19. říjen 2018
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
DISKUSE K ČLÁNKU

koko365:Jako svědek celé události by jsem rád uvedl situaci na pravou míru, po týdnu dovolené jsme se vraceli domů, již jseme měli za sebou 450 km, okolo poledne začínala doprava na dálnici pořádně houstnout, jízda v levém pruhu znamenala pro řidiče riziko, jelikož se každou chvíli někdo z pomalého pruhu rozhodl pro předjíždění a bez ohledu a pardonu vjel do rychlého a rozjetá auta musela brzdit. Tudíž byla potřeba dodržovat řádný odstup od aut jedoucí před vámi a zároveň být celou dobu maximálně ve střehu což bylo únavné. V tu chvíli se na náš vůz začal lepit Renault Kadjar s českou poznávací značkou skoro vůbec nedodržoval odstup a já v rámci bezpečnosti mého dítěte zajel do pomalejšího pruhu a čekal že Renault pojede v rychlém pruhu kupředu, bohužel jsem ho měl stále v patách i v tom Pomalém snížil jsem rychlost Renault mě konečně předjel a zmizel vepředu. A my jsme mohli pokračovat, za několik kilometrů jsme se dostali do kolony kde bylo převrácené auto s českými značkami a slečnu ležící na zádech s bílým hadrem na čele a Raušanku nebo Němku jak na druhém straně sedí a krvácí z nosu. Naštěstí v tu chvíli dorazila na místo sanitka s lékařem na místě byla již policie. Nezkušenost a bezohledná jízda udělala své jak slečna píše nepustili ani varovná světla prostě se na někoho lepily, museli rychle brzdit a nikdo za nimi také pospíchl...

(22. 08. 2018 18:26)

arne100:Měla si ta koza užívat dovolenou v Česku.Kde je spousty míst kam by se mohlo jet.Jednže by se nemohla po dovolené chlubit Chorvatskem.Já ji nelituji.Otázka by byla jestli vůbec byly pojištěny na dovolenou o tom se nezmiňuje.Asi ne tak se nemůže divit.

(20. 08. 2018 15:56)

jasnovidec01:lucio1:.....ty prase !!!smrkat do moře múže jen dobytek, taky to děláš u nás v ČR na koupališti????jaké sračky do moře ???tam mají kanalizaci jako všude jinde co tady p.i.n.d.á.š za nesmysl ty k.rá.vo jezdím taml éta ,ale chorvati se k turistům chovají tak jak si někteří turisti zaslouží.na hrubý pytel hrubá záplata .nazdar bazar ..

(20. 08. 2018 13:17)

gejza22:A Jaké máme nemocnice u nás? Třeba Příbramska Nebo Teplická. ..to jsou katastrofy. ...Tak nekrytizujte cizinu, Nebo radĕji zůstaňte doma seďet na ***i

(11. 08. 2018 00:53)

penecas:sama píše Několikrát jsem si řekla o léky na bolest, ale většinou mě jen ignorovali. To znamená, že více než jedenkrát léky na bolest dostala. Mně ten celý popis moc nesedí.

(11. 08. 2018 00:29)

prazskapica:škoda že nechcípli ču bky český

(10. 08. 2018 18:20)

ondra1974:Teda na tebe ten tvuj nick sedi, jak hrdel na nocniku.....lepsi nick sis fakt nemohl pro sebe vybrat.

(10. 08. 2018 21:51)

hanka666:Ono taky záleží, do jaké nemocnice a na jaké lékaře narazíte. My v Chorvatsku 1x absolutně v pohodě, synovi se věnovali a podruhé totální propadák.

(10. 08. 2018 16:53)

tomas136:nějak se mně to vyprávění nezdá. Poškození zezadu minimální, to by auto neotočilo. Poškození zepředu žádné. Spíš bych tipoval na usnutí za volantem.

(10. 08. 2018 15:38)

liskabystrouska:no chudaci lidi strasny a co ti psi??

(10. 08. 2018 15:09)

marsa:No tak nerada se zůčastňuji všelijaké diskuse,ale teď musím.My máme naprosto luxusní zkušenost..manžel tam dostal infarkt,první ošetření přimo v Novalje,na vybavení ordinace lékařky jsem čuměla jak tele na nová vrata,to jsem neviděla ani u nás,odborné vyšetření,správné vyodnocení a první pomoc a následná péče v nemocnici v Zadaru...je to 10 let a manžel je tu s námi,neumíme jazyk,každý tam se snažil s námi dorozumět...pak jsme asi před pěti lety byli i u zubaře,absolutně bez problému...tak tolik od nás...

(10. 08. 2018 15:07)

doktormediciny:Snad je to trohu odlisne...
Odreniny a krevni vyrony asi nepovazovali za urgentni zalezitost...
ovsem nerjakou injekcvi nebo tabletu snad mohla dostat. Treba tam ocekaVAJI VSIMNE

(10. 08. 2018 18:53)

marsa:Absolutně nic jsme jim nedali...v tom šoku jsem si to ani neuvědomila,pak jsem se ptala na placeni...nic,nic,nic...nikde...

(10. 08. 2018 19:53)

jetela:Byla jsem v nemocnici v Recku. Pece i vybaveni perfektni. Jeste mi druhy den privedli sestricku ze Slovenska, ktera byla na jinem oddeleni, abych se lepe domluvila.

(10. 08. 2018 12:59)

kov3:No a poďme teraz do Slovákov...napríklad tomik007

(10. 08. 2018 12:56)

antitupec:On se jmenuje Pitomik00, ale jelikož si nedokáže zapamatovat víc než 5 písmen, musel to zkrátit.

(10. 08. 2018 21:25)

lucio1:A už se v této "pokrokové" zemi dopracovali ke kanalizaci nebo stále tečou sračky do moře? Vidím, že i zdravotnictví je na výši..No tak hlavně, že jim vadí smrkání do moře..

(10. 08. 2018 12:49)

Dnešní horoskopy