18. srpen 2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík
DISKUSE K ČLÁNKU

1917:Možná, možná umí něco uvařit ale je to hulvát, který by se hodil tak akorát ke kravám do kravína k vyvážení chlévské mrvy! Nevím co dělá slavná Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, že toho hňupa ještě nezakázala!

(18. 09. 2018 09:45)

ki33:Polrajch učí, jak grilovat . No, měl by se přihlásit do Masterchefa, aby ho tam něco naučili. Jeho vaření je děsný.

(03. 09. 2018 19:06)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 09. 2018 22:16)

jiraaaaa:Polreich ,ktery se chova jako hajzl kdyz dela reklamu na kaufland kde prodaaji sracky ,maso,uzeniny z Belgie kde to nikdo nežere a nasim hospodske 10let buzeruje,ze maji nakupvat u farmáře,kačeny u farmare a ryby chlazene a pokud mozno od rybaru a tento clovek,ktery pro penize popřel vse co řikal bude pomlouvat lidi?? Za penize by prodal matku !!

(03. 09. 2018 18:22)

AntonioNaseruti: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 09. 2018 14:14)

odol:

(03. 09. 2018 19:48)

dyskrymynaclja:Zdendo bravoo,ukázals hnus ,špínu a podvádění hosta v mnoha restauracích,pravda je taková,že umělci,sportovci ,youtubeři a podobná netáhla jsou placeni za nic.

(03. 09. 2018 12:25)

jana999:a za co je placen on? za vulgarity v TV? za reklamy firem, který předtím pomlouval, že by u nich nic nekoupil, že prodávají ***, vždyt on je hlavním představitelem toho hnusu, který kritizuje

(03. 09. 2018 14:30)

raron:...celkově moc dobrý rozhovor a názory mohu jenom odsouhlasit.

(03. 09. 2018 10:49)

pifpaf:Přesně můj názor. Nemyslím si, že všichni máme na střední školu s maturitou, i když je to odborná, kde se více než odborné předměty učí všeobecné. Je to hlavně na nás rodičích, abychom své děti směřovali na jejich zájmy a ne na naše ego.

(03. 09. 2018 22:56)

OkoloHradce:Má pravdu, nekritizuje všechny, část a ta je opravdu k blití. Ožralci, fetaci a mnohé úžasné maminy na ty bych hnala norský Barnevernet. Někteří i když komunismus nezažili žijí dodnes od výplaty k výplatě a utrácí nehorázné peníze za kraviny.

(03. 09. 2018 10:29)

Ewwa:Pohlreich, je špindíra, umí kulové, on "vaří" a neustále si dvěma prsty utírá nos! Sprostej, je jak dlaždič, a né, že to má ve scénáři, špinavej hadr u boku, do kterého utře všechno i ruce, které si vůbec nemyje, on neomyje ani potraviny, z kterých vaří a on, si dovolí někoho kritizovat, takový šizuňk, který si počítá, krajíček chleba 150,- Kč! Ve škole propadal a prošel se 4! A je tak b l b e j , že to ještě sám na sebe napráskal! Mně přijít na kontrolu a rovnou mířit do kuchyně a hrábnout špinavejma rukama do jídla, tak letí, jak namydlenej blesk! Taková špindíra a šizuňková!

(15. 09. 2018 19:33)

sores:Kuchtík má v mnoha názorech pravdu! Češi jsou pohodlná rasa, nedělat a vydělat. V Německu a jiných státech pracuje s ostatními i majitel podniku když někdo ze zaměstnanců chybí! To by čech nedělal ani omylem, čech si rád hraje na těžkého kapitalistu a rád ukazuje všem,koukejte já jsem pán a majitel a vy na mě budete makat! Ve vyspělých státech se majitel firem nestydí vzít za práci a také pracovat s ostatními a ne si hrát na boháče a jen rozkazovat!!! Češi jsou v podstatě hloupá zaostalá rasa v mnoha věcech,bohužel!

(03. 09. 2018 10:22)

Ewwa:sores, nedělat a vydělat., tak přesně tím se on živí!

(03. 09. 2018 13:47)

zdenek43:" Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. " - Úterý 21. ledna 1992 Poslanec SN M. Z e m a n

noooo a vidite TEN samej NAROD si d o b r o v o l n e TUTO postavicku voli do nejvyssich pater CR politiky ........

.....Vláda Miloše Zemana (22.07.1998 - 12.07.2002)....III. prezident České republiky, Úřadu se poprvé ujal složením slibu 8. března 2013 a druhé funkční období zahájil o pět let později 2018 ......

(03. 09. 2018 10:17)

zdenek43:ALE ... ALE TOOOO toho rekl??? no moc si USTA nepustil NASPACIR --- moc dobe vi, ze by si uz NESKRTNUL

..... na bilion % plati - - - " Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi. " - Vlasta Burian (1891 – 1962)

+ + + Češi jsou předposranej národ ..... I když je sám Čech, česká nátura je mu proti srsti. "Češi jsou ve své většině prazvláštní národ. Takovej předposranej, divnej, udavačskej, závistivej,"...... "Nikdy bych to neřekl, kdybych neměl srovnání se zeměmi, kde jsem profesně pracoval, od Španělska přes Portugalsko, Itálii, Francii, po celé Americe, Asii. Tenhle národ z toho vychází absolutně nejhůř," ..... Navíc je přesvědčen o tom, že jsou Češi vyčůraní už jen ze své vlastní zkušenosti. "Když si pozvu řemeslníka ke mně do Jevan, nejdříve se podívá na dům, na moje auto a v tu chvíli je cena dramaticky jiná, než jakou mi říkal v mobilu, například,"..... - Petr Kratochvíl , který žije nejenom v Česku, ale také v Portugalsku nebo v USA....

(03. 09. 2018 10:08)

jana999:se nedivte, v podstatě od historie u nás jen takoví lidé přežili a dávali své geny dál. nejlepší lidi nám zabíjeli germáni, církev, vždyt i komenský, kdyby neutekl skončil na hranici, ale zrovna pohlreich patří k té skupině, kterou pomlouvá,

(03. 09. 2018 14:35)

odol:Nikdy nie je dobré kritizovať ,,svoj,, národ a už vôbec nie celý! Do vlastného hniezda sa ,,nes€re,, hoci by to človek potreboval za potrebné aby napríklad kriticky poukázal na niečo,čo sa mu nezdá!
Český národ je vzorka obrovského počtu pováh­,indi­vidi­aliz­mu a nikdy nemôže sedieť na plno názor že je taký alebo onaký. V každom národe sa nájde ,,všetko,,. Český národ je vzdelaný, múdry z dobrou tradíciou vzdelania,snahe po pozná­vaní,­cesto­vaní, je pracovitý,koumavý a jeho hlavnou črtou je absolútny zmysel pre humor,s ktorým rieši v podstate všetko,čo mu vždy umožňuje prežiť všetky problémy a ťažkosti v jeho histórii!! Áno, nová doba priniesla nejaké anomálie ako všade a ale to je prirodzený vývoj.Ja hovorím nahlas: Český národ nemožno nemať rád!! Poznám ho už roky a vždy som na jeho strane,hoci tiež sa mi niektoré veci nepáčia-ale to sú klasické žabomyšie vojny!

Pozdravujem Jozef s Bratislavy

(03. 09. 2018 09:39)

idneska:on ale nekritizuje celý národ, a v tom co on kritizuje, má pravdu. netreba si mazat med kolem tlamy, pokuď se budeme poplacávat jak jsme dobrý a třeba do hospody se budeme těšit na ohřátý prefabrikáty, niení nám pomoci. každý!! civilizovaný národ má svoje plus a mínus, ale falešný sebeuspokojení když kolem sebe vidím spoustu chtivých, ale omezených patagonů, taky netreba

(03. 09. 2018 10:07)

simeone:Reklama s Kauflandem se opravdu nepovedla, ale to se občas stane každému.Jinak má ten chlap ale pravdu. Nechejme stranou mluvu, ta byla "v režii", ale co přichází ze škol za "hotové" kuchaře je tragédie.Většina z nás aspon někdy jde do restaurace na jídlo a tady bylo jasně vidět, co školy chrlí kvůli pěnězům za "umělce".

(03. 09. 2018 09:27)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy