16. listopad 2018
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
DISKUSE K ČLÁNKU

jarabak:No nevím, jestli voliče čssd trápí opravdu to, že poche nebyl někam odklizen. Mě vadí spíš to, jak po sobě čssd nechává plivat a fackovat se. Poche měl být ministrem, nebo měla čssd odejít do opozice a vládu nepodpořit. Vina za to by byla na zemanovi, ne na čssd. zeman nemá co vetovat ministry. A když už tuhle šanci propásli a podpořili vládu, aniž by dostali to, co dostat měli, tak si mají dupnout teď. Buď poche, nebo konec vlády. A pokud nevěří, že by babiš dodržel smlouvu a podal demisi, tak neměli takovou smlouvu vůbec podepisovat a dávat mu podporu. prostě čssd se chová jako otrok - plní příkazy bez nároku na honorář. Tak za to jí určitě volit nebudu. Ale obávám se, že fackovací panáci z čssd si volební debakl vyloží tak, že byli málo servilní k babišovi a zemanovi a budou ještě servilnější. Pak se už ani nedostanou do parlamentu. Škoda, demokratickou levici potřebujeme.

(11. 09. 2018 09:42)

zakola:Tady vidíte co vlastně zajímá naše politiky , tedy né problémy jejich voličů , a že jich je , ale jenom ty svoje koryta. A vy voliči doufám , že si to uvědomujete , a v nadcházejících volbách jim to ukážete. Ale já jsem pesimista , neboť vždycky se po volbách nestačím divit , kolik mají ti zmetci hlasů .

(02. 09. 2018 10:25)

pravdasenesmi2: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2018 21:49)

Juras1: Jen mi tak napadá, že bychom všichni měli Pochemu a Hamáčkovi poděkovat. Tímto vlastně u voličů skončili. Hurá k volbám

(01. 09. 2018 16:33)

Qmur: ......ČSSD konečně aspoň dohodla. Že se dohodne příště.

(01. 09. 2018 12:42)

zaka:socani jsou neuvěřitelně drzí co si dovolují na jejich volební zisk.Doufám že voliči jim to spočítají a odejdou od voleb do p....e.Takhle vyvádět k vůli nafouknutýmu pochemu

(01. 09. 2018 10:44)

peotl:diktát ČSSD je jako vždy neuvěřitelný

(01. 09. 2018 10:17)

hlavickanaspalku: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 09. 2018 10:12)

oxygene.p:Aneb jak si to koryto prosadit stůj co stůj. Ten Pochve nemá žádnou sebeúctu.

(01. 09. 2018 10:01)

cepp:Poche si stále myslí, že bude ministr zahraničí a ČSSD tím tahá na úplné dno.
Se Zemanem většinou nesouhlasím, ale v tomto případě má pravdu. Kdy už to Poche konečně pochopí? Chová se jako nedávno zesnulá paní, která se před několika lety v metru zviditelnila větou "já mám právo sedět".
Takto se uchazeč o křeslo ministra nechová, nemá ani kousek diplomatického chování.

(01. 09. 2018 09:54)

trkic:Nevolitelná banda trotlů, co si ani neumí prosadit ministra zahraničí, a tak po světě lítá Andy a řeší tu imigračku. další volby je posadí na ***,a nebudou jim stačit ani hlasy státních úředníků kterým vydupali větší platy, protože z cizího se tak krásně rozdává.😠

(01. 09. 2018 08:42)

egyptanka:Hlavně tyto dva škodiče nevolit.

(01. 09. 2018 08:03)

Juras1:Opravdu perfektní a přesně vystihující komentář. Dopadnou zase výborně u voleb a za trvání na Podzemní to Hamáčkovi přeju. Takhle prospěchářsky se chová skoro celá ČSSD. Vidí jen své fleky a na názor lidí kašlou. Pěkný den

(01. 09. 2018 08:03)

pravdasenesmi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 09. 2018 07:55)

peotl:už za to, že Peche tak brečí bych mu to místo nedal

(01. 09. 2018 07:53)

Dnešní horoskopy