10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

hitovka:porod. Po klasickém jsem byla za chvilku ok a za 4 dny doma. Po císaři jsem se bála zakašlat, byla jsem hrozně unavená, samá hadička, infuze, bolela mě jizva. Císařský řez je operace, po které se musíte dát dokupy, sotva chodíte.

(05. 11. 2010 23:19)

guleman: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 11. 2010 22:39)

lemonkaaa:Simonce a malému hodně zdraví a pro některý tady - to, že porodila o měsíc dřív, tak to snad není žádná výjimka,sama znám v okolí spoustu ženských, co porodily dřív něž v daným termínu. A císařem nebo přirozenou cestou, ale hlavní vždycky je, že to dobře dopadne. Tak jí to zdravý mimčo přejte !!

(05. 11. 2010 20:32)

01380138:Já též rodila oběma způsoby ale ten klasický byl horší obě děti stejně velké 3,95 a 51cm.Ale oba se dají vydržet.Simona se měla šetřit né vymetat po flámech.

(05. 11. 2010 20:01)

cinderella: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 11. 2010 18:50)

(05. 11. 2010 17:51)

mr.remy:....a už Vás někdo někdy kopnul do koulí??? To je teprve bolest

(05. 11. 2010 12:57)

jaaaa:vim od znamych, ze cisar je daleko horsi nez porod klasicky..no co uz, hlavne at jsou v poradku

(05. 11. 2010 11:51)

fiat:to jsou ty porody po třicítce, není do pro dítě dobré..... člověk má svůj čas na vše a nemá být zpupný a řídit si to po svém.

(05. 11. 2010 10:16)

torro:je jedinna na svete co porodila aby se z toho vsichni n.e.p.o.s.r.a.l.i

(05. 11. 2010 09:53)

szyslak:chudak maly krain, takovou matku mit, to je vyhra, misto aby sedela na riti doma, lita po flamech

(05. 11. 2010 08:12)

hevulka:To, že někomu rozříznou břicho, ať už např. kvůli žlučníku nebo kvůli tomu, aby přišlo dítě na svět, tak proč se uvádí porod, když s porodem to nemá nic společného. To by teprve celebrity poznali , co je to porod, kdyby rodily přirozeným způsobem a taky aspoň nepřišli právě o ten nádherný pocit zrodu nového človíčka.

(05. 11. 2010 08:03)

ardaj:NO hevulko,je rozdíl císař plánovaný a akutní,většina ženské populace má akutní,a to byste hevulko asi zírala,tam už při rozjetých dlouhotrvajících bolestech jde o život jak mamince,tak tomu dítěti...to byl ,hevulko,rychlý soud.

(05. 11. 2010 08:46)

petka1974:V tomhle případě to bylo ovšem jasné tak nějak dopředu. Sebestředná a zhýčkaná celebrita ani jinak porodit nemůže...

(05. 11. 2010 08:52)

ve24:Já bych Vám přála rodit císařem. Je vidět, že nevíte o čem píšete. Přirozenou cestou trpíte před porodem, ale císařem to máte horší potom. Rodila jsem obě děti císařem. Jedna paní se mnou rodila císařem druhé dítě, první klasicky a ta to mohla srovnat, říkala, že není jak klasicky. Tak si to zkuste a pak můžete kecat!!!

(05. 11. 2010 08:50)

lucka2403:Ono je to dost individuální, někdo na císaře nedá dopustit a sám si ho přeje. Nejhorší kombinace je ovšem dlouhý porod se silnými kontrakcemi, který nakonec končí císařem Bůh ví, jak to bylo u Krajnovky. Denně rodí spousta maminek, hlavně at je miminko zdravé, ona mě moc nezajímá

(05. 11. 2010 13:16)

(05. 11. 2010 17:39)

pora:Hevulko musím reagovat na tvůj skutečně hloupý komentář, já jsem prodělala předčasný porod - císařský řez, měsíc a půl před termínem - help syndro­m+pre­eklam­psye­...14­dní po zákroku chodíš ohnutá, první dny po porodu to opravdu není nic příjemnýho, ještě když musíš chodit ve dne v noci na odstříkávání k malýmu na oddělení. Sice jsem "zaspala" porodní bolesti, ale to co následovalo, to myslím taky vynahradilo. Jinak mi je zle tady z těch nepřejících a zlých komentářů. Pak se nedivte, že nemají zájem potomka vám všem ukazovat, jako proč? Pak neřeště proč dělají fóry s fotkou miminka, ale řeště sami sebe. Ukázali byste mimčo hned po příchodu z nemocnice sousedce, která vás pomlouvá, nepřeje nic dobrýho...? Ani bych se na vás nevyprdla...Rodince přeji vše dobré, mamince brzké zotavení a prckovi zdravíčko.

(05. 11. 2010 08:59)

pora:....a ještě musím napsat, že jsem měla asi pět dní dva dreny, který mně trčely z břicha, tampony a vložky nasáklý na břiše i v gaťkách, první dny jen dojít na záchod, to by si teprve viděla ty trdlo jedno...

(05. 11. 2010 09:05)

ahaihi:preeklapsiu som mala aj ja, syn musel byť rýchlo porodený- lekár mal vo mne obe ruky a snažil sa o čo najrýchlejší pôrod, cisásrky by som neprežila. Prirodzený pôrod je oveľa lepší, ale keď nie je iná možnosť na záchranu dieťatka...to nie je rozmar celebrít

(05. 11. 2010 09:56)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy