19. listopad 2018
Svátek slaví Alžběta, zítra Nikola
DISKUSE K ČLÁNKU

Kajusa: Článek dobrý ale sem tam jezdím do Brna a jako cukrářka jsem se tam chtěla podívat. Byla jsem velice zklamaná nedošlo ani na ochutnání bohužel. Přišli jsme tam se sestrou bylo tam asi tak Max 10 zákazníků u stolů. Ještě jsme si ani nesedli a přišla číšnice co chceme na pití, tak jsme ji poprosili o vteřinku že ještě ani nesedíme a neznáme jejich nabídku že se musíme nejdříve podívat na to nám slečna řekla že přijde za chvíli. Seděli jsme u zdi jak je zrcadlo takže jsem měla možnost vidět co se děje za mnou. Slečna si vzala mobil a hrála si s ním, čas ubíhal a po 20 minutách už jsme to nevydrželi a zvedli se a odešli. Ještě ve dveřích jsem se otočila a byla svědkem jak se na nás slečna krásně zašklíbla. Takže v tom podniku už nás nikdo neuvidí. Majitel by jsi měl více vybírat ty které zaměstnává. Také jsem pracovala chvilku jako číšnice ale nedovolila by jsem si ignorovat zákazníky a nedej bože hrát si v pracovní době s mobilem.

(02. 09. 2018 22:32)

santamonica:Pani, ta kavarna porad existuje? Kdyz jsem byla na prumce, chodily jsme tam s holkama kavu se zakuskama. Rikalo se tomu tehdy U Sedlacku. To bylo pred 50 lety. Sedlacek a ta kavarna na Namesti Svobody (nevzpominam si ted na jmeno, mozna Nitra?) mely nejlepsi cukrovi v Brne. Jejich rakvicky byly "to die for".

(02. 09. 2018 19:02)

vasek711:Klobouk dolu, pan Zeman vypada dobre a venecky jsem vzdycky miloval.

(02. 09. 2018 09:28)

fortun:29 korun za věneček? to je ale šmejd

(02. 09. 2018 09:19)

dajka123:Proč myslíš? Ceny nemá nic neobvyklého, vidím tam i 🍰 lahodící oku za 39kč, u nás v 1 cukrárně běžně kupuji 🍰 za 42-45kč. Než si koupit ty 💩 z 🌴oleje, raději si připlatím.

(02. 09. 2018 16:46)

chourek:Proč šmejd? Někdo péct třeba neumí, tak nepohrdne věnečkem. Nebo si může udělat Marlenku za pár šušňů i s výzdobou https://www.lanskrounske-dortiky.cz/fotopostupy/304-marlenka-set-pouziti

(02. 09. 2018 12:27)

Dnešní horoskopy