22. srpen 2019
Svátek slaví Bohuslav, zítra Sandra
DISKUSE K ČLÁNKU

prochaskanamoste:Řekla bych,že fyzicky se k sobě ti dva hodili, duševně nikoliv, ale to neznamená, že za určité konstelace by to nemohlo výborně fungovat. Plekanec není, na rozdíl od Lucie, žádný intelektuál, ale na to, že je hokejista, ani žádný prosťáček. Pokud si Lucie chtěla manžela udržet pro rodinu, měla to být ona, kdo měl jít "naproti". On si to při své profesi, kde uměl vydřít milióny, nemohl dovolit. Tam se žádné snílkovství a naivita nepěstují. Navíc, četla jsem, že se zase vrátila k podivné životosprávě, která ji už několikrát zradila na zdraví, na síle a myslím si, že tohle se člověku tzv. na zemi, zemitému sportovci, nemohlo nikdy líbit. Lucie měla vzít život za jiný konec, být více v reálu než ve snech a vzdušných zámcích. S Plekancem byla zajištěná, měla stát více za manželem a nerozjíždět na plné pecky dvoukariérové manželství.

(18. 08. 2018 00:22)

jity:Jejich soukromí znají jen oni, každý řekne to co se mu hodí. Je to jen jejich věc, hlavně aby netrpěly děti.

(16. 08. 2018 13:04)

Kafevposteli:pro JaNat: nešťastná ženská vypadá přesně takhle, jen smutek a nejistota..

(16. 08. 2018 13:03)

1_2_3:Tak to jsi neviděla opravdu neštastnou ženu.

(16. 08. 2018 17:22)

Kafevposteli:Paní Helenu i její neteř Lucii vnímám jako nástroje k praktické výuce intonace, rytmu, využívání dechu a používání propojených hlasových rejstříků - v tomto ohledu jsou obě dokonalé. Bohužel, ani u jedné mi tyto bezesporu pro zpěv nutné atributy nestačí k tomu, abych šla a koupila si desku či stála frontu na lupen. Nudí mně hrůzostrašně, navíc nezajímavé barvy hlasů - jen strohá strojová dokonalost. Lucie Vondráčková od mala žila v prostředí showbyznysu, není proto divu, že se snaží uspět! Je to lidské, pochopitelné i lákavé. Ale dívala jsem se dříve na pár rozhovorů s ní v telce a pokud neprodukovala "umění" působila paní Lucie velice příjemně, autenticky, se zdravými názory na život a velice, velice lidsky!! I teď, sundaná dočasně životem, jí ty přirozené emoce a smutek ve výraze paradoxně sluší, neboť není v póze sexydiblíka,ale je přirozeně smutná! Obdivuju ji pro to, že opravdu na sobě pracovala, ty vysoké na UK vystudovala, vzdělávala se, má rozhled a hlavně má lidskou úroveň! Což se potvrdilo v reakci a v postoji na rozchod s otcem svých dětí! Žádné trapné řeči, neshazovala, nepomlouvala.. Má můj obdiv a přeji jí úspěch v jiné pro ni vhodnější profesi! Jistě se svou vůlí a pracovitostí rozhodně uspěje! Navíc v českém hudebním rybníku zcela ojediněle narazíme na opravdovou STAR!! Je zde tím pádem velmi zdeformovaná poptávka po kvalitě, neboť opravdovou kvalitu zde jaksi není kde najít..nebuďte proto, prosím, další nikdo, vážená paní Lucie! Přeji Vám z celého srdce klid, rozvahu a ujasnění si další životní dráhy. Promiňte mi, prosím, mou upřímnost a otevřenost.. Co vystudovat psychologii? Dělat s lidmi? Jste velmi empatická..Děkuji

(16. 08. 2018 12:24)

1_2_3:Lucka na Helenu pěvecky nemá. Nech si pročistit uši. A celej tenhle canc si strč za klobouk. Lucka není žádný anděl, je to špatná herečka a ta její komedie co ted na lidi hraje se dá lehce prokouknout.

(16. 08. 2018 17:29)

jajas:To koukám! Diskuse o diskusi, to tu ještě nebylo. Připomíná mi to jednání poslanců a vlády, kdy týden diskutují o „problému“, urážejí se za pultíkem a pak se to ukončí s tím, že výsledek je jeden velký prd. Na rozdíl od Vás to ale mají placené, tady z toho profituje jen Blesk, na který se průběžně nadává. Zajímavé!

(16. 08. 2018 12:08)

strejda777:Týýýýýýýýjo, Vy tedy všichni máte výdrž, vykecávat se a omílat pořád dokola to samé!!!!!!!! Evidentně Vám to pomáhá se vyrovnat se svými životy, protože všude je něco....že? Tak do toho! Já už bych nevěděl, co Nového a Objevného by se tady dalo napsat!

(16. 08. 2018 09:34)

brugal:Tak proč píšeš? Nějaké nutkání prudit ostatní nebo máš pocit,že jsi ze sebe dneska ještě nedělal pořádnou trubku?

(16. 08. 2018 09:39)

strejda777:Píšu stejně jako vy všichni, abych vám na to řekl svůj názor! Vždyť o tom to tady je? Pořád má někdo pocit vyblejt své názory, tak jsem se přidal. S tím rozdílem, že se nesnažím ostatním namluvit, jak to všechno vlastně přesně je!

(16. 08. 2018 09:53)

FrantaSvacina:To nepises, jen se nasiras do lidi. Kde je tvuj nazor? Prisel jsi jen pranyrovat lidi? Asi to potrebujes, dost mozna, ze ti to pomaha vyrovnat se se svym zivotem.

(16. 08. 2018 10:57)

strejda777:Já že nas.í.rám lidi? Tak to pardón! Se tady nas.íráte navzájem! Jedni obhajují Lucku a druzí Plekoše a že by to bylo bez urážek, to tedy není. Ale když Vám to vyhovuje....... Ale je fakt, že mně baví, jaké mají lidi "sta­rosti"­....­.hlav­ně o ty druhé!

(16. 08. 2018 11:13)

FrantaSvacina:Je zde diskuze? Je! Nazor jsi zadny nenapsal, jen pranyrujes lidi, tak kdyz ti vadi, ze sem lide napisi svuj nazor, sem nelez. Kdyby z toho VIPky nemeli, neprezentovali by svuj zivot pred kameru. Lucka tvrdi, ze o soukromem zivote nechce mluvit a sup, jak zacinkaji penizky, uz jede. To bys musel nejdriv zacit u ni a ne u nas.

(16. 08. 2018 11:50)

strejda777:Diskuse tu je, já se jen divím, že diskutujete týden pořád dokola o tom samém, nový názor než buď pro nebo proti Lucce a nebo pro nebo proti Plekošovi tady není, tak nevím, co to má význam! Ale když tě tak prudí co tady píšu já, tak proč na to reaguješ?

(16. 08. 2018 11:59)

fotrpjotr:Čím větší nula,tím častěji se se zviditelňuje v Blesku.

(16. 08. 2018 02:22)

cotoje:mi je uplně jedno jestli ta protekční pitcha lže nebo ne, do řiti ji nepolezu, vys,r,al se na ni chlap asi věděl proč

(16. 08. 2018 00:55)

pea.p:Je spoustu dementů, co se dokážou vysrat na manželku a vlastní děti. Zkrátka jsou jim přednější jiné věci. Takoví si ale nemají pak zakládat rodinu.

(16. 08. 2018 08:55)

brugal:A je spousta ženských,které se chovají tak že chlapa od rodiny víceméně vyženou.Pak se ty hérečky nechávají litovat,jaké jsou opuštěné chudinky.Podle všeho Pleky nežil s rodinou už skoro rok a Vondráčková skuhrá jak ji jeho oznámení děsně zaskočilo.

(16. 08. 2018 09:06)

marmat:BULVÁRU evidentně chybí kauza Bartošová !Okurková sezona nemusí plodit štvanici ...

(16. 08. 2018 00:08)

veselabublinka:Vy co Lucku urážíte vy musíte být pěkný ubožáci! Manžel se na ní v .y.s.r.a.l a vy jí ještě pomlouváte!

(15. 08. 2018 23:09)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy