částky! Za přímý přenos jim do kapes přistane 20.000 korun.
Soutěžící
A překvapivě stejnou částku jako profesionální tanečníci berou i celebrity, které se snaží vyhrát. Jejich honoráře se pohybují mezi 20.000 a 25.000 korunami.
Porotci
V neposlední řadě jsou porotci. Ti si ze všech účinkujících přijdou na nejmenší částku, a to 15.000 korun. Nicméně narozdíl od tanečníků mají svůj honorář jen odsezený. Nemusí trénovat, nervovat se a nebo o něco soutěžit...
V závěru jsou na tom ale ze všeho nejlíp tanečníci a soutěžící, o které je zájem i po skončení soutěže. Za jedno soukromé vystoupení si taneční pár dokonce účtuje přes 30.000 korun!
StarDance je tak bezpochyby zlatým?? dolem??, ze kterého se dá těžit ještě dlouho po skončení.

(07. 09. 2018 14:47)

geza:Každý má za jeden díl 800 tisíc a nějaká procenta k tomu , což není mnoho na dnešní dobu . Co vím , tak nejvíc si tam finalisté vydělali 9 milionů na jednoho soutěžícího .

(06. 09. 2018 21:29)

Actimel:A pořád mají málo!!! A budou skuhrat! ..ani se na to nedívám

(06. 09. 2018 21:25)

Dnešní horoskopy