14. listopad 2018
Svátek slaví Sáva, zítra Leopold
DISKUSE K ČLÁNKU

vladimir1950:Bohužel se ukázalo, že větší část másla na hlavě má Bc.Vondráčková, její vysvětlení, jak a proč za ní lezl prokazatelně přes plot v noci "její kamarád" nesedí.O Plekim se tohle nenašlo. Který chlap by měl rád parohy? A Lucka zbytečně tlačila na pilu, docela bych jí přál, aby splakala nad "výdělkem". Rozhodně byla z těch dvou ta, co lhala víc.

(07. 09. 2018 10:03)

zaka:Trénovat hrát zápasy přejezdy na zápasy a pod.Kdo je bude vychovávat u tebe chůvy nebo ta co odloudila manžela rodině?

(07. 09. 2018 10:00)

hahapch:To je haj..l zku...ný vzít matce děti, dětem je nejlépe u mámy, vždyt on na ně nemá čas to je chce dát do internátní školy nebo platit chůvu? nebo babička? nikdo nenahradí mámu at dělá co dělá, at je nechá Lucce nebo zaviní že to dobře nedopadne a bude mít na svědomí zhroucení nebo i smrt mámy dětí a ti mu to nikdy neodpustí, nehledě že to odnesou psychicky už to odloučení, Lucka s nimi byla od narození stále, moc dobře je zná, chápe co potřebují, co si přejí, on je viděl jen občas, to chce zničit rodinu nejen rozvodem ale i zdravotně? potřeboval by pořádně do d...y at si uvědomí co dělá, týral Lucku a ted chce týrat i vlastní malé děti??? to je svi.ě hamižná mstivá a zákeřná

(07. 09. 2018 02:11)

europa:

(07. 09. 2018 08:18)

Pohybovenadany: A dopadne to s ni jak s Bartošovou ...Věřte mi ...

(07. 09. 2018 01:42)

paralenka:Vyděrač a kolenovrt zvolil taktiku, která má Vondráčkovou usměrnit v jejích požadavcích?! Ještě větší s*áč, než se zdá! A to jsem naivně myslela, že bez ohledu na bulvár a různé přiživující se známé či "kamarády" se ještě mohou domluvit! S tímhle ubožákem, který má - pokud kamarád nekecá - v plánu tuhle zrůdnost, to asi nepůjde. Může plodit jinde, Šafářová může přece mít vlastní děti?!

(07. 09. 2018 00:23)

ellenic:Je mi velmi líto Lucie, připravit děti o maminku umí jen velký ubožák a ne normální chlap. A děti, které vyrůstají bez maminky, to mají v životě o dost těžší. Mám dojem, že je skutečně sobec . Lucie rozhodně není typ maminky, která by dokázala své děti proti jejich otci štvát. On si jen hraje svůj hokej, jistě určitě se svým dětem věnuje, ale to je asi tak vše. Pokud tím to Lucii vyhrožuje, tak je opravdu ubožák .

(06. 09. 2018 23:25)

defakto:... Plekanec je ubožák , když dokonce vyčítá své ženě že platil hlídání pro jejich děti , dokonce že jezdila taxíky , to jsem si myslel že je větší frajer , na to že ročně vydělává stovky milionů se chová jako ubožák , Lucko to sis teda "vybrala" !

(06. 09. 2018 23:12)

josefvyskoc:Obrovske penize za pani na hlidani. Hmmm, kolik desitek milionu muze stat rocne v Americe pani na hlidani ?

(06. 09. 2018 22:15)

FrantaSvacina:To je jednoduchy E = m x c²

(06. 09. 2018 22:25)

FrantaSvacina:Ale jinak se muzes zeptej Ivanky Gottovy, ta to bude vedet, kolik platej VIP rodice.

(06. 09. 2018 22:28)

y1xcvbnm:Ale uteče mu Šafářová, ta se nějaké děti vykašle, chce jistě svoje a né děti Vondráčkové

(06. 09. 2018 22:07)

FrantaSvacina:Hus do postele, rano mas skolu.

(06. 09. 2018 22:21)

defakto:... on chce vychovávat děti a zeptal se Šafářové jestli chce taky vychovávat jeho děti ? Té se to asi nebude líbit , to by bylo brzy po lásce !
A zeptal se své matky jestli se bude o děti starat počas jeho nepřítomnosti ? No nejspíš mu řekne že s tím může počítat jen občas , ale né tak často jak to bude potřebovat.
A ví se vůbec starat o své děti , vždyt je pořád někde v trapu , v hlavě má jenom hokej , no já by jsem mu nesvěřil ani psa !

(06. 09. 2018 22:04)

FrantaSvacina:Bleskovy dohled - vsechny pubertacky, tedy LPV fanynky, vycistit zuby, vycurat a do postele. Zitra mate skolu, proto haji a nekradte bratrickovi dudlika.

(06. 09. 2018 22:03)

paralenka:Já do školy nemusím, já už neučím . Jaká fanynka? Jen naštvaná máma, která ví, co to je odnosit, porodit a postarat se o malé děti! To je nejhorší, co se může normální mámě stát, když ji chce někdo o děti připravit! Bez Plekance kluci žili dost dlouho, když kdesi mlátil do puku nebo větral Šafářové sukně, tak proč kvůli prachům vydírá svoji ženu? Evidentně by ho tohle nenapadlo, kdyby se spokojila s pár korunami alimentů!Takovou nehorázností musí nutně namíchnout většinu žen!

(07. 09. 2018 00:34)

Kruta_Pravda:Správně Pleky do ní. Chtěla moc, nebude mít nic. Ony matky si myslí, že ony jediné jsou ty správné a ve skutečnosti to jsou jen hérečky

(06. 09. 2018 21:59)

janka69:teraz si aspoň o nej môže celé česko spraviť svoj názor... o čo jej vždy išlo...len o prachy a slávu....ako ja neznášam takéto potvory....

(06. 09. 2018 21:56)

anna1234:.. a proč by si mělo celé Česko!!! dělat názor na Vondráčkovou??? Já myslím, že většině Čechů je naprosto jedno, že se Plekanec s Vondráčkovou rozvádějí A víš proč? protože normální člověk řeší svoje problémy a nezabývá se problémy v jiných rodinách, do kterých stejně nevidí.

(06. 09. 2018 22:33)

ellenic:janka69 Na rozdíl od Vás si celé Česko nemusí dělat tak negativní názor, jako Vy na Lucii. Budete se divit, ale jí rozhodně nešlo o peníze a slávu, ale kdo znal Plekance, než si vzal Lucii. Je vidět, že jste nenávistná osoba, svědčí o tom poslední část Vašeho příspěvku . Řešte si VIP osoby na Slovensku a naši Lucii nechte na pokoji.

(06. 09. 2018 23:35)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy